Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

BOURQUE

Veľmi dobrý začiatok a stredne dobrý stredná pasáž, ktorý však potom postupne smeruje do nižších úrovni. Škoda, pretože v tom väčší potenciál a v niektorých scénach A. Sandler fakt bol zábavný. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

maZSlicko

Skvela komedie,svižná,zábavná,a uchylná..No nemame tohle radi,ja rozhodne jo..Sandĺeruv humor mam rad uz od malyho nickyho,coz ale v zohanovi je o neco jiny,v tom ale neni zadny problem :) No no no no no no , nema to chybu :) ()

Grimlok

Po dlouhý době vyjímečně vynikající komedie. Zohan jako protiteroristický agent je boží. Jako kadeřník je ještě lepší než Chuck Norris. Fantom je naproti tomu vynikající terorista, se kterým bych obchodovat nechtěl. Sandler i Turturro záhrali svoje role skvěle a nebyli jediní. Pět hvězd a očekávám, že na komedii, která porazí Zohana si počkám pěkně dlouho. ()

bif

K týhle hrůze se nebudu ani vyjadřovat, ani za tenhle čas, co píšu tenhle komentář to nestojí. * za hudbu (Technotrochic). ()

Liduskaa

no na mě kapánek uchylnější komedie,kterou už si nejspíš pro pobavení znovu nepustím...některé vtípky byli fajn,ale celkové hodnocení nic moc...:( ()

Xatrix

Na Zohanovi je paradoxně nejlepší pelikán, nikoli hlavní hrdina. Dvě hvězdy za Torturra, hakis s kočkou a pár frků. Tohle obšťastňování stařenek zničilo mou víru v Sandlera 2/10 ()

darkreider

Kde je problém? Úchylnosti sa nesú celým filmom a sú premiešané trápnym humorom, kde sa raz za čas nájde naozaj dobrá parodická scéna. Ako vždy sa tu vybijú ľudia, ktorých nehorázne berie vypchatý rozkrok a sexuálne úchylky, ktoré samozrejme zase raz búrajú hranice a idú o niečo ďalej v línii nevkusu. Nebyť úvodných akčných scén s riadnou dávkou paródie, tak ma nepobaví nič. Aspoň, že to nebolo oslizlé. ()

Jajar

Výborná komedie, která pomocí absurdních, politicky nekorektních, nechutných, buranských vtipů promyšleně a účelově paroduje izraelské, palestinské, ale i americké kulturní stereotypy a utahuje si ze všeobecné xenofobie. Škoda, že je Zohan: Krycí jméno Kadeřník přes svou zábavnost vlastně docela nekompaktní sbírka scének postrádajících pořádný děj, pointu, či fungující romantickou zápletku. ()

aR3Zz

At si kdo chce co chce rika, tak uz dlouho jsem nevidel tak povedenou parodii. Povedene gagy stridaji i hlucha mista, film ma hodne (opravdu dost) nedostatku, ale Adam Sandler a jeho humor mi proste sedl. Romanticka vlozka tam sice byt nemusela (to bychom ale prisli o bozskou Emmanuelle) a vyvrcholeni deje bych si rozhodne predstavoval jinak, ale na druhou stranu ma kazda parodie predevsim jeden zamer - dobre pobavit. A ja se bavil misty kralovsky. ()

Tomo

Po druhém shlédnutí jsem musel svoje hodnocení upravit a dvě hvězdičky přidat. Nejdřív se mi zdálo, že jsem si snad pusitl špatný film. Přišlo mi, že celý tenhle snímek je úplně mimo a styděl jsem se za herce i za všechny tvůrce. Jenže ... Když ono je to taková blbost :) Pro chvíle, kdy potřebujete vypnout a uvolnit se je tohle další z řady typicky sandlerovských filmů., který vám zlepší náladu. Jen je třeba nepřistupovat k němu moc vážně a nechat se strhnout, pak nebudete zklamáni.. ()

sumperacek

Některé scény mě fakt bavily. Jiné byly zase Sandlarovsky trapné. Až na ten americký závěr ale na mě udělal film pozitívní dojem ()

FFs

Velmi hutná záležitost. Spousta naprosto zvrhlého humoru a k tomu ještě řada mnohdy vtipných narážek na palestinsko - izraelský konflikt, a to zcela bez servítek. Snímek je nutno brát z velkou mírou nadsázky a řadou vtipných scén dokáže vcelku dobře pobavit :-D ()

Tryman

Líbilo se mi ztvárnění vztahů Palestina - Izrael - Amerika a několik vtipů, ale to je tak všechno. Zohan je film plný nejrůznějších šíleností, které jen může někdo vymyslet, ale většina z nich je spíše trapná než vtipná. Ale přestože se nejedná o žádný zázrak, tak můžu s klidem prohlásit, že nejhorší to taky nebylo. Na dnešní dobu docela průměrná komedie, která když už nepobaví, tak aspoň zabaví. Pozn. - český dabig je příšerný! ()

Skleni

Aj cez všetky hlášky a bolo ich teda dosť! Aj napriek mnohým velmi vtipným scénam, musím povedať, že je to kravina. Prepáčte mi, ale nepochopil som vlastne o čom ten film bol.Viem že tam šlo o niečo s teroristami, ale povedzme si na rovinu. Terorista čo chodí po strope? To neni ani vtipné, ani nič iné. Proste film bez trochu rešpektu k akejkoľvek umeleckej tvorbe na svete. Ale to ho aj trochu zachránilo. Ináč by som dal možno aj 20% ale takto sa to trochu vyštverá ak si uvedomíte, že vlastne celý film je od veci a tak aj ja dávam 58% ()