Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

zablaga

Bohužiaľ neoriginálne, nie príliš vtipné situácia až nápadne podobné s "Ako stratiť muža za 10 dní"....Pre mňa dokonca nesympatická a vôbec nie milá záležitosť:( ()

corpsy

Hollywood má určite akési sáčky s rovnakými guličkami pre každý možný žáner. Keď doň siahnete, vždy vyberiete tvarovo takú istú, rozdielnu iba vo farbe. Sáčky s nejakými originálnymi telieskami niesu zrejme in. A tak sa objednaní scenáristi musia potiť, aby do takýchto klišovitých príbehov namačkali čo najviac non-stop zábavy. Táto komediálna etuda nevyznieva celkom zle, možno to klišé proste také byť musí. ()

F.man

Přesně takhle si představuju naprosto průměrnou komedii. Pár dobrých fórků, hodina a půl obstojné zábavy, zajímavé herecké jména... Co na tom, že Cameron není už nejmladší, Ashton po Osudovém doteku zapomněl hrát... Who cares? Tohle je průměr nejprůměrovanější - v dobrém slova smyslu - který se hodí k vypnutí a odreagování po téžkém dnu. ()

sidzej

Cameron Diaz ma svojimi vráskami v úvode slušne vystrašila bez tony makeupu by bola nahratá :-) čas je neúprosný a tejto niekdajšej sexbombe z Masky už dávno nie je 25. Čo sa filmu týka je to priemer. Tuctový príbeh, nevýrazný Ashton Kutcher, nevyužitá Queen Latifan a tak trochu nasilu dotlačený humor. Na druhej strane film priveľmi nenudí a tá hodina a pol utečie vcelku rýchlo. Zajtra si však na Mejdan zrejme nespomeniem. Na jedno pozretie jedlé, otrávenie v tomto prípade našťastie nehrozí 55% prilepšujem hodnotenie za narážku na Indyho a moju obľúbenú skladbu What a feeling! ()

spaceboyCZ

Necekejte nic zvlastniho, nic extra, nic nadprumerneho...je to cistocisty prumer s par zachvevy smichu, trochou nudy a nevyraznym soundtrackem. Cameron prece jen uz svym vekem na tuto radoby mladistvou komedii presluhuje a pri snaze ji vekove priblizit Ashtona Kutchera to trochu prehnali a Kutcher tak vypada divne a neprirozene, coz filmu taky moc nepridava. Pokud nevite, co s volnou hodinou a pul a mate chut na neco nenuceneho, klidne si to pustte... ()

Kryton

Tahle komedie by se dala rozdělit na dvě půlky , kdy se od sebe diametrálně liší a doslova se odpuzují (mě to odpudilo dost!). První půlka je parádní a máme představeny dva charaktery. První škrobený , upjatý a se vším planujícím (Cameron) a naproti tomu líný , bez zábran a až anarchistický (Ashton). Vegas jako místo kam si nejen Jarda Jagr lítal hojit rány , ale také místo kde se vždy stane něco "opileckého". Otřepané!? Ve Vegas se všichni jedou "zbořit" a pak jsou najednou vdaní/ženatí.Celé je to průhledné jako šaty striptérky. Je tu výhra a pak půlroční "manželství". Kouzlo teto komedie je v konfrontaci charatkerů. Což nám davájí najevo ihned : Zachod místo dřezu ("Dnes je nádobí na tobě") , Záchodová lekce ("Nahoru a dolu! To je kouzlo co!") , Popcorn s prichutí ("Tak si to chtela milačku!") nebo cesta na sezení ("Platba prsama"). Jenže to celé se pozdějí změní v klišovité romantické cosi ( "zamilovat se do vlastní ženy , si hloupý?"). To je ta druhá půlka , kdy to prostě už dál předem odhadnete. Film je jako pařba v Las Vegas , kdy v začatku se bavíte a pijete. Pak je vám , ale špatně a zábava je pryč. Daleko více mě tento rok bavily Kopačky. ()

ladko

“Her candles smells awesome!” Romantika síce poriadne nefunguje(ako v drvivej väčšine romantických komédií, takže to už ani za zápor nepovažujem...), ale zato humor áno. Kutcher sa do takýchto rolí proste hodí a drží film pohromade. Plus právnik nemal chybu. Ale v momentoch to bolo poriadne pritiahnuté za vlasy a neuveriteľné, že mi to až liezlo na nervy. Ale ako oddychovka(ak má človek rád tento typ filmu...) uraziť snáď nemôže. ()

Zayl

Pořád to samé dokola bez nějakého pokusu o inovaci. Nulový příběh, který střídá jedno klišé za druhým a neskutečně otřepané zápletky nedělají z filmu nic, co by dosahovalo alespoň do průměru. Shrnuto - nevtipné, neoriginální, nudné. 35% ()

baribal

Dnes čtyřicítka v ucházejícím stavu a syn bruce willise.. zábavná komedie plná předvídatelnosti.. dobře jsem se pobavil. ()

Paxxx.cz

Od okamžiku, kdy ''manželský'' pár v Las Vegas vyhrál 3 mega se příběh slibně rozjížděl a byla to skutečně sranda. Po pár dobrých naschválech ale přišla nuda, která skončila až u titulků- 60%. ()

Rosana

Musím se přiznat, že jsem se na tento film koukala omylem, ale po chvíli se mi zalíbil a nakonec bych řekla, že vlastně nebyl až tak blbý. Prostě romantická komedie, u který víte, jak to dopadne, ale i tak se bavíte. Mám ráda pohádky :) -> napsala 12.2009 Teď jsem ho zase viděla a je to dobrý film plný vtipných gagů. (7. 2016) ()

mysiak

Otrepané, nudné, nie moc vtipné, moc hluchých miest, moc opálená Cameron Diaz, hra na city, šťastný happy end, predvídateľnosť...hmm zabudol som niečo?...jaj je to dosť trápna komédia ()

Praxis

Klasická romanťárna, kde se hlavní hrdinové stejně zamilují. Námět byl jasný hned od začátku, ale že se k tomu film dokope až po poměrně vtipném intermezzu, to jsem nečekal. Hlavně úvod společného soužití překvapivě zábavné Diaz a roztomilého trotla Kutchera byl místy vtipný až k slzám. Výborná oddychovka, která zabaví i přinese krapet té romantiky, ale víc od toho rozhodně nečekejte. 70% ()

Riddick77

Kutcher + Diaz = průšvih. Zápletka opravdu směšná, scénář plný nelogičností a humoru velmi málo. Vrcholem jsou scény v parku, kdy se mlátí bagetama po hlavě. Fakt příšernost. 2/10! ()

Laxik

Ale jo, docela sympatická romanťárna, která sice jede podle oblíbený hollywoodský šablony, ale člověk se zasměje a Cameron prostě umí. Nebýt toho konce, kterej byl ještě klišoidnější než zbytek filmu, a k tomu byl značně přesdržkoidnější, byly by to čtyři. // Skvělý komentář tady předvedl Enšpígl... ()

blackrain

Co se stane ve Vegas, mělo by tam také zůstat. Ono by také zůstalo, když by jste nepili jako duha, neoženíte se nebo nevdáte a pak ke všemu nevyhrajete překvapivou sumu peněz. Od začátku bylo jasné jak všechno tohle martirium dopadne. Jedna se vzdá peněz ve prospěch druhého a druhý zjistí, že nemůže bez jedné žít. Co s tím tedy udělat? ()

kaylin

Ani se mi k tomuhle filmu nechce moc psát. On dostane padáka, ona kopačky, jedou to zapít do Vegas, ožerou se tolik, že se vezmou, on navíc ještě vyhraje tři milióny na automatu, ale s jejím čtvrťákem. Ona chce půlku, soudce jim řekne, že za půl roku to vyřeší. Oni se nesnáší, dělají si naschvály, on je hnusné prase, kterého bych vyhodil z okna, ona je pořád jenom kostra s trochou kůže. no a jak se tak dlouho nasírají, tak jim dojde, že se vlastně milují. Já nevím, ale stokrát víc jsem se bavil u filmu "Red", a to vlastně vůbec není komedie v první osobě. Z takových filmů jako "Mejdan ve Vegas" mám prostě osypky. Herci si pěkně vydělají, divák dostane stejnou přidanou hodnotu, jako kdyby si četl hodinu a půl vtipy na internetu (možná ještě méně), ale navíc za to musí utratit peníze. Tak ale k žehlení dobré, když jste s partou a chcete mít nějakou blbou kulisu, taky ujde. Víc se mi k tomu fakt nechce říkat. Tenhle film vám splyne s dalšími "srandami" jako "Šťastný Nový rok" nebo "Vrahouni". Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/12/motocyklove-deniky-proposition-v-zajeti.html ()