Strandmon

Dvojku schazuje několik opravdu nepochopitelných scén, které neměli vůbec žádnou logiku!. Já miluju akci a tu dobrou vždy ocením, ovšem zde je velice průměrná občas i zdárný podprůměr. Ve filmu aspon jede Jason Statham a Amy Smart, kteří jsou spolu skvělý a šlape jim to.! Oproti jedničce se tu toho tolik nepovedlo a z neuvěřitelné jízdy je průměr. ()

janesX

Tieto dva filmy s Jasonom Stathamom sú ozaj jedinečné. A pritom sú tak blbé, že keby hlavnú úlohu hral niekto menej známy , určite by o ne ani pes nezakopol. Tu sa ale slovo "blbé" chápe v tom dobrom, ak nie v najlepšom zmysle. Zastav a nepřežiješ 2. aj so svojim absurdným a zvráteným humorom (pritom Statham je tu celý čas maximálne nasraný a vážny) je taká pecka akú som vôbec nečakal. ()

geimz

Totálna šialenosť na čele s kým iným než Jasonom Stathamom. Skutočne adrenalínová jazda od začiatku do konca, aj keď to nemalo taký náboj ako jednotka. Pár nezabudnuteľných scén, zvýšená miera brutality a nadhľad si u mňa zaistili 3*. Koniec som už ale prekusnúť nemohol, to bolo príliš a kazilo to celkový dojem. ()

Zombi

Ještě šílenější a zběsilejší než první díl, víc krve, víc akce, víc sexu, víc ujeťáren a víc chaosu. Vlastně je to zopakovaný první díl, jen s trochu pozměněným scénářem. Někomu to sedne, někomu ne, já se bavil. ()

1945

Chev Chelios se vrátil z říše mrtvých a aby toho nebylo málo, darební číňani mu vpravili do těla umělé srdce. Druhý díl je podstatně šílenější než předchozí, proto nemůže oslovit diváky, kteří jedničku neviděli. Tvůrci přešli v některých částech filmu až k takovým extrémům, že museli film okamžitě zparodovat (scéna v elektrárně). Já jsem dostal, co jsem očekával - šílenou jízdu s Jasonem v hlavní roli. Závěrem se dá říci jediné :-D Fuck you Chelios! ()

evil_ryu

Film z najzbesilejším tempom aký som videl. Nešetria civilistov ani ženy, brutalita je na americký film extrémna a "kozy" ukážu toľko krát, že už si to ani nebudete všímať. Strašne dementný film s ešte dementnejším koncom. Aj mozgový výplach občas treba. ()

MkSallam

Úlet. Samoúčelná hovadina. Blbost. Šmejd. Peklo. Mučení elektrickým proudem... Neveldine s Taylorem, utržení ze řetězu, si dokazují co všechno můžou natočit a pustit do kin. A je to sranda, teda asi tak 20 minut z úvodu, pak se hlášky i akce omrzí a studnice nápadů vyčerpá. A vykrade se jednička, skoro ve všem, ovšem bez stylu, jen se rádoby-cool střihovými kolážemi a hordou těžce WTF momentů . Poslední hodinu se tak divák směje. Blbosti tvůrcům a celkovému home-made feelingu. A samoúčelné brutalitě. Koho zajímá brokovnice v zadku a řezání bradavek, když zbytek filmu nedává smysl (ani jako drsný béčkový akční výplach)? ()

Phorbo

Chtěl jsem dát 4*... ale musím 5 protože se mi nezdá že by nějak pozaostával s nápadem za svým předchudcem. Skvělé to je a dívat se na to dá furt :) Grat Jasonovi... zase :) ()

Oňďo

Tak toto je Prepadák Roka .. Žiadne poriadne scény , samé nadávky (fuck a neviem čo ešte .. ) Jediná dobrá scéna bola na tých dostihoch ... :) ()

TheKiw

V jedničce jsme se výborně (byť výplachově) bavili. Tady jsme už ale nejenom že nepostoupili nikam dál, ale ani se nebavili stejně dobře. ()

bobstock

Zpočátku jsem to chtěl rychle shodit jako ujetou, sprostou zhovadilost, při které štábu praskaly žíly speedem, kterej já nemám na dosah. Jenže na konci mě i přes trochu laciný triky tvůrci ukázali fakáče a pochopil jsem, že tu jde jen o kurva velkou prdel a nadšení party lidí natočit ještě šílenější pokračování game hrdiny Jásona. Tak ho tady máte a poserte se třeba na zem do obýváku... 65% ()

Klajnik

Ještě vyhrocenější než jednička. Mně se to však líbí snad i více, ačkoliv je to ještě větší sračka. ()

Phillo

Kvalitatívne vyrovnané jednotke, ktorej príbeh bol síce silnejší a túžba po pomste tak 100 krát hmatateľnejšia, no oproti tomuto bola ešte stále len odvarom. Crank 2 dokonalé plní pravidlo dvojky "viac všetkého" a doťahuje ho do nepredstaviteľného extrému. Na ten koniec sa nedá nadávať, ten boj jasný a predvídateľný. A potešujúci. "Fuck" ešte nikdy neznelo tak cool. ()

zdenur

Neskutečná prdel, ale málo akce, tady se to už přehupuje spíš ke komedii. Chev běsnil víc když frčel na adrenalinu. A ten závěr, chtěl bych vidět jak se z toho vylíže tentokrát. ()

Gore

Je to jako sledovat našláplou brutální videohru a současně být na halucinogenní látce. Pro svou bizarnost a ujetost je to lepší než jednička, protože formou to jde na maximum. Kámen úrazu přichází s příběhem, který je téměř nulový a i ta nula je vykradená z jedničky, ale o příběh tu nejde. Nadsázka je tu patrná ještě víc než v 'Sejmi je všechny'. Statham standardní, Smart (polo)nahá, Collins Jr. úžasnej (škoda, že má malej prostor, i když hraje totožnou roli, jakou si už střihnul v 'The Rules of Attraction') a Carradine jako číňaň. Jako jednohubka fajn, ale extra dílo tto není a brzy z hlavy vyšumí. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily