Druury

Co je moc, to je moc... po vynikajícím prvním dílu jsem se na pokračování moc těšil, ale zklamalo mě to.. bylo to celé absurdní.. možná jsem jen ale nepochopil smysl tohoto filmu... =2* ()

zelda82

Jeste vic prepalene nez jednicka (mozna uz moc). Akce je ale porad vyzivna (stejne jako prasarnicky) a cele to ozvlastnuji docela zajimave vlozky (at uz ta z talkshow nebo a la japonske monster movies). Celkove ale kvuli obri recyklaci o dost slabsi nez prvni dil. ()

bulbasaur

konina...ktorá však mala byť koninou...a natolko zábavná,,,, ze prekonáva jednotku v mnozstve absurdít. natočené však skvele a Statham ...novodobý bruce willis,,,, film splnil svoj ucel na 100% a tak aj hodnotim ()

Wargoo

Strašná kravina... Stathama mám rád, a už sa teším na The Expendables, ale tu ozaj vidno, že nie vždy a všetko musí mať pokračovanie. Zvlášť nie, keď už jednotka bola na pokraji únosnosti "normálu". 2** a to za Amy Smart a iné nahotinky... 0:-))) 43,933% ()

P.J.2

Tenhle film je naprosto o hovně ale jsou v něm okamžiky které ho dělají nezapomenutelným, jako popcorn na večer hodně dobrý..a mozek si odpočine:-D ()

Prolog odpad!

Přežít pád z letadla bez zlomenin je prostě zázrak. Jason Statham je novodobej Terminátor...nemá žádnou mimiku ani nic podobného. Škoda jen, že nehraje robota...ODPAD!!! ()

mala_kea

O něco slabší než jednička, ale více akčnější. Dobré je, že díly na sebe navazují a také to, že občas nechybí nějaký tne černý humor. Jason je cool ()

Thoughtless126

3 * dávam jen kvůly tomu že je to tak šílené až je to vtipné. Některé scény se v tomto filmu nemusely vyskitnout : např : hořící Jason nakonci atd. Je to už jen pro pobavení ale všichni už dávno výme že když se dotkneme drátu silného napětí, tak to nedopadne zrovna dobře, ale Jasona to ještě víc nakoplo. :D ()

Aspman

Naprostá bomba!! 100x silnější a zhovadilejší jízda, než jednička. Jen doufám, že nebude další pokračování, to už bych asi následkem smrtelné dávky adrenalinu v krvi nepřežil :D ()

PDcz

3*** body Těžkej marast a masakr. Nevím co hodnotit, to byla taková ptákovina, ale tak jsem si u ní odpočinul (skoro). DTS, rachot, střelba, kočičky, rámus, rychlá kamera a zase dunění subwooferu... Hodně dunění.. Sousedi museli mít vážně radost [J] Minus 1* bod Některé záběry jsem vidět nemusel. Nejsem příznivcem odřezávání kousků těla. [V] Minus 1* bod Za takové množství rozbitých kočiček. [Q] Náš oblíbenec Fr napsal hezké pokračování. :-D ()

Vodny odpad!

Co dělá Crank 2 odpadní záležitostí jsou dvě věci: 1. špatně natočená akce, střih, kamera 2. retardované dialogy. Základem každého akčního filmu jsou akční scény. Pokud ty selžou, může je nahradit třeba vtipný dialog. Jako v případě Křižovatky smrti 2, kde jsou tyto dva aspekty v určité symbióze. Crank 2 je jako béčkový videoklip. Jakkoliv se může Statham tvářit drsně, hloupost své postavy nezakryje. Hlavním problémem je ale styl akce, která připomíná hraní moderní hry na slabém PC. Proč je to trhané? Co tam dělají ty fotky místo klasických záběrů? Vždyť to film dělá tak levný, až hanba. Oproti jedničce má Crank 2 také o 2 třídy horší příběh. Chelios má umělé srdce? To ho ale nenutí přeci běhat jak idiot. Jednička byla v tomto ohledu alespoň logická - zastav se a zemřeš. Tempo bylo důležité. Zde ale důležité není, přesto je asi třikrát větší = ještě více nepřehledná akce. Crank 2 si možná zaslouží jednu hvězdičku, ale u mě ne. Jak jinak ohodnit film, který jsem ani nedokoukal? ()

Bohnice05

První díl se mi líbil. Věděl jsem, že to bude jedne z filmů násilí, násilí a zase násilí. Ale docela jsem si ho užil. Jenomže tento druhý díl byl opravdu pakárna. ()

Hrosko

film zvlastny svojou kamerou a hubou, no viac nepodareny ako vydareny... No jedna veta ma pobavila, ked povedali Cheliosovi "you are shit magnet" :D ()

Hapretor odpad!

Tak tady jsem opravdu narazil na dno svých představ až se mi hlava přitom rozpůlila. Akční žánr nemusím pořád, ale rád si jím spestřím ospalý večer. Po shlédnutí tohoto snímku (spíše slátaniny, stupidní, akční, rádoby vtipné hovadiny), mám akčního až po krk. Pana Stathama mám rád, pro tento žánr je jak dělaný. Viz Kurýr (pouze 1). Podle mě, měl toto odříct, protože tímto u mě klesl hodně dolů a doufám, že se zase vytáhne. V akčním žánru si na logiku moc nepotrpím, ale když už pan Statham hoří (celý, doslova celý) a to ještě špatně trikově, je to už fakt přehnané a já nemůžu jinak než říci: "Tento film je ostuda žánru, hlavního představitele a celkově štábu." Už u jedničky jsem měl na kahánku, vydejchal jsem to jen kvůli panu Stathamovi, ale stejně jsem moc dobře nespal. P.S. Kéž bych mohl dát mínus 5 hvězd. ()

CrazyLom

dost dobrá kamera, ostré tempo a i přes slabší momenty pořád slušný snímek, i když kvalit jedničky nedosahuje ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily