Magoor

Já to beru takhle. Jestli jednička byla úplnej extrém, tak pokračování je víc než ten extrém. Zde je vidět, že si tvůrci dějají prdel z prdele a ne jen z plastelíny. Prostě ta účelnost je přehnaná zcela účelně a mě to bavilo! ()

Hanzo47

Chelios má zase problém. Neveldine a Taylor hodily do automatu další minci a Stathama pustily opět ke hře.Vznikl film nadupaný šíleností, napětím akcí a adrenalinem až po okraj. Jestli vám nevadí, že vám u filmu možná hrábne a bůhví co ještě, můžete jen sledovat jak se Chelios pokouší najít jeho zas***** jahodovej koláč. Takže pokud se nebojíte, že si tenhle chlap nabije baterky a ve spánku vám strčí brokovnici do zadku, zbývá jen doufat že se do automatu hodí další čtvrťák a pojede se dál. ()

papadoce

To čo ma včera bavilo, dnes nudilo. Čo bolo v prvom diely originálne sa stalo brakom. A vlastne dalo sa to očakávať, pretože keď natočíte za vlasy pritiahnutú pomätenú pičovinu, ktorá má pozitívny ohlas nemôžete očakávať, že to dokážete zopakovať. A nedokázali to ani v tomto prípade, aj napriek výrazne pridanej brutalite (čo je jedným z dvoch pozitívov filmu), aj napriek pár vydareným vtípkom (druhé a posledné pozitívum). Trojku ani nejdem kradnúť. ()

1mArc0 odpad!

„Shushi je japonské El Torito. My takové blafy nežereme“. Raz prišiel Trier so svojím dogmatizmom a roztrasenou kamerou, tak všetci sa mali doslova pokakať z toho, s čím prišiel. Jednak mnoho „tvorcov“ zabudlo na to, že prvé treba mať talent, prísť s dobrým konceptom, ako správne využiť kameru. Keď Mike Patton dostal ponuku od dvojky Neveldine a Taylor na tento film, povedali mu že to bude podobné ako 1, len x4000 nadupanejšie. Ľudia neverte tomu, toto pravý opak. Nemyslel som si, že Crank môže byť ešte viac hlúpy, opak je pravdou. Oproti jednotke, odporúčam tento film si pozrieť v originálnom znení, pretože dabing v tomto filme, je skutočný nepodarok. V niektorých momentoch ,,brokovnica v zadku, sex na dostihoch, trenie Cheva o starú dámu, môžeme pokračovať. Tí čo majú skutočne radi FILM, tak si budú dávať otázku, čo Bai Ling robí v hereckom svete, pretože jej angličtina a emocionálna hladina bola jedna veľká tragédia. Ďalším pánmi na holenie boli Corey Haim, Joseph Julian Soria a Art Hsu. David Carradine bol na takúto postavu ako uliaty, každý kto sa trocha vyzná v hercoch, vie čo to bol za človiečika. Crank konečne získal svojho skladateľa, Mike Patton je veľmi známy vďaka svojim tak povediac šialeným kapelám ako Fantomas, takže jeho zvrátené avantgardné nápady sa tu náramne, soundtrack je najlepšie podarená vec na tomto. Aj tak Mike Patton má naviac len na tieto bezumelecké kúsky. Nesúrodé, nereálne a čo je najhoršie nezmyselné. Sám sa venujem filmu, jeho tvorbe, scenáru, kamere a réžii. Ak by som mal ísť s týmto na svet, tak to radšej sa zahrabem pod čiernu zem, a nikdy z nej nevyleziem. „Ola Cheve“. /5 %/ ()

Clark_Kent

Je to podobný jako když tě vystřelej na měsíc, no a ty se musíš kurevsky rychle adaptovat. Jinak ta šukačka s tou blondýnou, byla vcelku peprná. ()

Pauliee

Nekompromisná šialenosť. Je to neskutočná, takmer nonstop fuckovačka. Jason Statham je borec ako obvykle, ale hlavne treba opäť pochváliť z reťazov utrhnutú réžiu, scénár, kameru, hudbu, strih a v podstate všetko čo súvisí s týmto filmom. Akcie je tu hojne a hlavne poriadnych bizarných scén. Elektrinou nabitý Chev Chelios sa nezastaví pred ničím. Tentoraz je to ladené trošku viac humorne ako Crank jednička, čo je len pozitívom, ale mne osobne sa viac páčila jednotka. Ale to je samozrejme vec názoru. Amy Smart je tu skutočne veľmi sexi a opäť si to rozdáva so Stathamom na verejnosti. Možno po návšteve kina (in fucking october) zmením hodnotenie. Hodnotená CAM verzia s dĺžkou 80 minút. ()

