Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

HenryIvan

A tak som sa opäť raz, po rokoch, vrátil k svojej najväčšej „ guilty pleasure “ (a to vraví človek, ktorý zbožňuje BackStreet Boys a Spice Girls). A že to veru poriadná „ guilty pleasure “ je. Je to až čudné napísať, no Zohan je dokonalým filmom. Nemenil by som na ňom nič. Je to tak krásne švihnuté, tak magicky okázalé, tak (ne)hanebne hravé, že aj po dlhej dobe, ako už „ dospelý “ človek som často z tohto rozčarovaný, zmätený, zahanbený, prekvapený (človek si ako dieťa toho veľa nevšimne) a nehorázne to milujem. Zaujímavé tiež je, že to bolo prvý krát čo som to nepozeral v českom dabingu (ktorý je inak celkom ok). Povedal by som, že som došiel k záveru, že beriem Zohan: Krycie meno kaderník za najlepšiu Sandlerovú komédiu (a to mám obe kúsky Dospelákov vážne rád). Toľko zábavy som už dlho nezažil a to som to videl už aspoň 10x. Vždycky sa k tomuto rád vrátim. P. S. John Turturo a Rob Schneider - film s nimi dvoma ako niečo kujú by som uvítal všetkými desiatimi. ()

ViktorS

Parádna komédia, ktorá sa síce niekomu môže zdať nechutná, ale mňa bavila. Je to taká klasická bláznivá rola pre Adama Sandlera. ()

Razzor_82

Tohle je trefa do mé bránice. Je to šílená šleha ale zábavná a pitomá dohromady, Sandler v boji proti terorismu celý film exceluje a není tady za blbečka. S nadsázkou řeže absurdní akční scény bez problémů a nikdo mu tady nestojí v cestě. Film je plný bláznivých gagů které nejsou trapné. Například... jaká je předvolba do Amánu?? 7/10 ()

Vorlon

Myslím, že Sandler od 50x a stále poprvné jen upadá a upadá, tohle byla šílená střeštěná komedie a zase se neobešla bez stupidních morálních žvástů, které jsou, pro mého kdysi vcelku oblíbeného herce, v poslední době snad nutností k žití. Pokud to bude pokračovat dát, za nějaký ten pátek se na jeho filmy už ani nepodívám. ()

turbou odpad!

Na uvod...zboznuju Adama Sandlera!!! Kdyby se tocil film o me, byl by to prave Sandler, kterej by mel tu cest ztvarnit mou malickost :)) (Denzel je bohuzel cernej) Ale tenhle film je to nejhorsi a nejtrapnejsi co jsem kdy videl. A jeste horsi pocit mam z toho co jsem zazil v kine. V momentech uplne nejtrapnejsich, kdy vaham jestli odejit ze salu, ostatni divaci lezi v kreci smichu a hlasite projevuji nadseni z toho co se prave na platne odehrava...Nechapu, kde je chyba...Jsem jedinej kterymu to prislo tak strasny, nebo se prumernej ceskej divak spokoji s tak nechutnejma a trapnejma sexualnima narazkama v kazdym slove, ktery na konci "filmu" vystrida velmi hloupa snaha resit problem, kterej se v takovym filmu proste resit nema!!! 10% za prvnich cca 15min! ()

Brady

Naprosto ztřeštěná komedie, ujetá snad ve všech směrech. :-) Sandler hraje naprosto skvěle, i když chvílemi dost přehrává. Ale bez toho by to vlastně ani nebyl on, takže . . . V kině jsem se upřímně bavil a odcházel jsem z něj spokojený, přesto bych si tento film už asi nezopakoval. I když některé povedené scény zřejmě ano. :-) Zkrátka povedená komedie na sobotní odpoledne. ()

Luckyman

Čítal som na to rôzne kritiky, ale ja si nedokážem pomôcť - páčilo sa mi to. Ako zosmiešnili obe strany - Izraelcov aj Palestíncov, Wallbridga, ktorý chce získať pozemky a Zohan, ktorý chce strihať. Šialená komédia plná humoru a samozrejme aj lásky. ()

Jablek

Musim přiznat, že jsem se dlouho takhle nenasmál. Asi už jsem ztrácel víru v to, že nějaká nová bláznivá komedie nebude úplně stupidní... Zohan je sice naprosto ulítlá věc, ale má svoje nesporný kouzlo a kvalitu. Navíc trapnejch scén, kterejch je u podobnejch počinů nepočítaně, by se tady daly vyčíst na prstech jedný nohy. Uz jen Sandlerovo dokonalej přízvuk vám minimálně ze začátku bude navozovat úměv, nee-li rovnou smích :) ()

Markinho

Fakt hodně trapnej film, na kterým mě zaujalo snad jen to, že smysl války Palestina - Izrael je přesně takovej, jak je prezentován v tomto filmu....kdo se chce pozvracet, prosím.... ()

LordMysti

Příjemná akční komedie která nenudí, ale také ani nestrhne. Mé drahé polovičce se film líbil ještě o hvězdičku víc, ale nedivím se jí, Sandler zahrál s nadsázkou pořádnýho kusana :) ()

AbelXavier

Skvela komedie se spoustou vtipnych detailu. Pro me urcite vetsi zabava nez Tropic Thunder, navic se musim dost podivit nad rozhovorem se Stillerem, kde popisuje jak mu prace na TT dala zabrat a jak se s pribehem piplal. Pri srovnani se Zohanem a nakouknuti do zakulisi pro me vychazi Zohan jako vitez. Navic i soundtrack stoji za to. Pro me, zcela prekvapiva, KOMEDIE ROKU, ()

Bart16

Tak tohle byla jízda...Disco,disco!!! Adam Sandler je komediální guru součastnosti.Způsob,jakým si celý štáb kolem Juda Apatowna dělá prču z Palestiny a Izraele je vskutku originální a hlavně strašně zábavný.Vtipné byly i cameo výstupy známých osobností,jako např. John McEnroe nebo Mariah Carey.DISCO DISCO!!! ()

Jeanecek

No nevim... Prvních 10 minut jsem myslel, že film vypnu, ale nakonec nebyl tak. hroznej. Stříhání dětí je vtipný, ale celkově jsem se upřímně zasmál tak maximálně třikrát... ()

Zevon

Já moc šikovný massa bob s velkým bílým bimbasem dělat tfoji maminku heboučká...no kdo považuje vtipné napolo násilné, napolo rádoby přisprostlé vtípky, ať jde do toho. Vstupenka do klubu náročného publika, vyplivnutého ze základní školy je k dispozici. ()