Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

Kaka

Další z kvanta. Ničím nevyčnívající, ničím nepřekvapující navoněná pohádka pro (skoro) dospěláky. Cameron Diaz bude hrát naivní holčinu snad do padesáti a Ashton Kutcher taky není takový cukrouš jak by se mohlo na první pohled z fotek zdát. Nicméně komediální talent a schopnost pro relativní improvizaci mu upřít nemohu. Ovšem o čem to je opravdu snad raději ani vědět nechtějte. Snaha o originalitu někdy vyznívá do ztracena, specielně když má scénář tunu hloupých scén. Lépe uděláte, když si pustíte Svatbu mého nejlepšího přítele. Ta je minimálně o jeden inteligenční stupeň výše. ()

Spiker01

Tyhle klasicky zvrhlé, podvratné a přitroublé rom-comy se sympatickými herci mi chybějí. Ashton Kačer v top formě...75% ()

Falko

Jedna z dalsich blaznivych romantickych komedii. Chvilkami som sa musel smiat, ako si hadzali Cameron Diaz a Ashton Kutcher obrazne povedane polena pod nohy. Pacili sa mi na zaciatku videoklipovo dostrihane zabery z Las Vegas a vyber pesniciek mi akurat zlepsil naladu. Takze dobre na pobavenie, ale ako casto a rad pravidelne pisem, netreba mat velke ocakavania. Zatial sa mi s Cameron Diaz v zanri romantickych komedii najviac pacili PRAZDNINY (2006).... 04.06.2008 ________ Cameron Diaz - (Joy McNally) +++ Ashton Kutcher - (Jack Fuller) +++ Treat Williams - (Otec Jacka Fullera) +++ Queen Latifah - (Dr. Twitchell) +++ Rob Corddry - (Hater) +++ Lake Bell - (Tipper) +++ Jason Sudeikis - (Mason) +++ Produkcia: Shawn Levy +++ Hudba: Christophe Beck +++ (Videl v kine 03.06.2008) +++ ()

castor

Tak si to shrňme.. Tihle dva – Joy a Jack – si v „městě hříchů a hazardu“ hojí za zvuků slušného soundtracku své nedávné bolístky, což má spravit pár drinků, bujarých tanečků a jedna „novomanželská“ noc. Ráno se totiž proberou čerstvě oddáni, jsou v šoku, následuje hádka a světe, div se, na výherním automatu naskáčou tři miliony dolarů. Ti dva tak nějak spolu vyhráli ranec peněz, vše skončí u soudu a jeho výsosti z jiné galaxie je odsoudí k pokusu o manželství. Mohl to být s přivřením všech očí sympatický „tah“, ale.. Téma „od nenávisti k hluboké lásce“ tu už mnohokrát bylo, Válka Roseových taktéž, a tak se tahle těžkopádná a obnošená variace musí spolehnout na nehorázně tupé scénky, které občas vykouzlí nějaký ten závan úsměvu, ale jinak jsou jen předvídatelné, mechanicky trapné, potenciálně vtipné momenty odplouvají do ztracena (úvodní sekvence kopaček na narozeninové party) – a toho magora, co hrál Jackova kamaráda-právníka, bych nekompromisně hodil lvům. Stále nevyhaslý sex-appeal Cameron Diaz září jaksi do ztracena, Kutchera, neschopného udělat grimasu, aniž by přehrával, je mi upřímně líto a pozice skladníka by pro něho byla lepší volbou. No, kdybych měl vyslovovat podobný žvásty jako všichni zúčastnění, asi bych se studem propadnul. Režisér Tom Vaughan je břídil, co se velkým obloukem vyhýbá termínům jako je dobrý nápad!! Neiritovalo mě to jako My Boss's Daughter, proto ty dvě **.. Teen Choice Awards se už přesto třesou.. ()

viperblade

Cameron Diaz že se do tohoto filmu nehodí? Ale jděte někam, lepší že tu byla ona, než aby obsadili nějakou 18-letou neherečku alias "za mě to řekne můj mejkap a sexy tělo, je fuk že neumím hrát". Cameron JE sexy a o tom, že má komediální talent jsme se přesvědčili už dávno. Normálně za 3 *, ale protože Cameron je prostě kráska a navíc (kdo by to byl řekl), moje oblíbenkyně, zvedám nahoru. ()

MM_Ramone

Jemná, romantická komédia, ktorá by mala zapôsobiť na široké spektrum divákov. Profesionálna réžia, výborná kamera, pohľadní, populárni herci, nenáročný scenár, príjemná zábava, filmový relax na americký spôsob. Nič nové pod slnkom, žiadna progresívna filmárčina. Kopec klišé a už sto krát videných scén. Ale v tomto prípade to nevadí. Je to ukážka dekadentnej nablískanosti gigantickej hollywoodskej produkcie. Je to taký naivne romantický nezmysel, na ktorý sa dobre pozerá. Cameron Diaz a Ashton Kutcher vytvorili v tomto filme sympatický párik. Seklo im to spolu. *** ()