Mr.Roman

Absolútna šialenosť, ktorá dodáva absurdite a nelogickosti prvého dielu úplne iný rozmer, no takisto aj istému druhu zábavy. Kopec dobrých nápadov a originality, ktoré sa rovnako ako u jednotky postupom času trocha začínali prejedať, no nie natoľko aby stále nebavili, či už ide o úplne nové uhly kamery, ktorá sníma Cheliosa pri jeho neskutočných kúskoch, hudbu, postavy, až po samotný príbeh, ktorý pokračuje tam kde jednotka skončila. Lenže to všetko nieje na filme to najdôležitejšie, keďže je to vyhnané do takého extrému až to hraničí so znesiteľnosťou (teda vlastne nehraničí, skôr skáče skrz a znova späť), najdôležitejšie je akú energiu dodá divákovi, ktorý pristúpi na ich hru, až má po prvej polhodine sto chutí vyjsť na ulicu, začať utekať, skákať po autách, proste sa totálne vyblázniť. ()

Jara_II

Jednička mě docela bavila, jenže tady šel humor stranou a stala se z toho jen strašně cool záležitost prošpikovaná absurdní morbidností a brutálností. Né že by to bylo z principu špatně, ale co je moc to je moc. Navíc se scénářem se snad krom dialogů nic nedělalo, zůstal oproti jedničce naprosto stejný. Podobné filmy: Zastav a nepřežiješ, Sejmi je všechny, Kurýr. ()

Tales

Adrenalin jako prase. 10x šílenější než první díl a myslim, že dost povedený. Je mi naprosto jasný, že tu bude půlka rádoby inteligentních čuráčků brečet, že to je sračka a že je to nereálný. Ok, vaše věc, užijte si to. Já si myslim, že takhle se rodí komiksovej hrdina rovnou na plátně, nesmíte bejt tak vážný. ()

Elegnor

Jsem zklamaný. Nedávno jsem si jen tak pro odreagování pustil jedničku, parádní nářez, jakmile jsem si všiml že je i druhý díl, hned jsem se na něj vrhnul, plný očekávání.. A ouha.. Film má na můj vkus moc pomalý začátek, vlastně i konec, a když tak nad tím uvažuju, tak i prostředek :) Vizuální zpracování mi vyloženě nesedlo, chyběla mi jednoduchost jedničky.. Navíc všechno tohle už tu bylo, kromě velký porce zvrhlosti, kterou jsem ale určitě nepotřeboval. Jsem zklamaný.. ()

Cortesz

Skvělé pokračování, opět to má ten styl jako v předešlém díle, ale už je to kapku přeplácané. Po příběhové stránce téměř nulové, ale o to zde nejde, ale přece zde jde především o tu akci a ta je zde nonstop. Statham sice není žádnej skvělej herec, ale tyto role mu slušej, ba spíše jsou mu psané přímo na tělo. Dal bych plný počet jako v případě pvního filmu, ale už je to až moc přehnané, ale rozhodně jde o jeden z těch lepších akčních filmů, které jsem tento rok viděl a myslím a řeknu to nahlas, že třetí pokračování by mohlo s přehledem vzniknout. ()

Pharlap odpad!

Tohle je už fakt moc! Naprosto postrádám smysl tohoto filmu! Zábavný? NE!! Vždyť to nemělo ani hlavu ani patu.. copak lze dělat z lidí dementy? Jako že hrudní operace bez anestesie.. popel do hrudníku.. plivance.. To snad ne?! Kdo dal režisérovi peníze na tuhle věc? A opět zařazena trapná souložící scéna na dostihovém závodišti.. Jestli se tvůrci nepoučili v jedničce, tak dvojka pokračuje ve stejném upadajícím, spíše již komiksovém duchu.. A vzhledem k tomu, že Statham otevřel na konci oči.. můžeme se nálěžitě obávat trojky.. ()

Billy.3

Po úžasné jedničce jsem se těšil na druhý díl, ale spíše mě zklamal. Neveldine s Taylorem to tentokrát opravdu přehnali. Čekal jsem že to bude jen bezmyšlenkovitá akční jízda, ale nečekal jsem že až taková. Chev Chelios tu zabije stovky mafiánů, ale po čase to začne nudit. Tenhle díl je vlastně jen vykrádačka toho prvního s více ujetýma scénama. Čekal jsem rozhodně více. ()

Zlaticko1

Některým se to prostě líbí, ano, je to asi akční, vulgární, a odvázané, bez jakýkoliv zábran (veřejný sex -> fandící občané), zběsílí crank, šílená japonka.. to všechno zde najdete.. Opravdu nejsem fanda tohoto stylu! ()

RedRain

Jednička je kult. Dvojka je čiré šílenství. Je extrémně brutální, maniakální, mnohdy nechutná a absurdní. Testosteronová jízda do pekel, kde se porušují všechna pravidla a morálka, kde má každý jistou kulku. Obrazově a zvukově tak anarchistický film (nebo spíš videoklip), že se na to místama už vlastně nedá dívat. Odehrávají se tady takové magořiny, které uvidíme na plátně vůbec poprvé... Hodnotím kompromisně za tři, ale je to spíš plné hodnocení, nebo odpad. To si musí každý určit sám. Fuck you, Chelios! ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily