palomir

Zatímco mě Casino Royale chytnul asi tak napotřetí, Quantum of Solace mě uchvátil hned. Dobrý příběh, jak je Bond motivován pomstou a hodně kvalitní akční scény , ani na chvíli jsem se nenudil . ()

jack_scott

Nejhorší bondovka co jsem kdy viděl, a jinak i celkem průměrný akční film s nicmoc příběhem. Dříve bondovky nebyly akčními filmy jak otakovými, byla to víc kategorie sama pro sebe,než cokoliv jiného. QOS ale ukazuje, že ty časy jsou pryč, a že se nyní jde jen o průmernou zábavu. Rozpočet je tak nabubřelý jen proto, aby ve filmu kolem ničeho (příběhu) byl i zbytek věcí dříve pro bondovky typické. Styl by v některých scénách byl, ale to je tak všecko. Byl jsem rozhodnut za shlédnutí zaplatit nejmenší možnou cenu, protože dvd nebo lístek do kina bych si na QOS koupit nechtěl- a jsem za to velmi rád že jsem neprodělal. Kéž by byl snímek prodělečný, protože stojí vážně jen za pár korun. Je velká škoda, že i ty superdrahé scény zničil úplně debilní střih, který je místy dost šílený, a scény si tak člověk moc nevychutná. Divné, bylo to na filmu to nejdražší a taky jediné,co za něco stojí. "Hlavně" že zbytek toho ubohého filmu je sestříhán víceméně normálně...To bych čekal u filmu s desetinovým rozpočtem, ne tady. Marc Foster je prostě ubožák, kdyby ve filmu nebyl Daniel Craig, kterého jinak nijak nemusím, dal bych snímku tak 40%, možná ani ne. Celkový dojem je tedy špatný- snímek bych ke shlédnutí ani moc nedoporučoval, jen pokud chce člověk vážně vědět jak moc to je špatné. *** a 60%. ()

Miloško

Všetky moje pochybnosti o D.Craigovi ako agentovi 007,beriem späť. Prave naopak,plne ma jeho vykon pochytil a tesim sa na ďalšie pokračovanie série. Quantum je nenormálne našlapaný akčny film so super zahranými postavami (M.,Mathis,D.Greene,Tanner,Letier,Camille) a príbehom,ktory nadväzuje na Bondovu "traumu",a to Vesperinu zradu v zavere Casina. Ale preco to malo tak málo minút,a prečo nezaznelo to typické,Bond,James Bond? 9/10 ()

pasqviL

Dobrý film ale ne Bondovka. Prosím vyměnt představitele Bonda, a začit točit zase klasicky bondovky s cool vymoženostma. ()

sirrgulo

Definitivně polidštěný pomstychtivý Bond. Bondgirl, která mu nepodlehne s tváří krásné Olgy Kurylenko a styl lehce připomínající mého oblíbeného Jasona Bourna, to vše a skvělý Daniel Craig, kterému nevadí, když dostane trošku přes papulu. Jestli se Bond bude ubírat tímto směrem, budu s vypjetím sil očekávat další díly. ()

chemikals

Bond je prostě bond...to se mu nedá odepřít....je pravdou, že já spíše preferuji starší počiny. Lehce se začíná vytrácet vtip a ta správná dávka akce. Naopak filmových efektů je čím dál tím vice...nejsem zastáncem teorie, že právě efekty jsou to co dělají dobrý flm...takže lehké ale očekávané zklamání... ()

letfly

Bond ztratil sebeironický styl, když přišel o svoje superhračky a stále čitý límeček u košile. Ta parodie sebe sama mi chybí a zůstal jen dobrý akční film. Kdyby to nebyl Bond, bylo by to u mě za 4, ale jako Bondovka... Craig se může snažit jak chce (a to ho považuju za velmi dobrého herce), ale jako Bond mi nějak nesedí. ()

bobin

Craigův Bond má zarputilý kamenný ksicht po celých 100 minut a k tomu nás oblažuje zmatená " akční " kamera , ze které za chvíli bolí oči . Připojte k tomu digitální berličky a zmateně nepřehledný děj a zaručeně budete po chvíli vzpomínat na Conneryho a Brosnana . ()

Danulinda

James Bond měl být podle pana Fleminga elegánem a šarmantním mužem, navíc dobře vypadajícím. Ani jedno, narozdíl od pana Brosnana či pana Conneryho, ale i většiny ostatních předchozích představitelů, Craig nesplňuje. ()

mr.bredok

v bondovce Quantum of Solace už stejně jako v Casino Royale přizpůsobil tým tvůrců charakter filmu nesmlouvavému a drsnému typu Daniela Craiga. Film už postrádá typický vtip bondovek a stává se víc a víc jen akční, nicnéně velmi kvaltní podívanou. ()

Salgafo

Tohle není Bondovka!!! Chybí tu vodka s martini,klasické bondovské přestavení,Quartermaster a jeho vychytávky. Na druhou stanu musím ale říct že první díl s D.Craigem byl vlastně první pracovní den Jamese Bonda a tento druhý díl je pokračování a proto se to dá pochopit.Zaučuje se. Ve filmu bylo také mnoho velmi dobrých scén-rvačky a hlavně scéna z opery. Doufám že další Bondovka se už bude plně ztotožnovat s odkazem Iana Flamminga ()

Saros

Bondy jsem nikdy moc nemusel, ale Craig je sympaťák a jeho bondovky jsou prostě perfektní. Dost bylo uhlazených lvů salonů chlemtající svoje drinky. Nastoupilo jeho tvrdší já :) ()

chrustie

Na staré bondovky se nemůžu dívat. Nežral sem je ve dvanácti, nežeru je ani teď. Poslední dva díly 007 jsou pro mě ale úplně jiné kafe, a nebýt pro mě trochu moc zmatené akční scény v QoS, tak bych volil určitě 5*. ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter