Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

1lomeno3

I want to cut and style hair. I like hair. It's pleasant, it's peaceful, no one gets hurt. I just want to make people silky smooth. ()

Elissabet

Absolutně strující! Adam Sandler opět dokazuje, že není jen herec a že dokáže natočit něco, při čem se chlámete jak je film dlouhej, a to nemluvím o jeho skvělým východním přízvuku. Taky Rob Schneider odvádí svoje a to je taky docela mazec (např. telefonní číslo nebo koza :D). Totálně mě vyřídil ten jeho "preclík", úžasný, to mě musí někdo naučit :D Takže abych to uzavřela...jedna z nej komedií co jsem za poslední dobu viděla :D Bravo! ()

Just_Zdeny

Ze začátku neuvěřitelně vtipné, parodujicí všechny akční filmy s hrdiny ve stylu Ramba a plné vtipů a narážek na sex. Ovšem od druhé půlky dochází filmu velice rychle dech a začíná uspávat. I tak je to ale příjemná oddychovka. ()

tomas.malo

Good, very good. Komédia o Izraelsko-Palestínskom konflikte sa len tak nevidí :D Ale najlepšia je aj tak telefónna linka Hizballáhu :)) //DVD RIP// ()

snupko13

Humor niekedy až za hranicou sexuálnej oplzlosti. Avšak čo sa týka narážiek a flipov na chudákov zo stredovýchodu a "super skvelú ameriku, krajinu možností" tak sa im to podarilo. Tak isto ako mierne si utahovať z Mariah a jej nového cd nosiča. Celkom som sa pobavil, trochu sem-tam zhnusil, ale inak ok, čiže priemer. Inak zaujímalo by ma, prečo si ksichty ako Sandler a Scneider stále hosťujú navzájom vo filmoch? Až také priateľstvo žeby? Ak o tom niekto viete, nech napíše mi. Dík. ()

kury_

Nevadí mi jakýkoliv humor, mám rád Adama Sandlera a crazy komedie, ale v tomto podání mě film nějak nenadchnul.....stopáž dost dlouhá a moc jsem se nezasmál.....pro mě tedy o hodně horší průměr. ()

BadJoke

Na tomto je trapne vsetko. Pocinajuc ceskym prekladom, pokracujuce fakt zlymi vtipmi a konciac so Sandlerom. Fakt zle! ()

kondomxxl

Adam sa opäť objavuje a hraje pošahaného týpka, tentokrát nie z USA ale z Izraela a oplatilo sa mu to. Moc som toho nečakal, ani som nevedel o čom je film takže som ho pozeral len z nudy. Ale nakoniec som sa pekne pobavil, Adam ukázal že je stále IN a vie hrať skutočne dobre. Niektoré veci boli síce priveľa, ale ak nemáte čo pozerať, siahnite po tomto, určite sa zabavíte. 75% ()

Metou

Sandler stvoril svojského hrdinu, ktorého si musíte obľúbiť. Navyše prvá komédia kde sa mi páčil vykon Roba Schneidera. ()

R-Fitch

Spojení Adam Sandler / Dennis Dugan už delší čas způsobuje docela příjemné oddychovky. Zohan je zatím jejich poslední společnou akční komedií a je zcela netradiční oproti těm ostatním. Známý izraelský terorista letí do Ameriky,. aby se tady stal kadeřníkem a aby už nebyl ve středu všeho zla na Blízkém východě. Téma jak na akčňák, ale Adam Sandler v roli Zohana je dle mého názoru absolutně výbornej. Ve filmu neni hluchý místo a rozhodně jde o příjemnou podívanou, u které se člověk báječně pobaví. 80% :-) Jo a abych nezapomněl...v roli padoucha Fantoma John Torturro (vzpomínáte na plíživého sluhu ve filmu Mr.Deeds???) a hlavně bombastickej Rob Schneider, to fakt stojí za to! ()

Rosie

Neee, Sandler zklamal....dlouho jsem neviděla takovou kravinu jak tohle. Měla jsem hodně velký problém dodívat se do konce a lituji ztraceného času, který jsem promrhala touhle stupidní perverzní blbostí. Většina rádoby vtipů je trapná, snad jen párkrát jsem se lehce pousmála, jinak jsem se doslova nudila. A pokud mě film nudí, tak to pro mě není dobrý film. Asi to záleží na vkusu, ale já si nemůžu pomoct, takového idiota jako v Zohanovi ze sebe Sandler ještě nedělal. Je tam nacpaných plno zbytečností (např. Mariah Carey mi tam vůbec nesedí), a přitom děj v podstatě o ničem. Kopání s kočkou mě vyděsilo a celkově, z tohodle filmu jsem si neodnesla nic, nějak jsem ho po vypnutí vypustila, což se mi u dobrého filmu nestane, ten mi zůstane ještě dlouho v paměti. 1* za Emmanuelle Chriqui, která je jediná na co se v tom filmu dá dívat. ()

Chlo0opek

Sledovali jsme to napůl přiopilí, napůl zkouření a přesto ani to nepomohlo k dobrému filmovému zážitku. Klasická béčková komedie. Ale občas sem se i přesto zasmál - tak dám 1*. ()

sponeck

Naprosto totální masakr, přesahující všechny meze. A právě proto je to tak zábavné. Super oddychovka, kterou si kdykoli rád zopakuji... ()

minichaN

Asi jeden z nejlepších filmů co sem v poslední době viděl.....neuvěřitelné mě pobavil a hlášky z filmů si musím stále dokola opakovat..prostě bomba 95 % ()