freddy

Relativně příjemné překvapení. Zvykl jsem si koukat na Ashtona Kutchera každý den, protože momentálně si nenechám ujít ani jediný díl seriálu Zlatá sedmdesátá, kde se Ashton objevuje v každém díle a který každý den vysílá HBO Comedy. A byl pro mě dost nezvyk, vidět ho v jiné roli než jako méně inteligentního Michaela Kelsa. Ale zvykl jsem si a Ashton mě bavil i v tomhle filmu, zkrátka jemu asi opravdu nejlépe sedí komedie. Cameron Diaz je zase stálice na poli komedií, ať už vzpomeneme např. Svatbu mého nejlepšího přítele či Něco na té Mary je. A když se Ashton a Cameron spojí v jednom filmu jako dva neznámí lidé, kteří se nechají oddat 4 hodiny poté, co se poznali, pak vyhrají jackpot 3 miliony dolarů a soudce je při rozvodu odsoudí k šesti měsícům tvrdého manželství, než je rozvede, tak to je velice zajímavé. Ale těm dvěma tyhle jejich role sedly a jsou opravdu schopní tuhle průměrnou komedii vytáhnout až někam do nadprůměru. Jsem přesvědčený, že u této komedie bych se bavil i bez těchto dvou herců, ale s nimi je to ještě o stupínek vtipnější a naschvály, které si vzájemně provádějí, ty jsou prostě geniální. Zkrátka rád jsem se u téhle komedie pobavil a díky hlavní dvojce je to za čtyři hvězdy. ()

lesumir

Mejdan v Las Vegas by Továrna na SNY, Hollywood. Co se dalo čekat? Klišojidní film s originalitou rovnající se zadávání úkolů z matematiky na střední škole. Kdo to kdy viděl?! No to je jedno. Tak nebo tak, je to tísícekrát opakovan klišé, ale tam kde je romantika, tam jsem já. A kde jsem já a romantika, tam je i vysoké hodnocení :-)) ()

MISSha

V žánru "romantická komedie",jde jen o další ohranou verzi rádoby nesnášenlivosti obou protagonistů ,naschválů až po zamilování a Happy end. To se mi lépe jeví mnohem lepší,podobný snímek "Jak ztratit kluka v deseti dnech".Cameron Diaz (nadabovaná příšerným hlasem Michaeli Kuklové) a Ashton Kutcher tu předvádí svůj velice průměrný standart.Hodně slabé dvě hvězdičky. ()

Shakers

Romantika zrovna nieje môj žáner a asi keby tam nebol pridaný ďalší žáner - komédia, tak si to ani nepozriem.Je to v podstate aj tak na jedno kopyto.Vždycky nejaké zoznamovačky, hádky a nakoniec sú aj tak spolu.No tento film sa mi celkom páčil, aj keď je presne taký, ktorý moc nemám rád.Obaja hlavný predstavitelia sú mi sympatický (aj keď Diazová, trošku menej, aspoň v tomto filme) a dej bol postavený tak, že som si k nemu našiel cestu.Teda obsahoval prvky, pri ktorých som sa moc nenudil.Čo sa týka vyslovene žánru komédia, tak je to dobre, rozhodne sa dá na čom zasmiať.Takže na záver už len asi toľko, že je to jeden s tých lepších romaticko-komediálnych filmov. 70% - 3* ()

ajuska

Přesně podle očekávaní - pár úsměvných vtípků, od prvních minut klasická průhledná romantická zápletka s obvyklým schématem, nenáročná konzumace 90ti minutového čistokrevného žánrového průměru. ()

hippyman

svým závěrem bohužel zase jen typická americká romanťárna, jinak ale docela koukatelná a místy i dost vtipná... škoda! 60% ()

Stegr

Zlaté maliny 2009 - 2 nominace - Nejhorší herečka HR (Cameron Diaz), Nejhorší herecký pár (Cameron Diaz a Ashton Kutcher)... ()

kingik

Tak tohle je ta typická komedie, která se vám líbí, a ani nevíte proč. Duo Kutcher a Diazová jsou ve svých rolích až nesnesitelní, ale na druhé straně, kde by byl film bez nich. Vtipy jsou rozdílné kvality a nejsou nijak originálně pojaté, ale většinou vyplynou ze situace. Je to milá komedie, ze které si po jejím skončení nebudete nic pamatovat a v jejím průběhu se nudou neukoušete. 60% ()

Kothy

Nikdy nevíte, jak se probudíte po noci strávené v Las Vegas. Můžete mít na ruce prsten. A následná výhra v automatu pak způsobí problém. ()

Smok

Dostal som presne to, čo som očakával. Sú chvíle keď aj takýto romantický kúsok príde vhod. Nedokážem stále pozerať len ťažké psychologické drámy. Ashton a Cameron sú celkom príjemnými spoločníkmi na 99 minút. ()

teutates

Síce tuctová, avšak vcelku prijemná komédia, ktorá spadá do radov tzv. "oddychovka". Osobne veľmi nemusím Cameron Diaz a ani Ashtona Kutchera, ale tieto úlohy im sadli ako uliate a celkový dojem je viac než priemerný. Vážne som sa bavil... 7/10 ()

Ant

Příjemná letní komedie o 2 lidech, co se nesnáší a musí se spolu naučit žít. Ke konci tempo začne bohužel trochu polevovat, ale herci to i tak drží nad vodou. Nic co bych musela vidět podruhé, ale na necelé dvě hodiny to slušně zabaví. ()