Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

Wargoo

Just married na druhú. Cameron je zlatá, Ashton tiež nieje škaredý, Las Vegas a všetko ostatné, čo patrí ku klasickej, už trošku otrepanej americkej verzií romantickej komédie. Pozerať sa na to sa dá, ale potom už nikdy viac. Slabšie 3*** a 59,922% ()

montongery

Romantický komedie moc nemusím, ale tahle se mi doopravdy líbila Skvělé hlášky a vtipné momenty a Kutcher mě příjemně překvapil. ()

Joey(1)

První půlka špica, druhá už trochu ztratila tempo a schyluje se nám k tradičnímu konci, pobavil jsem se ale víc, než bych původně čekal, Ashton ve své roli výborný, Cameron taky dobrá... "Jeď za svou budoucí exbejvalkou!" ()

Olík

Když už romantickou komedii, tak prosím takhle. Bubák jménem humor na nás musí vybafnout z každého koutu a je celkem jedno, že nejde zrovna o humor aspirující na Oscara. Cameron Diaz je ještě relativně mladá, sympatická, krásná a její herecká škála obsahuje mnoho poloh nevyjímaje komediální. Ashton Kutcher začíná pomalu a jistě trpět stejnými symptomy a když k tomu ještě přidáte specifické postavičky pánů Galifianakise, Corddryho nebo Sudeikise, strach z klišovité slaďárný se stává bezpředmětným. ()

oli009

Tak nějak pořád nedokážu pochopit, proč je tenhle film tak neskutečně podhodnocenej. Jasně není to žádný velkolepý drama s hloubkou větší než je Mariánskej příkop, ale film přece není jen o tom. I když podle hodnocení, mám takový zvláštní pocit, že většina lidí tady, to tak bere. No nic, zase k filmu. Potřebovala jsem rozptýlit. Našla jsem tenhle film. A tak neskutečně jsem se bavila a úplně žrala skvělou Cameron (mimochodem vůbec nechápu, proč píšete že je na to stará, koneckonců to kolik člověku je podle čísla, nic neřiká o tom na kolik vypadá, hraje nebo se cítí), jako už se mi pěkně dlouho nestalo. K tomu roztomilej a snesitelnej Ashton a hlavně bezva párty ve Vegas a celou 1. polovinu jsem se jenom prosmála. Já jsem totiž šla na komedii a tu jsem dostala úplně bombovou, takže nemam důvod dávat filmu míň jak 4*. Ta jedna hvězdička navíc je za podhodnocení tady a skvělou, zde zkritizovou, Cameron. ()

BeranSon

Strašně nevrlá hrůza, jenž se divákovi vůbec nepřispůsobí. Kutcher je hrozdný a Cameron taky žádná sláva, režie je taktéž pěkně zpackaná. -2/10- ()

Lyžař

Už jsem pár dní nemocný a filmy, na které se dívám, začínají sklouzávat k "odpadu". A Mejdan v Las Vegas se zase vrátil nazpět nad laťku průměru. Nic světoborného, ale přecejen se jednou za čas pousměju a jednou za čas zase přeju páru ať jsou spolu. No a celkově tahle blbůstka s Cameron a Ashtonem dokáže nabít pozitivní energií :-) Herci: ***; Hudba: ***; Scénář: ****; Režie: *** ()

Rathalos

Ashton Kutcher,moj oblubenec,jeho komedie zboznujem a tato nie je vynimkou,nasmial som sa az az a Cameron Diaz je krasna...:-) ()

Luk Skywalker

Vcelku vtipná komedie o naschválech, které přerostou v opravdovou lásku a ne jen ta chvilková z Las Vegas byť skončila manželstvím. Dvojice Diaz - Kutcher je povedená. ()

Pingu

Romantická komedie :o)), můj oblíbený žánr :o)). Jdu na film, který vím jakou bude mít zápletku, jak asi začne, jak bude probíhat a jak to vlastně všechno skončí...... Když jdete podesáté do divadla na Romea a Julii, také tohle všechno víte, a pokud by byl ten děj jiný asi byste byli hodně naštvaní......A tak se Vám to líbí více či méně podle toho, jak onen příběh celý ansámbl odehraje :o)). A tady to bylo naprosto geniálně odehrané a celej film je vtipnej, zábavnej a hodně příjemnej. A já se skvěle bavil !!! Mimochodem ke Cameron Diaz: Z téhle holky mám úplně opačnej pocit než ze spousty jinejch hereček. Dřív jsem ji úplně nesnášel, ale poslední dobou jí přímo zbožňuju :o)). A vyšplhala v mém nej žebříčku už pořádně vysoko......... ()

charmin

Ako maalo malilinko som ocakavala od Vegas(kedze Starter for Ten nebol az takym majstrovskym dielom), a ako velmi ma prekvapil, spolocne s Kutcherom, o kt. som si myslela, ze uz nic vcelku vtipne nenatoci. Aj ked patri do kategorie 3* am. filmy tento Vegas, za tie vtipne momenty a skutocne krasnu Cameron, len tie 4*. Na moje stastie, ze aj prijemne prekvapenia existuju;) ()

cerbygerby

Opět musím po druhém zkouknutí přehodnotit ze 4 na 5* Oba herci jsou dost sympatický a v té roli jim to spolu slušelo. No a film jako takový od začátku do konce hodně bavil, fakt sranda.... ()

Torgal

Romantická komédia presne podľa šablóny, ktoré Hollywwod seká ako Baťa cvičky. Obsah ustrnul na typickej schéme stretnú sa, neznášajú sa, robia si napriek, nachádzajú k sebe cestu, niekto z nich všetko skoro pokazí a v závere si padnú do náruče. Otázka "Čo?" je týmto zodpovedaná, poďme na "Ako?". Odpoveď je - prekvapujúco dobre. Všetky tie klišé scény pôsobia napriek ich obohranosti veľmi sviežo a vtipne. Je to zásluha hlavne hlavných hereckých predstaviteľov, režisér je tu len v úlohe sekundanta. Bavil som sa solídne, k trápnosti našťastie film neskĺzaval. Celkovo žiaden zázrak, ale určite podarený prírastok do žánru. 6+/10 ()

Lucas87

No mít víc v lásce Cameron a Astona, tak bych tomu dal větší hodnocení. Ten děj byl předvídatelný už od začátku a byla otázka času kdy k sobě najdou cestu. Taky bych řekl, že jim ty role sedly protože mi připadalo jako by byli doopravdy manželé. Nejvíce se mi líbilo manželské sezení a kdy Queen Latifah odpověděla mám moc dobrou školu a nežeru Vám ani slovo. Jasně je to plné skvělých hlášek ale prostě není to film, ke kterému se budete vracet s úžasem, i když vám ten čas krásně uteče. ()

VerenaLord

Začátek si koledoval o vypnutí a ohodnocení odpad. Od půlky se stal zázrak, a film byl alespoň trochu sledovatelný, i když žádná sláva. Proto hodnotím jednou hvězdou s podmínkou, že už v životě jej nechci vidět. ()

dakarin

Nenáročná trochu bláznivá oddychovka. Musíte být na danou notu naladěni a zakázáno kritické myšlení ;-) Atmosférou mi připomíná kultovní (později vzniklou) Pařbu ve Vegas ... ()