poster

Oko bere

 • USA

  21

 • Slovensko

  21: Oko berie

 • Slovensko

  Oko berie

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2008, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  ***

  21 je náročná kognitívna aktivita vyžadujúca maximálnu sebakontrolu a koncentráciu. Vďačné vysokoškolské časy, osobnostná nezdolnosť a kopa Blackjackového adrenalínu..keď si to tak v mysli rekapitulujem, viac som tam naozaj nenašla, samozrejme okrem skvelého Kevina Spaceyho. Atraktivné Las Vegas účelovo láka všemožnými svetielkami, žetónmi, farbami, čo divácky celkom dobre funguje akurát tak na povrchnej rovine, rovnako má zapôsobiť kritická introspekcia hlavného hrdinu a jednoduchá matematika podaná komplikovaným spôsobom. Neškodný priemer.(22.9.2008)

 • Boss321
  ****

  Oko bere je skvělý film s výborným scénářem, slušnou režií, charismatickým Kevinem Spaceym a spoustou nových neokoukaných tváří, ale proti tomuhle všemu stojí zásadní problém a to stopáž. Zkrátit snímek o dvacet až třicet minut, tak neváhám a dám jasných pět hvězdiček. Opravdu styl jakým je snímek natočen se mi moc líbil, ale místy jsem se neubránil nudě. I tak se, ale docela divím, že Oko bere je v "modrém", protože čtyřhvězdičková podívaná to určitě je (samozřejmě jedná se o můj názor a absolutně nikomu ho nevnucuji). Lepší čtyři hvězdičky.......(1.6.2008)

 • 3DD!3
  ***

  Předvídatelné. Sturgess mě navíc celou dobu štval a přál jsem mu pád do hlubin pekelných. Spacy paradní (připoměl mi jednoho mého učitele) stejně tak Laurence Fishburne. Závěrečná moralitka sice skřípe jako nalakované nehty o tabuli, ale natočené je to jinak pěkně. Faktem ale zůstává, že je spousta kvalitnějších karetních filmů.(21.7.2010)

 • Pethushka
  ****

  Mám ráda tento žánr a když to někdo umí s čísly...a je nadprůměrně chytrý, vypočítavý a používá to ve svůj prospěch. Celkově ten film působil ale až moc americky a více než kasinem se zaobíral zbytečně lidskýma citama. Jinak příjemná oddychová věc...(2.11.2010)

 • Šakal
  ***

  Standartně odvedený kousek. Nic víc, nic míň. Chyběl mi větší nadhled, spád, vtip...... vlastně mi toho chybělo celkem dost......Shlédnout a zapomenout..., s čímž ( za to vám ručím ) nebudete mít žádný problém :o) Mnohem raději ( z tohoto prostředí ) mám tento starší snímek http://www.csfd.cz/film/14566-hraci-rounders/(19.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace