Ex Drummer (festivalový název)

• Belgie

Koen Mortier

Koen Mortier

Kostýmy:

Catherine Marchand

Ex drummer pěknej, ale jinak to byl zajímavej hnus fialovej a na dolití víry v muzikantskou romantiku abych si teď dala Still crazy třikrát po sobě.(22.9.2010)

• gojackill

Taková prázdná manýristická přehlídka násilí a perverze, ni víc v tom nevidím. Chybí myšlenka, zápletka a poslání mi není jasné. Ohavnost filmu předčí jen ohavná povaha spisovatele. Někomu se to líbí, ale já jsem se nudil.(22.12.2013)

výborne natočená totálna šialenosť ... klobúk dole pred hercami, že sa na to dali ... skvelá muzika ... a spevák kapely The Feminists riadny sympaťák ... :-)(12.10.2014)

• rastlinka

Uletené psycho, ktoré nesadne každému divákovi. Na pobavenie fajn, ale občas film zíva nudou a nezachránia to ani vyslovené absurdnosti.(9.3.2011)

Ex Drummer je surrealističtější než Lynchova Mazací hlava, hýří ulítlými nápady a musela jsem ho dokoukat až do zdařile krvelačného konce.(18.2.2012)

• - Sexuální scény byly točeny za účasti profesionálních pornoherců. (Terva)

• - Fiktivní kapela Harry Mulisch je pojmenována podle významného ninozemského spisovatele. (Terva)

• - Film měl původně natočit režisér Jan Bucquoy. Pro nedostatek peněz bylo však natáčení odloženo a započato až s desetiletým zpožděním. (Terva)