Saw Rebirth

Animovaný / Krátkometrážní / Horor

USA, 2005, 6 min

Jeff Shuter

• M.a.t.t.

Už samotný komiks nevnáša do sveta Saw nič nové, čo by ešte skalný fanúšik série nevedel. Nápad sfilmovať jeho políčka do krátkeho filmu už potom môže byť akokoľvek originálny, rovnako ako čoraz zbytočnejšie pokračovania ale bez hlasu Tobina Bella nemá žiadnu šancu skutočne zaujať.(25.7.2008)

• bestlama

A teď nevím, co dobrého jsem na tom měl vidět ...(17.7.2010)

Zrodenie Jigsawa nám ponúkli tvorcovia formou obrázkov skladajúceho sa puzzle v podaní ako zo stránok komixu s textom vypisujúcim sa súbežne s rozprávaním Johna a jeho prerodu na Jigsawa od neškodného inžiniera, cez hádku s priateľkou a zistenie nádoru až po naplánovanie dokonalej hry.(6.5.2008)

• Deimos

YouTube/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +hudba, zajímavé zpracování, Jigsaw -moc rychlé (nestíhal jsem poslouchat, číst a ještě se dívat na obrázky), a podruhé se mi do toho nechce/// Hmm, no mrknul jsem na to, ale moc mi to nedalo. Není to nic zásadního. Zpracování sice zajímavé, takové ale mohlo být u čehokoliv jiného. Raději dám přednost filmu./// Celkem 49%///(5.10.2008)

• swamp

Nezajímavý animovaný kraťas ala komiks, který ukazuje, jak se John proměnil v Jigsawa.(26.8.2010)

• klerik

Je tam JEHO hlas. A to je tak všetko. Ale veď v podstate to vzniklo v časoch, keď prišli na svet najhoršie časti série (2,3)...(8.1.2010)

• iamek

S původní sérii Saw si to dohromady radši nedávejte.(1.2.2009)

• Campbell

Strašná srajda jako poslední díly Saw. Je to zbytečný, nudný a moc krátký na to abych si z toho něco odnesl. Navíc to působí neuvěřitelně debilně, ty roztřepaný okénka bylo naprosto nevhodný.(5.7.2012)

• Lucasion

Zatímco první kraťas série Saw byl velmi povedeným dílem, tak ten druhý nemá vlastně nic, co dělá Saw Sawem. Ano ozývá se Jigsawa hlas, ale to je tak všechno. Sice animované komiksy skutečně můžu. Co můžu, mám je rád. A ani tady je vizualizace špatná. Jen, ten příběh mi nějak uniká. Možná proto, že s hlavní sérií nemám příliš mnoho zkušeností. Pak by se dalo říct, že Rebirth je pouze a pouze pro fanoušky a znalé série. Z hodnocení, ale lze soudit, že ani pro ty, to není příliš dobrá ochutnávka doplňku. Obsah nemá nic zvláštního ani zajímavého. (42 %)(26.6.2016)

Nuž veru takto asi nejako vznikol človek neskôr známy ako skladačkový vrah alias Jigsaw, veľmi slušné spojenie komiksu s príbehom ale toto je skôr určené fanúšikom. ja si osobne radšej prečítam nejákych tých watchmenov a ako film kuknem mlčanie jahniat. ale inak dá sa(15.6.2008)

Pro fanousky jasna zalezitost o zrozeni Jiggsava v animovanem pribehu. Možno shlednout na Youtube.com(1.2.2008)

• Marek1991

Sfilmovaný komiks, ktorý môže slúžiť aj k zamysleniu, no mne veľa nedal, je to taká trápna zbytočnosť, tiež ma to nebavilo.(20.3.2013)

Vypadá to jako klacky, který přiživujou oheň Saw série - a ten stále hoří. Pro fanouška nic nového, ale jako tah hezké i hezky zpracované.(28.6.2009)

• SOLOM.

komiksová kravina, která se dá zkouknout na youtube. Mrknul jsem na to jen ze zvědavosti a měl jsem dost. Někdo si chtěl trošku zavzpomínat na staré komiksové časy a udělal si z toho řiť. Dokonce to má i dabing a vlastní cover:))(29.4.2010)

Zajímavě a originálně udělané intro pro fanoušky SAW. Krásnej skládačkovo žigulík - viděli jste? :D Vyšlo to v tištěné podobě, nebo původní nápad byl prostě videokomiks?(29.5.2008)

• Rocky88

Zbytečné.(26.7.2008)

• KajusaK

Bohužel opravdu o ničem. 1* za zpracování jinak nula bodů :))(27.12.2014)

• BS

Absolutně mě to nebavilo (stopáž 6 minut)...(31.10.2010)

Pro mě se nejedná o žádný průšvih - komiksovou formou vyprávěný Jigsawův příběh, který určitě nijak nezahanbuje filmovou sérii. Tam naopak zahanbovaly následující díly své předchůdce.(27.2.2011)

• lennyd

Krátký komiks o tom, jak se z Johna stal Jigsaw. Vcelku zajímavé komiksové zpracování, ale obsahově plytké (navíc tuším trojka nebo čtyřka série SAW ukázala začátek Jigsawa - a trošku jinak). Každopádně za shlédnutí (maximálně jedno) stojí, moc času tím neztratíte...(20.5.2012)

<< předchozí 1 2