Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

bourec

Tak nebylo to nejhorší.Trochu mi to připominalo Lotry Waltera Hilla,tam šlo taky o prachy,taky prakticky děj na jednom fleku.Režisér Antal už docela zabodoval Motelem smrti,Tady se ještě malinko zlepšil,tak uvidíme,co přinese film Dravci.60%. ()

O´Neill

Po prvních dvaceti minutách si říkám, že to může být hodně zajímavé. Po prvních 40ti minutách si říkám, že by další loupež po italsku? Po skončení si říkám - WTF?! Celý tenhle film je totiž špatný. Místo toho, aby byl zaměřen na geniální provedení fingované loupeže, vydá se opačným směrem, a celý potenciál filmu potom jde do kytek. Mohlo to být dost dobré, celé to ovšem zkrachuje na tom, že se hlavní hrdina zamkne v dodávce, a zbytek party se tam snaží dostat. Herci jsou jediným plusem tohoto filmu...Slabé tři hvězdy. ()

Pajky3

Zajímavá sestava. Známé tváře Dillona a Warda podpořený matrixovským Morpheusem a francouzskym rutinérem. Doplněno seriálovýma obličejema z Prison Breaku, Jericha a Hrdinů a jako bonus, pro mě neznámej černoch. A co řekl film? Že mě bavil. Byla to pěkná akce. ()

Juto

Výstredný obraz režiséra Nimroda Antala o zlodejských gangoch je tvrdá a pre tento žáner prekvapivo etická. 6/10 ()

c.tucker

Chvílemi o vypadá dost obstojně, ale hned to přebije nějaká podpásová nelogičnost. Postavy se chovají nelogicky, ale i přes to je dost zábavné a akční. Je to nabito opravdu hordou známých jmen, ale ty také předvádějí své standardy. Nebýt toho stupidního "happy endu", tak je to možná o stupínek lepší. Mezi dvěmi a třemi hvězdami, zaokrouhleno nahoru. ()

Maty85

Jako špatný to rozhodně nebylo, což pak o to. Ale na druhou stranu nějaká filmová pecka taktéž ne. A to když měl N. Antal k dispozici takový herecký esa, tak to mohlo být přeci jen o něco lepší.... nevím, nevím... mám z Predators trochu obavy ()

Seag

Na úrovni Prepadnutia 13. okrsku s Ethanom Hawke. Ale nic coby sme uz nevideli.... Matta Dillona ako záporáka som žral celý film. Jean Reno nedostal vela priestoru, ale aj tak bol skvelý. avšak najlepšia bola hudba. Thriller ktorý vám po 3 hodinách vyfučí s hlavy. Ale na tu hodinku a pol pobaví a niekedy velmi slušne. ()

okkac

Souhlas s dementním scénářem - zvraty, vývoj postav (herec formátu Jean Rena je tu úplně zbytečně) i celkový děj nic moc. Antalova režie to alespoň mírně zachraňuje. O Predators z jeho strany teda strach nemám. ()

tom88

Takže Nimród Antal na mňa zapôsobil aj po druhý krát a teraz už sa snáď môžem skutočne tešiť na Predators. Antalov Armored ma príjemne prekvapil a perfektne ma zabavil. Zručná réžia výsledku rozhodne dopomohla. Obsadenie taktiež pútavé. Humoru pomenej len pri začiatku, čo vôbec neprekáža. Akcie síce tiež pomenej, ale hlavne že sa stále niečo dialo. Divák sa neostal nudiť a k tomu ešte fajn gradácia + náznaky slušnej atmosféry. Pre mňa slušný thriller, ktorý by si zaslúžil viacej pozornosti. Škoda, že nebol scenár viac premakaný, ale aj tak fajn. Prikláňam sa k lepšiemu. 70% ()

sir-dave

Vesměs panuje zklamání. Armored je ten film, kde se člověk dozví všechno zajímavé a podstatné z traileru. Obsazení se mi přitom líbilo a dávalo mi naději, že uvidím něco víc. První humorem odlehčená část mě v domnění navnadila na finálovou akční jízdu, místo toho jsem se jenom utápěl nudou při scénách v továrně a nelogičností. Herci jako Milo Ventimiglia či Jean Reno absolutně nevyužiti... škoda.. ()

