poster

Superman: Soudný den

 • USA

  Superman: Doomsday

Animovaný / Akční / Drama

USA, 2007, 74 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
 • SarumanKo
  ***

  Vďaka náloži solídnych akčných scén to síce pomerne rýchlo odsýpa a nudiť som sa nestihol, ale bez vypnutého mozgu v tom moc kvalít nenachádzam. Animácia je otrasne lacná, debilné správanie postáv ma vytáčalo a nezmyslov plný príbeh tiež. Snaha o invenciu formou odbúravania pátosu či prehĺbením psychológie charakterov troskotá v základoch. Čosi ako epizódka seriálu z Cartoon Network, len v dlhšej stopáži. (5/10)(16.4.2012)

 • Trellíno
  ****

  Až po "That´s why I´m here" těžká nuda, ale pak už je to až do konce nátěr jako kráva. Souhlas s ostatníma. Tohle mělo být natočený jako hraný film, jenomže by na to bylo asi potřeba tak půl miliardy.(11.2.2008)

 • Psema
  ****

  Není to dokonalé (spousta věcí nedává smysl, Supíkova...ehm...vy víte co mohla být emotivnější, scénář poutavější, Doomsday "drsnější"), ale v rámci žánru je to neskutečný náser a za tu likvidaci Metropolisu a spoustu narážek na současnou společnost musím dát palec nahoru.(18.10.2007)

 • klerik
  ****

  Slušná odpoveď na dark Batmana a dark Spider-Mana. Asi najlepší flmový Superman. Jednoduchý, ale s gulervúcimi akciami...(1.2.2010)

 • HateBreeder
  ****

  Moc příjemné animované zpracování supermana. Já ho opravdu nemám rád, ani sem neviděl jeho slavnej návrat nicméně tady .. všechna čest. Animace mi naprosto vyhovovala, nepotřebuju detailní a mnohamilionové zobrazení k tomu, abych uznal, že mam před sebou dobrej animáč. Dokonce ani to spermíkovo lítání mi tady nelezlo na nervy .-) co mě však dostalo nejvíce, jak autoři při té víceméně nevinné animaci dokázali film obestoupit temnotou a masakrálními praktikami.(27.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace