poster

Ex Drummer (festivalový název)

 • Belgie

  Ex Drummer

 • anglický

  My Way Is the Highway

Drama / Krimi / Komedie / Hudební

Belgie / Nizozemsko / Itálie / Francie, 2007, 104 min

Režie:

Koen Mortier

Scénář:

Koen Mortier

Kostýmy:

Catherine Marchand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dan9K
  *****

  Naprostý skvost a možná nejlepší film, jaký jsem viděl v roce 2007, přesně se trefil do mého vkusu a i do mého smyslu pro humor (urážky menšin a citlivých skupin, pubertální fóry podané extrémním a monstrózně vtipným způsobem ( na cokoliv související s Big Dickem se nezapomíná), absurdita). K tomu je film podpořen vynikající muzikou a velmi zábavným koncertem ( slovy režiséra: "Ty nejlepší songy z těch hrozných") dokonale zesměšňující ony archetypy hardrockových koncertních rubaček. Navíc se film vůbec nevyhýbá vizuálním a dějovým experimentům a dokonce se snaží i řešit důležité otázky (zejména pak ovlivňovaní slaboduchých osob). Tenhle film nemůžu doporučit dívkám a ženám a rozhodně ne gayům. Spousta lidí ho odsoudí, spousta lidí ho bude milovat a já jen doufám, že se mi ho ještě někdy podaří spatřit.(6.7.2007)

 • Trakat
  *****

  Nejspíš jsem prošel testem úchylnosti.(26.10.2009)

 • rastlinka
  **

  Uletené psycho, ktoré nesadne každému divákovi. Na pobavenie fajn, ale občas film zíva nudou a nezachránia to ani vyslovené absurdnosti.(9.3.2011)

 • !RedruM
  *****

  Nikde taký diamant nenajdete. Film, pri ktorom znasilnenie 50cm pérom berete ako samozrejmosť. Ale ináč to smrdi chcankami. Krutá sonda do najväčšej spodiny, hold ten pravý underground. Každý herec je tam obzvlášť postihnutý, rozoberajúce rôzne sexuálne odchylky a iné zverstva. Ináč absolutne bizárne (kde sa hrabe Taxidermia), vizuálne geniálne a strihovo neskutočné. a záver nestkučné psycho, bol som z toho pár dni mimo.(16.1.2014)

 • 666teen
  *****

  I kdyby se vám tenhle film nelíbil, jedno je jisté. Určitě na něj nezapomenete. Černočerná vyprávěnka o tom, co jeden šikovný manipulátor dokáže udělat s bandou retardů bez názoru. Ano, to půlmetrový péro tam je. Taky plešatá matka, dítě co baští vlastní hovna, deset mrtvol a výborná muzika.(15.8.2010)

 • - Film měl původně natočit režisér Jan Bucquoy. Pro nedostatek peněz bylo však natáčení odloženo a započato až s desetiletým zpožděním. (Terva)

 • - Sexuální scény byly točeny za účasti profesionálních pornoherců. (Terva)

 • - Fiktivní kapela Harry Mulisch je pojmenována podle významného ninozemského spisovatele. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace