poster

Oko bere

 • USA

  21

 • Slovensko

  21: Oko berie

 • Slovensko

  Oko berie

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2008, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  ***

  Skvelá jednohubka, pri ktorej síce viete od začiatku, ako sa skončí, no bavíte sa dobre. Filmu chýba viac filozofie a viac napätia. V plytkom scenári sa stráca aj sám Kevin Spacey, ktorý bol tiež jedným z producentov tochto filmu. Škoda, že nepridali niečo nové. Tieto pocity a obrazy som už zažil z podstatne silnejšieho Rainmana (ako sa o tom aj hovorí) a v dynamickejšiom Oceans Eleven...(24.4.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Rozhodně lepší průměr. Kate Bosworth je krásná a jako "femme fatale" jí to opravdu moc slušelo. Kevin Spacey jako vůdce, rádce, podvodník - skvělá role, akorát dabing otřesný. Laurence moc prostoru nedostal, přesto super... Zajímavá kamera, herci potěšili, nejvíce mě nadchla elektronická hudba a dynamické záběrování a střih. Škoda, že karty neumím... // Viděno 2x...(5.7.2009)

 • Renton
  **

  Scénář: Peter Steinfeld, Allan Loeb .. Velice, velice infertilní scénář co se stavby a vývoje příběhu týče, navíc místy lehce utahané, ale ten líbivý nával Las Vegas barviček, pohodových (i když nevýrazných) herců a cinkajících žetonů jistě u mnoha místních zabírá. Prostě nehazardní sázka na omakanou kartu, která zajistí jistotu pofidérní výhry. 50%.(12.11.2009)

 • Skejpr
  ***

  Nedomrlý příživník na Soderberghově "Ocean's trilogy". Narozdíl ode všech Dannyho parťáků ale postrádá vtip, napětí, styl i spád. Je to jen na teenagery zaměřený nedovarek, kde je od každého něco, ale nic pořádně...(25.10.2009)

 • k212
  ***

  Z daného tématu by se dalo jistě vytěžit daleko víc. Možná i daleko větší drama, než v jaké se nakonec Oko bere obrátí. Jednohubka, která je velice svižně natočená, skočně ohudebněná a svěže odehraná. Děj je nalinkován jistě a příliš neodbočuje, po druhé-třetí návštěvě kasína, je divák přestane rozeznávat, v podstatě je vržen do rychlého a hazardního životního stylu (záměr, hádám). Filmu však chybí elegantní akce a nadhled. Trochu mám pocit, že je spíš určen jako spotřební zbožíčko pro náctileté, třeba se mýlím, každopádně je to zboží dobře vyrobené. 60%.(12.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace