Wicky

Statham opět servíruje svou adrenalinovou super porci jako minule. Společně s prvním dílem nejlepší Stathamovka! 95% ()

Wally

První díl mne nadchl....super akce bez oddechu od začátku až do konce....tento druhý díl je ale něco jiného....neskutečná slátanina u které to sice frčí, ale tak nějak bez nápadu a elegance, kterou jsem si na prvním díle cenil. Jen další smutné pokračování... ()

Loki_Six

Maximalne zbytocna vec, ktora nemala vzniknut. Jednotka bola skvela a mala ostat samostatnou, ukoncenou zalezitostou. Len vdaka par podarenym momentom sa to u mna vyhlo odpadu. Ale fakt len par. ()

NeosinneR

Adrenalínová, násilná, vulgárna, šialená podívaná. Absurdne veľmi vysoko. Kamera jedinečná. A samozrejme sex. S Amy Smart. Čo viac žiadať od akčného filmu. ()

MaaaR@

Dlouho jsem rozmýšlel, jak vlastně ohodnotit tenhle film. Z pohledu "běžného" diváka bych neváhal a dal jednu *. Šel jsem do toho však s tím, že jsem čekal přehnanou zběsilou jízdu plnou nereálných a do extrémů vyhnaných akcí, čehož jsem se bezezbytku dočkal. Co mě zklamalo byla jaksi prapodivná práce s kamerou, která ve výsledku působila hodně kýčovitě. Ani hudební dobrovod nebyl tak strhující, jak by se u snímku tohoto typu slušelo. Navíc ke konci již očividně tvůrcům docházel dech a upřímně doufám, že poslední scéna neměla značit příchod dalšího dílu. Dvě a chlup :) ()

Roman.Caesar

Nechápu, jak se herec jako Jason Statham může nechat ukecat na něco jako tohle. Hodnocení odpad si nechávám na ještě větší perly, takže stěží jedna hvězda možná za ty úplně nejnesmyslnější kraviny, které autoři do filmu umístili. ()

MareT.

Jednička se mi líbila moc, ale tohle je přílíš. Bohužel, nejsem jeden z těch, kterým stačí jen slyšet fuck s kadencí samopalu, sex na těch nejveřejnějších místech a pušky v zadku....chci i děj, když už to je možné... a uvěřitelnost děje...nic z toho tam není...! ()

Ilhan

Kolotoč absurdních a přehnaných situací odehrávající se v nějakém zparchantělém, nechutně ulítlém světě. Na to, jak se to tvářilo jaká největší akční jízda, která strčí jedničku do kapsy, se to jedničce nevyrovná ani náhodou. Tenhle film své publikum asi rozdělí na dvě poloviny. První která bude v extázi sledovat tento film jako fantasticky zvládnutý a skvělý snímek, druhá naopak bude jen nevěřícně kroutit hlavou, co to s tím autoři ksakru udělali. Doufal jsem, že jako milovník akčních filmů budu v té první polovině, smutně se však musím zařadit k té druhé. Co je moc, to je příliš. Jednu * dávám za Jasona a Amy, druhou, že jde o akční film. Nic dalšího si hvězdu nezaslouží. ()

Rssa

Horší než jednička, neskutečně debilní nápady, ale svým způsobem mě to bavilo. Je to divné :) 65 % ()

Holina

Poměně kontroverzní záležitost, která se snaží hnát do absurdna ještě víc než v jedničce (soulož na dostizích, mluvící hlava a podobně). Dá se to slupnout jedním dechem, ale úplně za jedna to samozřejmě už není. ()

showxman

Crank 2 jde ve šlépějích prvního dílu, ba dokonce možná jede. A to opět stylově a v pěkně svižném tempu, Chelios je opět ve formě, teda pokud je nablízku nějaký ten zdroj el. energie, a sází protivníkům jeden knockout za druhým. Vše je laděno v komediálním duchu a tak se i zasmějete, no ono se vlastně nad celým film nedá nic jiného než pousmát. Tahle nabitá akce s pár vtipnými scénami a možná jednou nezapomenutelnou scénou (sex s Amy Smart na dostihové dráze - samozřejmě během dostihu:) však vyšumí velice rychle a za chvíli si na něj (oprávněně) ani nevzpomenete. ()

Tydlidáš

7/10 - Už to nebyla taková super podívaná jako jednička, ale opět sem se řádně bavil. Závěr mi nepřišel zas až tak dokonalej, ale průběh filmu byl našláplej. Akční scény, šukačka a stávkování pornohvězd našlapávalo tehdejší atmošku z prvního dílu. Statham opět na výbornou a Amy ukázala zasejc o trochu víc. Kamera a střih znovu parádní a vsuvka dělaná jako reality show s malým Cheliosem dává další plus... ()

Giggs

Film trpi typickymi chorobami dvojok. Bez invencie, bez napadu, vari už z prevareneho, len sa priživuje na uspechu pôvodneho filmu. Slabota. Ešteže to zachraňuje polonaha Amy Smart. ()

AdamesWWE

[5/10] Crank 2 je praktickou ukážkou novodobého akčného filmu. Príbeh zaujimavý, ale nereálny. Spracovanie celého filmu je veľmi dobré, réžia nesklame a robí všetko preto aby film fungoval. Akcie je prehnane veľa, je neskutočne tvrdá - až brutálna, takže z toho mám zmiešané pocity. Po technickej stránke veci je akcia dosť dobrá, Stathamovi to vo filme klape a choreografia bitiek nesklamala. Herecké obsadenie filmu je dobré, superhrdina novej doby Statham, ale niektoré postavy vo vedľajších úlohách boli bezvýznamné a nedostali väčší priestor, škoda. Vizuálna stránka filmu bola veľmi dobrá a ani audio filmu nesklame. Tempo filmu je dobré a hlavne tá brutálna akcia drží film pokope, takže tu nudné pasáže prakticky nie sú. Priemerný akčný nárez s brutálnou akciou nalepenej na umelý námet. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily