poster

Superman: Soudný den

 • USA

  Superman: Doomsday

Animovaný / Akční / Drama

USA, 2007, 74 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • joehot
  ****

  Navzdory klasické podprůměrné animaci celkem solidní pokoukání s (vzhledem k žánru) kvalitním scénářem.(20.9.2010)

 • Tosim
  *****

  Tvůrci tohohle animáku by měli začít psát scénáře pro hrané filmy.(29.9.2009)

 • Hwaelos
  ***

  Také jsem byl překvapený, jak moc dospělé to nakonec bylo. Cartoonová animace mě k tomu moc nevedla. Mimochodem komiks Doomsday, který byl předlohou byl odpovědí na otázku, zda může superman zemřít. Totiž jeho schopnosti se se střídáním spisovatelů u kormidla série nadouvaly až se zdálo, že jej nemůže nikdo porazit (snad jen Chuck Norris, jak kdysi trefně komentoval situaci Pavlovský). Nicméně střetem s Doomsdayem série na nějaký čas skončila a já předpokládal, že tak bude končit i film. Tak mě trochu překvapilo, že k tomu boji došlo už po třiceti minutách. Ale why not.(20.11.2008)

 • Hellboy
  *****

  Mezi animovanými filmy je tento jeden z nejlepších.(1.2.2009)

 • Kryton
  *****

  Animovaný Supermanovský film trumfuje stamilionový Singerův vysněný film. Stranou bych úplně dal animaci i finanční stránku. To se nedá rovnat film za stovky milionů s direct-dvd filmem pro fanoušky. No a proto právě vítězí animovaný Superman na celé čáře. Tempo,akce,příběh a celková temná atmosféra mě držela u obrazovky. Budu souhlasit s Tosimem, protože tvůrci tohoto animáku by měli dostat šanci na hraný celovečerák. V poslední době jsem naprosto unešen a spokojený z tvorby dospělých animovaných filmů s hrdiny komiksu (viz. Superman/Batman: Veřejní nepřátelé anebo Hulk vs Wolverine). Je to zajímavé, ale klasická animace mě tento rok daleko více dostala než tolik dnes modní PC animace.(22.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace