Ex Drummer (festivalový název)

• Belgie

Koen Mortier

Koen Mortier

Kostýmy:

Catherine Marchand

Naprosto unikátní záležitost. Jedna z největších šíleností, co jsem kdy viděl. Mongoloid je pro mě ultimátní hymna Zážitek.(23.6.2013)

Film , ktorý vám natrhne prdel !(31.8.2010)

Říct, že Jimmyho prdel poznala středověk, by nebylo dost výstižné. To se prostě musí vidět. Kdo neviděl, nemůže pochopit. Většího pinďoura aby člověk pohledal. A konec je totální masakr.(20.10.2007)

V podstatě drsnější (a krvavější) obdoba českého undergroundu ... a bude hůř. Některé momenty filmu mají opravdu hodně do sebe. asi nejlepší scéna je u zkrachovalých sockomanželů a pohled na batole při odchodu.(16.8.2010)

výborne natočená totálna šialenosť ... klobúk dole pred hercami, že sa na to dali ... skvelá muzika ... a spevák kapely The Feminists riadny sympaťák ... :-)(12.10.2014)

• - Fiktivní kapela Harry Mulisch je pojmenována podle významného ninozemského spisovatele. (Terva)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu (1994) Hermana Brusselmanse. (Terva)

• - Film měl premiéru na filmovém festival Fant-Asia 2007, kde získal Cenu poroty. (Terva)