Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

P1tr

Příjemné překvapení, které pobavilo i v dabované verzi. Přesto, že ani jeden z hlavních protagonistů mi není blízký, jsem se u snímku bavil a dohromady jim to spolu celkem šlape. Výborně přihrává i komediální jistota Rob Corddry. Mejdan v Las Vegas je především v prvních dvou třetinách velice dobrou komedií plnou naschválů, které zaručeně pobaví. Samozřejmě nemusíte být žádný zkušený divák, abyste uhádli, jak to nakonec dopadne. Rozhodně mi více sedla komediální část, než ta, především závěrečná, romantická. Už proto nemůžu jít přes tři hvězdy, i když jsem k tomu měl sklony. ()

giovanni3

Průměrný romantický film což šlo očekávat skrze Kutchera a Cameron Diaz. Celý příběh je vesměs očekávaný a ničím moc nevyčnívá maximálně několika zajímavý naschvály a nejednou velkým šarmem Cameron Diaz. Koncovka mne dost zklamala a čekal jsem od ní prostě víc. Jednoduše slabší průměr na který se dá dokoukat, ale nečekejte zázraky. 2z5 ()

Liqid

Šedá myš mezi komediemi. Nebýt tam Diaz a Kutcher, tak je to ještě horší. Ale na druhou stranu nápad s krádeží dveří a WC prkénka byl velice originální. ()

standsiller

Primitívne dokazovanie toho, že Cameron Diaz je nestarnúca "kočka" a Ashton Kutcher samoľúbi tridsiatnik s absolútne banálnou zápletkou tak charakteristickou pre " Vegas humor " že sa nedá iné , než zmieriť sa s tým že som to už videl a nesľúbiť si podobný omyl opäť. Film ako epizódna časť obyčajnej situačnej komédie pre publikum USA. ()

Soweek

Věkový rozdíl mezi Cameron a Ashtonem je přeci jenom trošičku větší, než je pro tento film potřeba. Co se týče filmu samotného, není zde nic co by z něj dělalo nadprůměr, naštěstí ani nic, co by z něj dělalo podprůměr. ()

fruitbueno

Oddechovka, nic víc se od tohoto filmu čekat nedá, příběh průhledný jak čerstvě napadlý sníh, nicméně prošpikovaný snesitelnou mírou vtipů a vtípků a i když je Diaz fakt na roli podobných štěken docela stará, k pobavení to tentokrát stačilo... ()

made1

Opravdu fajn film s naprosto nevhodným názvem, kvůli kterému jsem dlouho filmu odolávala. Po prapodivné části přímo v L. V. se docela hezky rozjel kolotoč schválností, které vyústily jediným možným způsobem. ()

The Viper

No otřesná sračka. První polovina filmu byla otřesná, zralá na odpad. Pak pár dobrých okamžiků, ale ke konci se to vrátilo k odpadovým kolejím. Herecké výkony byly doslova hrůzostrašné a ten plastickej xsicht Cameron Diazové vážně nemusim všude vidět + přiteplenej hošánek Ashton. Prostě hrůza a děs ! ()

BMAJTZ

Chemie hrdinů sice funguje, ale scénář je žalostně neoriginální a plný předvídatelných momentů. Vážně kolikrát zde byl příběh dvou hrdinů jejichž počáteční nenávist se zvrhla v lásku až za hrob. Upřímně řečeno to jak ten film skončí jsem věděl už z ukázky v televizi, která běžela v televizi jako upoutávka na samotný film. Takže na čem vlastně tenhle film stojí? Mno je to jednoduché, na celé střední pasáži a hlavně na vzájemných naschválech. Mno a to je víceméně všechno. Klasické schéma s poměrně snesitelnými hlavními hrdiny (ale už méně těmi vedlejšími) a s vtipy kterým se sice sem tam zasmějete, ale to je asi tak vše. Člověk se sice úplně nenudí ale hitparáda vypadá jinak. ()

sedm.1

Nemohu tvrdit, že by mě tato romantická báchorka nějak nadchla a že jsem se u ní kdovíjak bavil, nicméně nemohu ani tvrdit, že bych se u ní i nějak vyloženě nudil, že by mě čímkoliv vytáčela, což se mi u tohoto žánru nestává zrovna moc často, že by mi snad i některá z postav snad vyloženě nesedla, prostě pohodička, kdy je vše sice jasně dopředu danné a přímočaře a nekomplikovaně nalajnované k očekávanému a neotřesitelnému "srdceryvnému" happyendu, ale je to natočeno s citem, jemným nadhledem a bez plitkého tlačení na pilu, takže proč ne? Největší podíl na celkové zábavnosti má ovšem obsazení. Kutcher sice hraje pořád to samé dokola, ty samé postavy, s těmi samými gesty, s tím samým výrazem, s těmi samými vtipy, někdy to klapne, jindy ne, tentokrát nastal naštěstí ten první případ, takže jeho sympatický projev převládl nad jeho občasnou trapností a hereckou neobratností, Cameron Diaz je pak opět kočkou k sežrání, k ní nemám moc co dodat a ve vedlejší roli jasně kralují poštuchující se ultrazábavný Rob Corddry a fajnová Lake Bell, prostě ti všichni vytvořili velmi pozitivní a půvabnou partu, na kterou se moc dobře kouká. Mejda v Las Vegas je zkrátka taková nenáročná oddychovka, sice ne moc humorná, strhující či originální, ovšem s hodně příjemným obsazením a líbivou, fungující, romantickou atmosférou. Jednoduše, v rámci žánru lepší průměr, kdo ale tomuto typu filmů moc neholduje, tak Mejdan v Las Vegas ho o opaku jistě nepřesvědčí :). ()

