Oko bere

21: Oko berie

Oko berie

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2008, 118 min

Nedomrlý příživník na Soderberghově "Ocean's trilogy". Narozdíl ode všech Dannyho parťáků ale postrádá vtip, napětí, styl i spád. Je to jen na teenagery zaměřený nedovarek, kde je od každého něco, ale nic pořádně...(25.10.2009)

Rozhodně lepší průměr. Kate Bosworth je krásná a jako "femme fatale" jí to opravdu moc slušelo. Kevin Spacey jako vůdce, rádce, podvodník - skvělá role, akorát dabing otřesný. Laurence moc prostoru nedostal, přesto super... Zajímavá kamera, herci potěšili, nejvíce mě nadchla elektronická hudba a dynamické záběrování a střih. Škoda, že karty neumím... // Viděno 2x...(5.7.2009)

Chytlavé, ale opět jsem si nic pro sebe neodnesl.. :-((25.4.2017)

Nějaká ta životní zkušenost tam je, což..? ;-)(6.3.2009)

Velmi chytrý, moderní a zábavný thriller pro každého,který obsahuje slušné dialogy, humor, kvalitní herecký ansámbl a slušné zvraty. Zábavná jízda jak svině, Doporučuji.(13.7.2014)

• - Společnost MGM, která film koprodukovala, vlastní většinu kasin, která v 90. letech obral o obrovské sumy reálný Blackjack Team. Úspěch filmu Oko bere pro MGM vlastně znamená splacení starých dluhů. (Lenarek)

• - Film se točil v kasinech v Las Vegas za plného provozu, věšinou měli filmaři k dispozici pouze dva nebo tři hrací stolky. (Rafik)

• - Massachusettský technologický institut nedovolil filmařům natáčet v univerzitním areálu, museli proto vzít zavděk bostonskou univerzitou. (duklak2)