Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

michalek.k

Po vcelku zábavném úvodu film zcela ztrácí tempo - dvě třetiny filmu se skládají z výborně vymyšlených vtipů, které jsou nedotaženy, režírovány bez pointy a hlavně .... nevyznívají vtipně. Zohan měl a mohl být výborná parodie, díky nedotaženému scénáři a režii dopadl jako nudný film - 35%. ()

johael

Absurdní humor můžu. Tady přímo srší. Dobré, vtipné, koukatelné, hlášekplné a po celou dobu zábavné. ()

Maci

Pro mě by to bylo lepší, kdyby ubrali trochu té "Zohanovi úchylnosti". Děj byl prostý, ale vystihuje danou situaci a to na filmu oceňuji. ()

Marlow2

Tenhle film je neuvěřitelná praštěnost. A právě pro tu jasnou "neuvěřitelnost", která mi znemožnila cokoliv ve filmu brát vážně, musím přiznat , že jsem se dost nasmál. ()

Andolino

Ačkoliv mám Sandlera rád, tak mi tento film nesedl a uznávám bude to asi tím, že se ke mně dostala jen dabovaná (odporně) verze. Bohužel je to film, na který se dvakrát nekouknu, ani kdyby byl v originálním znění. ()

wairau

Absolutní bomba. Adam Sandler je pro mě velice dobrý komik, chci tím říct, že jeho filmy mě přijdou opravdu vtipné nebo minimálně alespoň úsměvné. Nebudu se vozit na módní vlně anti-sandlerismu, a přiznám bez mučení, že jsem se opravdu a od srdce chechtal skoro celý film. Chápu, že se tento druh humoru může někomu zdát nechutný(mám na mysli scény ze salónu), ale mě to prostě sedlo. ()

k.rakonos

Naprostá šílenost, naprostá jízda. Bláznivá akční komedie a satira. Ještě Arabáci nevyhlásili Amíkům válku? Za tohle by snad i měli nárok:-)))) ()

Sapr21

Adam Sandler mě opět dostal. Tenhle borec je opravdu skvělej. Sice je tento film absolutně ulítlej, ale i tak jsem se skvěle bavil. Dva hrdinové svých národů ze svaté země v boji na život a na smrt, přenesené do USA. Tak to tu ještě nebylo. Doporučuji shlédnout v originálním znění. Ale český dabing také není nejhorší. 65% ()

pepito25

Čo hlod to primitívny hlod, čo akcia to prúser, čo dialóg to túžba po tom, aby už skončil. Škoda času. Možno vhodné mať pustené večer namiesto izbovej lampy, keď je treba ešte slabé svetlo, kým človek zaspí - lampa však múdro mlčí a nekafre sa do remesla, o ktorom nič nevie. ()

pelegryna

Kdo tvrdí, že se tady ani jednou nezasmál tak musí být lhář až běda.Je těžké udělat komedii natož pak takhle dobrou.Všem kritikům doporučuji shlédnout nějaké české dílko a rozdíl se ukáže ihned. ()

barons

homorné, kýčovité, se spádem klady: zezačátku velmi povedený humor, dobrá kamera zápory: od druhé poloviny až příliš absurdní, hraničící s kyčovitostí, ke konci už vcelku otravné slabikování každého slova, slabší triky a hudba, infatilní pro americko-vlastenecký konec, slabší dialogy 40/100 ()

Traktorista

Je to pecka. Sice to ke konci posledních deset minut malilinko ztrácí šmrnc, ale předchozí část filmu to převysoce vynahrazuje. Naprosto výborné vtípky a úžasné herecké výkony. Sandler jede na svym standartu, brilatní Schneider a sexy Chriqui. Tenhle filmej je přímo nacpán výbornými nápady, které jsou navíc pěkně udělané a promyšlené. Pro fandy stupidních fekálních vtípků tenhle film asi nebude nic moc, ale kdo má rád jednoduchou a sem tam i velice chytrou legraci, pro toho je to jasná volba. Tancujem! ()

sajnym odpad!

Nechápu jak se mohl Sandler k takovému filmu vůbec propůjčit. Děj žádný, dialogy stupině hloupé a dementní. Větší hovadinu jsem snad ani neviděl. Dívání se na tento (ne)film je zbytečná ztráta času. ()

Dorotha

Zohan je typ filmu, ktorého humor asi nikdy nepochopím a celá pointa toho filmu ako sa chce zabijak stať kaderníkom by sa dala prehliadnuť, keby to bolo aspoň vtipné, ale napriek tomu, že to bolo priam nabité vtipom, tak vačšina z nich vyznela ako trápna snaha o pobavenie z naštrbenia ľudskej dôstojnosti. ()