uzzi

Nemám nic proti "výplachovým" filmům. Dokonce mám rád i Cameron Diaz. ALE tento film nedokáže vůbec nic, jen nudit a vršit jeden nedotažený vtípek na druhý. Skutečně valnou část děje, jsem měl pocit trapnosti a nedotaženosti na všech frontách. Samozřejmě, že Ashton Kutcher je příšerný herec, na úrovni ochotnického polodementního záskoku. Ale on je jen jedním z mnoha průserů tohoto filmu. Ono už jen sledovat viditelně zestárlou Cameron, jak stále marně křesá svůj dívčí kukuč o maluje ho tunou makeupu a možná i panákem botoxu a na druhé straně hereckého impotenta Kutchera, který naopak vypadá jako její hodně mladší bratr, případně problém z předčasného těhotenství. Největší břídil je na pozici řežie, slova jako "nápad", "vtip", "originalita", nikdy neslyšel. Něco jako chemie mezi postavami zde neexistuje. Takto vyprázdněný a tupý film jsem dlouho neviděl. Samozřejmě nesmí chybět konec v obětí na pláži, při zapadajícím slunci..jdu blejt prejt. 20% ()

MARTIN*I

Skvělá odreagovačka, až mě někdy překvapilo, jak se bavim.. Některý gegy jsou fakt výborný a i když člověk od začátku ví, o co vlastně půjde tak je tu několik zvratů a srdceryvných scén a trochu netradiční zápletka.. Plus Happyend :) Já se bavil.. ()

iXtr3m3

Teda, po prečítaní niekoľkých komentov som čakal naozaj kravinu, ktorú som si plánoval pozrieť s priateľkou len preto, lebo som nemal po ruke zrovna nič lepšie, nakoľko som bol mimo svojho domova, ale po spoločnom pozretí si tohto filmíku musím len a len skonštatovať, že sa jednalo o vcelku milú romantickú komédiu s kopou naozaj humorných scén. Samozrejme neodporúčam film nikomu z kategórie "násťročných", pretože sa unudí k smrti. Je to predsa len už pre staršie vrstvy, aj keď len o pár rokov. Nehodnodím, kto z hercov ako vyzeral, či bola Cameron hnusná, či Ashton si s ňou vôbec nesadol, jednoducho film ma bavil, Ashtonov právnik bol geniálny "blbec" a film bol jednoducho na jedno pozretie skvelý... Nič viac, nič menej... ()

Roby

Taková normální válka Fullerových. Až nečekaně zabávná romantická komedie se skvělým Kutchrem a Diazovou 82%. ()

KoRner

Typická romantická oddychovka, kde ako bonus sa dá zopár krát aj zasmiať. K hercom len toľko, že Diaz bola po dlhom čase zase sexy a Kutcher má stále v sebe nevyužitý komediálny potenciál. ()

Lencha

S tímhle filmem jsem měla chvíli problém... Cameron Diaz prostě nemusím. Většinou hraje v slaboduchých komediích (ne, že by tahle komedie byla nějaký zázrak), její herecký um mě moc neoslovil a vlastně se mi ani nelíbí. Ashton Kutcher je na tom s hraním o něco lépe, ale tenhle kluk se sladkým ksichtíkem mě taky nějak nebere. Dnes jsem neodolala (v telce nic jiného nedávali) a podívala jsem se konečně na film. Jednoduchý příběh, docela dobře zpracovaný. Od začátku bylo jasné, jak se bude film po počáteční "zápletce" vyvíjet, stejně jako muselo být každému jasné, jak skončí. Kupodivu jsem se na konci filmu usmívala a to je dobré znamení toho, že to nebylo až tak špatné. A dokonce jsem se přistihla, že se mi Ashton na večírku, při tanci s Cameron, líbil. ;-) ()

Michelle75

Na komedie se budou názory asi vždy hodně lišit i tady mám ten dojem. Ale mě to upřímně sedlo, Kutcher vypadal nějak sympatičtěji a Cameron Diaz né tak dokonale jako vždy, ale pořád dobře. Komu připadá stará, tak ať si příjde pro bombu.Ono to možná ničím neohromuje a nepřekvapuje, ale taky ničím neotravuje a nenudí. Zasmála jsem se požehnaně a objevila i nové fajn herce, protože postava Lake Bell mě vážně bavila. ()