Radiq

Je to narvaný samejma známejma hercema, kromě toho jedinýho kladnýho černýho, ale to snad každej vidí. Taky Nimrod je náš starej známej hajnej a člověk by si přál, aby se po nudě Motel smrti zas vzchopil a dobře točil. To se mu povedlo jenom částečně. A nevím, jestli mu nebo scénáristovi, kterej vymyslel poměrně chytlavé téma motající se kolem pancéřovejch aut. Honičky autama jsou ale dost tragédie, a většina akce vlastně taky. Nepotřebuju tam efekty a lítání vzduchem, ale musim v tom mít přehled, což mi chybělo víc než spánek po 5 dnech kalby... Nezavrhuju, ale hrozím prstem (ukazováčkem), abych příště Nimrodovi nemusel ukázat prst (prostředníček). ()

bartias

Solidně natočený thriller s pěknými videoklipově efektními záběry působí jako „Smrtonosná past v náklaďáku“. K tomu aby jí skutečně byla ale postrádá lépe zpracovaný scénář s výraznějšími nápady. I když skvadra zkušených, byť dnes nijak hvězdných, herců se tohle akční drama snaží vytůrovat ze všech sil. ()

SeanLSD

Podobne ako u predchádzajúceho amerického počinu Nimróda Antala som sa nevedel zbaviť dojmu, že jeho jediným účelom je preveriť schopnosti režiséra. Táto úloha bola splnená a výsledkom je výborne natočená zbytočnosť, plytvajúca schopnosťami všetkých zúčastnených ( čím myslím okrem scenáristu naozaj VŠETKÝCH ). Pretože tak ako u VACANCY to v rámci žánru nemusela byť márna záležitosť, námet bol celkom schopný, ale akoby sa na ňom nikomu nechcelo zapracovať. Predstavujem si to tak, že producent nariadil hodiť na papier nejaký blábol, aby zistil, či ten Maďar, čo tak dobre zvláda atmosféru, dokáže aj nejakú akciu... Ja neviem, byť v Hollywoode je určite fajn a dobrý pocit, ale nemyslím si, že by takéto priemernosti mohli uspokojiť tvorcu geniálnych REVÍZOROV.. ( a možno boli iba náhoda alebo je to maďarské filmové genius loci! ) ()

Gonzi

Celý film měl hodně nelogičností (superzásilka a není ani sledovaná, navíc se maj hlásit po hodině? wtf?), které jednoduchoučký scénář ještě více srážely. Hrdina se podle mě chová většinu stopáže značně nelogicky (opravdu by takovým způsobem zahodil tolik peněz?) Značně to však zachraňuje stopáž a zbytek provedení. Film si na nic nehraje, takže ještě celkem odsýpá a vyloženě nenudí - vážně škoda toho stupidního scénáře. ()

eJacques

Čekal jsem kravinu, ale šlo to, tohle přesně je realita, chybující lidi psychicky na dně a bez pořádného plánu... :) ()

ecceHOMMO

Počas celej stopáže snímku som sa nevedel zbaviť pocitu že toto tu už bolo a sledujem len remake akéhosi filmu......boli tu síce známe tváre - boli ozbrojení, nebezpeční, ale taktiež ničím pozoruhodným......**/*** ()

Mrkvič

Takové herecké obsazení a oni tam nemají ani co hrát. Škoda. Je to místy dost pitomé, jednoduché a občas bohužel nevyužité. U takovéto kravinky navíc dost nudí povinný seznamovací začátek. Film by rozhodně pomohl nějaký nadhled, nějaká inovace, ale nic takového tu nečekejte. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja