djerba

Tak mně se tohle líbilo stejně jako Casino Royale, možná ještě o fous víc za vynikající akce a střihy. A Craig? Nejlepší Bond všech dob, a to Brosnan se mi hodně líbil a Conneryho miluju!Naprosto netypickej, neodolatelnej, charismatickej a zatraceně uvěřitelnej. A nějak víc civilní. Joo, pro mě akční jízda na jasnejch 5*. ()

Groower

Uff. Po velkém množství rozdílných názorů zde na webu , neustálém omílání recenze Mirky Spáčilové od mého kamaráda, jsem měl trochu obavy aby Bond nebyl špatný film. To se absolutně nevyplnilo a tak jsem si užil strhující jízdu Bonda za odplatou. Je sice pravda,že Bond už nejede ve starých kolejích Seana Conneryho nebo Rogera Moorea,ale je to pro něj jenom dobře. Přeci jen je už jiné století a časem se mění všechno a tak musí i Bond. Mě osobně se jeho nová podoba líbí a Daniel Craig je pro mě Bond č.1. Málem bych zapomněl, nemá někdo číslo na Olgu Kurylenko? ()

Little

Slabší než Casino Royale. Ne kvůli hercům, ti jsou skvělí, ale kvůli scénáři a režii. Příběh mě příliš nevtáhnul, mnohé akční sekvence jsou až příliš nepřehledné a přitažené za vlasy. Hlavně v úvodu filmu. Paradoxně mi tak nejlepší přijdou pasáže, kdy si herci i diváci odpočinou. Škoda. Peněz za lístek ale nelituju. PS: Kdy už bude mít Bond zas pořádný úvodní song? Designově uchvatné titulky Quantum of Solace kazila příšerná nehorázně uječená píseň. ()

matass

Bond je cool, Gemma je sexy a zahadna, Olga je super typ "osustit a opustit" a Amalric je dabelsky. Takhle to melo dopadnout!! Ale bohuzel, to se v QoS nekona. Jedine, co zbylo je ten cool Bond. Zenske role jsou rozdany zcela nepochopitelne uplne naopak a Amalric je nevyrazny (a neskodny) az beda. Ve vysledku je tu Craig a kolem nej spatne natocena slusna akce a kybl nudy k tomu. V pulce filmu jsem se pristihl, ze je mi vlastne uplne jedno o co v tom filmu komu jde. Kdyby tam jednou za cas Bond nekomu neubalil, tak bych ja balil kufry a mizel z kina. A poznamka strihaci a reziserovi: Kdyz kameramanovi vypadne kamera z ruky, tak ten zaber vyhodte. Roztrepany zaber na nejaky stul v restauraci nebo buhvico jineho v sobe proste akci nema a mit nebude. Ani jeden z vas neni Greengrass, tak se s tim smirte. 65% ()

=Číča=

Bylo to dobré, ale asi jsem si předtím měla zopáknout předchozí díl, protože jsem pár věcí nepochytila. Vlastně vůbec nevím, jestli ho teda zradila nebo nezradila. Asi si ten původní film pustím dodatečně :-) ()

Dexter666

Aj keď sa považujem z väčšej časti za tradicionalistu, starý bondovský formát mi vôbec nechýba. Občas je síce úsilie byť originálny na každom kroku trochu otravné, poväčšinou sa to však Forsterovi darí. Oceňujem tvorcov za odvahu, že nevsadili na zažitý (a do istej miery u publika určite akceptovateľný) formát, ale že je film koncipovaný ako náhľad do niečoho, čo Bond robí, ale v ostatných bondovkách sa to nikdy neukázalo. Pripadá mi to ako nejaká trinásta komnata života 007. Spojenie s Casino Royale je určite tak trochu aj komerčný ťah. Koľko z vás si chce po tejto Bondovke opäť pozrieť tú predchádzajúcu? Ja určite áno, postavy v nej budeme potom sledovať asi inou optikou. Quantum of Solace sa ale chybám nevyhla - príbeh a motivácia postáv nie sú jasne vykreslené, komercionalizmus je veľmi badať, výber lokácií bol asi jeden z najslabších a asi by sa dalo pokračovať. Film má však dobrú úroveň a tempo, preto hodnotím vyšší nadpriemer. ()

Zob

Nějak nemůžu přijít na to, v čem je to Bond Ani jednou se nepředstavuje. Ani jednou si nedá klasický pití. Ani nemá žádný vychytávky, nemluvě o tom, že by tam mohl víc používat to pěkný auto. A střih je v některých scénách úděsnej. Stejně jako úvodní song. Prostě taková nadprůměrná německá kriminálka = Kobra 007 ()

pierre9

Čo to malo spoločné s Bondom? To, že film nadväzoval na Casino Royale dávalo tvorcom jedinečnú príležitosť z toho vyťažiť, no zdalo sa mi, že to bolo skôr naopak. Kurylenko bola fajn, ale celý film iba potvrdil, že s príchodom Craiga (nie, že by to bola jeho chyba), sa Bond stáva čoraz tuctovejším akčným filmom v hlavnej úlohe so strojom na plnenie úloh. Napriek tomu, že tu je snaha o stále častejšie vykresľovanie emócií, Craigovi to nejak neverím. Bohužiaľ. ()

Ssova

Těsně po skončení filmu jsem byla nadšená, jak se mi to ale všechno uleželo v hlavě, docházím k názoru, že se nejdená o nejlepší Bondovku...Vlastně mi tento film chvílema vůbec nepřípomínal Bondovku.Pár základních momentů chybělo.Nicméně film se mi líbil, pobavil mě, rozhodně nenudil.Craig byl opět výborný, dokonalý, skvělý ...,ale stejně tak exceloval Mathieu Amalric jakožto "záporák". Možná jen Bondgirl mohla mít víc prostoru. Moc mě bavily akční scény, které nebyly zbytečně zdlouhavé, ale opravdu AKČNÍ. Celé to mělo spád a švih. Myslím že minimálně 80% si tento film zaslouží. ()

Dvorik

Po výborném Casinu jsem se na tento film velmi těšil. Při první akční scéně jsem už skoro odcházel z kina. Jestli si někdo myslí, že když každý střih trvá méně než půl vteřiny, tak to přidá na akčnosti, tak se hodně plete. Stane se z toho nechutnej guláš obrázků. Z kina jsem si neodnesl jedinou scénu, která by mě zaujala. A proboha, kde byl nějakej děj? Daniel Craig byl perfektní, to je ale jediné mé pozitivum. ()

manali

Koukat se na to dá. Vizuální stránka dokonce převyšuje to ostatní. Bohužel to trochu zastiňuje poněkud chudý scénář (v porovnání s kasinem je to jenom doslov, tedy spíše vlastně intermezzo). Akce průměrná, občas výborná (minule to byly orgie) Psychologie postav je až směšná. Boj mezi poviností a pomstou? Cha, hlavně že bondgirl v tom má jasno! Konec je zklamání..vlastně zcela chybí. Trochu mi to připadá jako pilot k novému kasovnímu seriálu. Navíc mě to opravdu až moc připomínalo Bourneho (ty zběsilé střihy např.) Chudák Craig nedostane moc příležitostí k tomu aby zahrál Bonda se vším všudy...chybí romantika, oslava života. Jsou tu jen rvačky a honičky... ()

kachnacekk

Ani tento Bond, v podání Daniela Craiga, když si na něho zvyknete, nebyl špatný, ale postrádal více "klidových" scény. Když v prvních pěti minutách filmu urval dveře u astona martina (toho fára - pro neznalce aut..) bylo jasné, že film bude daleko více dynamičtější než Casino. Na můj vkus byl možná dynamický až moc..uvidíme po klidnějším shlédnutí na DVD. Plusový bod, bondgirl zůstala ušetřena - je přece potřeba jít anglické mládeži vzorem :) ()

Hrus

Naprosto tuctový film, který postrádá veškeré trademarky klasické bondovky a nepřináší ani jednu scénu hodnou zapamatování, ani jeden "hitech" výmysl, kterým by se Bond zachránil, martini, klasické bondovo představení atd. Bond z tohoto filmu naprosto postrádá šarm a je tupým mlátičem, který si jde nekompromisně za svým. Craig mi v této roli sedí, ale samotná role je pro mě zklamáním tak jak je napsaná, prostě to není ten náš Bond, James Bond. Taky mi nesedí v poslední době dost "moderní" megarychlý střih při akčních scénách... Tady sem ani občas při přestřelkách a honičkách netušil, kdo je kdo. ()

tuxie

Naprosto průměrný film ve všech ohledech. Příběh, výkony herců, akční scény, střih, kamera... :-( ()

borzula

Kvoli modrym ociam Craiga ale inak je to prehnane.Mam pocit, ze kazda akcia je tam nasilu aby tam vobec nieco bolo. Vadi mi farebna monotonnost celeho filmu tie duny, piesok, hnede domy Talianska. Nevadi mi Craig:) Teda ak mate za sebou tazky den a chcete si oddychnut pripadne zaspat pri telke pustite si noveho Bonda. ()

Martyyn

Quantum of Solace je velmi povedeným akčním kouskem, jež dějově navazuje na předchozí Casino Royale. Přeměna Bonda už je zde prakticky dokonalá (už si ani nenalévá martini a než něco provede, tak to vypadá, že i přemýšlí). Forster se snaží ukázat reálný obraz agenta nejen poslouchajícího příkazy, ale i jednajícího na základě emocí, což se projevilo především ve snaze o pomstu své milované. Tato změna si mi velice líbila, i když si myslím, že předchozí díl byl celkově lepší, hlavně co se týče obsahu. ()

The_God

Pokračování Casino Royale ve stejném duchu. Daniel Craig není tak hrozný Bond, jak jsem si myslel (čímž přesvědčil už v Casinu). Opět méně technických vychytávek a na bondovku bohatší příběh, než je v sérii obvyklé, ale je to příjemně stravitelný film. ()

Vlado_B

Ďalší z novej série mierne nadpriemerných akčných filmov s hlavným hrdinom, ktorý sa volá James Bond, ale s kľudom by sa mohol volať aj inak... nejak tuctovejšie, aby nikoho zbytočne neklamal. Zábavnejšie ako Casino royale, ktoré po parádných akčných sekvenciách upadlo do nudnej a naťahovanej druhej polky. Craig v pohode, ale trochu škoda mrhať ním na ďalší takýto akčný film, radšej keby bol ten nový Bond. Kurylenko zlatá žienka pod pazuchu. Zábavné. 75%. ()

E.T.Martin

Nevím jako ostatním, mně se ale vybřednutí z bondovských klišé v tomhle filmu moc líbilo. Dokonce mám po shlédnutí Casina Royale a Quantum Of Solace jistou nechuť vůči předchozím Brosnanovským bondovkám, které už byly až přehnaně ironické. Daniel Craig dal konečně agentu 007 život, city a emoce. Mathieu Amalric je jako záporňák skvělý, vizuálně mě na velkém plátně dostala hlavně scéna v divadle. Už se těším na další díl. ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter