Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

predators

Další z řady rádoby vtipných romantických komedií. Jo, romantická trochu je, ale s tím smíchem to zase tak slavné nebylo. Tento humor ve stylu manželských hádek mi moc nesedí, ale věřím, že své příznivce si jistě najde :-) 35% ()

klerik

Celkom fajn romantická komédia. Na NÁVRH to nemá, ale je to vtipné. Filmu by pomohlo oklieštenie od klišé, ale aj napriek otrepaným"trademarkom" to je pozerateľné... ()

Roman.Ticka

Scénář i závěr děravý jak naše legislativa, ale jinak slušná pohodovka, která nenudila. Cameron je opravdu zábavná a Kačer se snaží, seč může, nebýt jen přívěskem Brusovy exmanželky. :-) Nej scény - firemní víkend - Cameron v koktejlkách a Ašton v šik obleku se zářícíma trnkama (tudy vede cesta!) - mohlo jich být víc. ()

eraserhead666

Ryzí oddechovka s klasickým Kutcherem (je to sympaťák) a naštěstí už ne tak nesympaticky protivnou a přestárle mladicky ztřeštěnou Diaz (tady byla celkem fajn). Hodně bavili Corddry a Bell. 2,5* ()

claudel

Smál jsem se od začátku téměř do konce, komedie s Ashtonem Kutcherem mám moc rád a tahle na sto procent splnila má očekávání. Výborně jsem se bavil a to je hlavní úkol komedie, rozesmát a pobavit. Cameron Diaz už sice není Mary, ale pořád se na komedie tohohle typu hodí. A věta "Budu dělat nic a budu šťastný, než abych dělal něco, co mě nebaví" se mi velmi zamlouvá. VEGAS, VEGAS, VEGAS!!! ()

Sofia

Tahle "romantická" komedie v sobě obsahuje všechna klišé na téma - jak hrozný/hrozná může být muž/žena. Nejvtipnějším momentem bylo, když jí odmontoval dveře od záchodu :-) ()

ARI50

Další dávka zábavy, spousty dobrých nápadu a to přitom každý ví jak celý tenhle film skončí ale to vůbec nevadí protože dneska myješ nádoby ty. ()

MáŠa

Dalo se to. Člověk se sem tam zasměje, ale z toho nekonečného počtu komedií, co Hollywood vyprodukuje, je to pro mě jen takový průměrný kousek. Nějaká filmová událost se nekonala. U filmu jsem se dostal k úvahám, jestli Cameron Diaz už není na role sexy holčin trochu stará. Už by možná mohla hrát pomalu maminky ;-) ()

Kamca_

Tak tohle mi nesedlo vůbec. První půlka byla nudná a místama až trapná. V druhé půlce se to trochu zlepšilo, ale bohužel víc jak 40% dát nemohu. ()

ScarPoul

Typická romantická komédia, ktorá nie je ničím výnimočná a ktorá si ani nezasluhuje 4* to značí nadpriemerný film, aj keď všetci vieme, že tento film je jednoduchý priemer, tuctovej americkej spoločnosti, ktorá tieto a podobné filmy vyrába ako na bežiacom páse, len preto aby si cieľové publikum - čo sú šťastné páry - užili trocha tej romantiky, ktorá začne tou krásnou a pohodovou v kine a skončí vášnivou a veď vy viete akou onou doma:D Lenže napríklad oproti veľmi sladkému a nesympatickému ako stratiť chlapca do desiatich dní, je tento film okorenený naozaj výbornými situačnými vtipmi, ktoré vôbec nevyznievajú trápne aj keď teda musím uznať, že občas sa nevyhnú samoúčelnosti. Cameron Diaz je veľmi roztomilá a s týmto filmom som si zaspomínal na časy, kedy som o nej bezhlavo sníval každú noc a naopak Ashton Kutcher je u mňa simpaťák číslo jedna. Film pôsobí nenútene a dynamicky, má veľmi peknú hudbu a spája všetky filmárske prvky do jedného podareného celku, ktorý síce má nejaké tie chyby, ale aj veľmi malý počet hluchých miest a to že hrdinovia sú vám sympatický hovorím ako o veľkom pluse. film ktorý si hodnotenie nezaslúži, ale ja mu ho dám, pretože aj takéto filmy treba. ()

BoPo

Nič nové. Klasické schéma romantickej komédie. Producent jednoducho vsadil na ústrednú dvojicu a dúfal, že to bude na zisk stačiť. ()

BigDeal

Najhoršie na tomto filme je, že akonáhle sa ukáže hlavná zápletka filmu, je presne jasné, čo bude ďalej nasledovať a ako to skončí. Preto som mal po nejakých desiatich minútach strašnú nechuť to dopozerať (navyše keď hlavné postavy zistia, že majú omylom spoločnú izbu v hoteli a začnú príšerne vrieskať), no nakoniec to rýchlo ubehlo, Cameron Diaz nebola až taká otravná ako na začiatku a na pár fórikoch v súperení hlavnej dvojice som sa aj zasmial. Ideálne ako oddychovka, pri ktorej keď zaspíte nič vám neutečie. 2,5* ()

Terva

Mejdan v Las Vegas je tradiční romantická komedie o dvou mladých lidech, jejichž osudy se nečekaně, ale o to intenzivněji, střetnou v jednom z nejdivočejších měst světa. 50 % ()

Folpa

Vypadá to jako průměrná romantická komedie a možná opravdu je ale něčím ani pořádně nevím čím mě zaujala, možná tím, že mi přijde, že Cameron a Ashton k sobě docela sedí. Jack off! :) ()

moviesfan

Stále stejné věci, které se v těchto filmových žánrech objevují. Jak tématem, tak i zápletkami a stejně tak i závěrem. Přesto to není špatný film. Teda přesněji řečeno romanticky laděná komedie. Velkým plusem je, že se ve snímku objevují sympatičtí herci. Občas se zadaří i vtipné momentky. Film je čistým průměrem. ()