poster

Ex Drummer (festivalový název)

 • Belgie

  Ex Drummer

 • anglický

  My Way Is the Highway

Drama / Krimi / Komedie / Hudební

Belgie / Nizozemsko / Itálie / Francie, 2007, 104 min

Režie:

Koen Mortier

Scénář:

Koen Mortier

Kostýmy:

Catherine Marchand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  *****

  I kdyby se vám tenhle film nelíbil, jedno je jisté. Určitě na něj nezapomenete. Černočerná vyprávěnka o tom, co jeden šikovný manipulátor dokáže udělat s bandou retardů bez názoru. Ano, to půlmetrový péro tam je. Taky plešatá matka, dítě co baští vlastní hovna, deset mrtvol a výborná muzika.(15.8.2010)

 • giallo
  *****

  Šílené, bizardní, úchylné, ujeté? Ano, ale hlavně černohumorně zvrhlé!! Něco takového se často nevídá!!! Totální výmaz hlavy, u kterého jsem nevěřícně kroutil hlavou a hltal další záběr. Hudební doprovod sjíždím do teď a pozice nejšílenějšího filmu, co jsem kdy viděl, je neotřesitelně obsazena.(1.10.2009)

 • Snorlax
  ***

  Ex Drummer je surrealističtější než Lynchova Mazací hlava, hýří ulítlými nápady a musela jsem ho dokoukat až do zdařile krvelačného konce.(18.2.2012)

 • Arbiter
  *****

  Na co já to poslední dobou koukám? Další explicitní náser. __ Až půjdete zase jednou na koncert a budete se .. potit rozkoší z idola, co tam poskakuje, vydloubněte si ty růžový oči. __ Inteligence je mocná. Mocná a přichází s ní povýšenost. Pocit nadhledu který izoluje. Soukromá laboratoř, pokusný krysy. Člověk se nesmí nechat stáhnout svou individualitou do separé místečka bytí. Je pak prázdný a krutý. __ Kde že je ten ideál lidskosti? Proboha mnězemě bylo při tom filmu hrozně ouzko. Protože jestli něco šlo na dřeň lidský přirozenosti, tak tento hnusfest. A jak jinak jí zobrazit, než přes primitivní a svou nebetyčnou idiocií přirozené zvířectvo či výkvět inteligence s lupou v ruce nad mraveništěm. Nevim, kdo by vyhrál bludišťáka za nejvíce hodného pohrdání. Dost mě děsí představa sebe sama, když vím jak málo stačí abych se rochnil v tom bahně animální show nebo se stal minimengelem .. A já na i vně myslel že si užiju ten učesanej sex, drogy a Rock'N'Roll. Pche. Třikrát ti děkuju, 666teen, za nevymazatelnej hnus z hlavy. Asi se před příštim koncertem, než vylezu na podium, pomažu výkaly. Jo, to bych měl.(16.2.2011)

 • Frajer42
  *

  Netvrďte mi, že tohle pan režisér myslel skutečně vážně? Nevím zda to mám chápat jako vydařenou komedii, či něco úplně odlišného vysoce zvráceného. Film naprosto jedinečným způsobem provokuje naprosto celou společnost. Nemám ponětí z čeho pan režisér vycházel, neboť s naprosto čistým svědomím mohu říct, že mezi českými kapelami to takhle nevypadá. A nevypadá to tak ani ve společnosti mnou prozatím poznané. Naprostá neúcta k rodičům, incest. Na každým kroku gay, nejnenáviděnější postava ve společnosti. Na každým druhém kroku šílenec, či idiot. Nemám ani tušení, jakou myšlenku, či poselství se nám tenhle film, založený na absolutní degeneraci společnosti a přemíře násilí, snaží předat. Možná někteří, kteří si do té doby nevážili života si ho vážit začnou. Nicméně tohle je naprosto amatérská filmařina. Maximálně nesympatičtí herci, příšerná hudba. A nebýt toho 5-ti minutového finále, tak bych nad odpadem asi neváhal. Takhle odpad dát nemohu za nesmírnou orginalitu a nebojácnost se vydat zrovna touhle nepříjemnou cestou. Tohle však nepovažuji za žádný druh umění. Tohle byl výplod nejzvrácenějších představ nějakého mentálně indisponovaného člověka. * sem přesto patří. P.S. Tenhle film má tak vysoké hodnocení asi hlavně proto, že ho zrovna moc lidí nevidělo, to svědčí o jeho kvalitě.(28.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace