Ex Drummer (festivalový název)

• Belgie

Ex Drummer

My Way Is the Highway

Drama / Krimi / Komedie / Hudební

Belgie / Nizozemsko / Itálie / Francie, 2007, 104 min

Koen Mortier

Koen Mortier
  • bassator

42nd KVIFF 2007 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled(23.7.2009)

Siiileny to kus ale bavil jsem se az do konce.... 4* a pro zvrhliky co maj radi pulmetrovy pera, soustani kamosovi plesate matky si daji za 5(25.12.2008)

• ninon

Pouze pro mladé rádobyrebely s hospodským humorem, kteří skočí po jakékoliv prázdné provokaci.(25.9.2010)

Tohle je ten pravej underground, né jako ty rádoby drsný maníci u nás. Sice je film vyhrocenej možná až moc,ale rozhodně nenudí a některé scény jsou vážně nechutný.. a to není vůbec na škodu.Dá se říct až dekadentní dílo, který se zaměřuje na zplodinu a nechutnosti, který u nás čím dál tim víc převládají.... Já furt co všichni maj s tím pérem a já ho musím zmínit taky. Prostě to je věc, kterou si zapamatuje každej, i když nechce. Plus dítě, který žere svoje hovna a nekompromisní hlášky a narážky na gáje. No prostě Belgickej úlet, kterej potěší ale že bych ho musel vidět víckrát, to ne. Jo a musim zmínit kameru a střih, který jsou naprosto luxusní.(16.1.2014)

V podstatě drsnější (a krvavější) obdoba českého undergroundu ... a bude hůř. Některé momenty filmu mají opravdu hodně do sebe. asi nejlepší scéna je u zkrachovalých sockomanželů a pohled na batole při odchodu.(16.8.2010)