Saw Rebirth

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Horor
USA, 2005, 6 min

Jedná se o animovaný 6ti minutový ''comics'' - statické obrázky u kterých se objevuje text v podobě bublin u osob, které zrovna mluví. Obsah, jak již název napovídá, se zaměřuje na obyčejného člověka, kterému život hází klacky pod nohy, díky čemuž našel nový smysl života a stal se (zrození) Jigsawem a rozhodl se měnit a napravovat životy jiných. (Pishin)

lennyd

Krátký komiks o tom, jak se z Johna stal Jigsaw. Vcelku zajímavé komiksové zpracování, ale obsahově plytké (navíc tuším trojka nebo čtyřka série SAW ukázala začátek Jigsawa - a trošku jinak). Každopádně za shlédnutí (maximálně jedno) stojí, moc času tím neztratíte... ()

Ragdoll

Individuální záležitost, která není logicky nebo příběhově propojena s originální sérií Saw a je vlastně úplně zbytečná a kvalitou zpracování na stejné úrovni jako celá sága. V lepších rukou by z toho mohlo vzniknout něco smysluplnějšího, ale těch jsme se bohužel nedočkali. 30%. ()

Sayko

Zopakování toho, co jsme už viděli v minulých dvou dílech, žádné novinky. Jediné, co jsme se dozvěděli v tomto zfilmovaném animáku bylo přiblížení Jigsawovo znovuzrození a krátce i něco o jeho minulosti a problémech s manželkou. ()

blondboss

Slabučký kraťas, ktorý ako predkrm pred druhým pokračovaním Saw jednoducho nemohol obstáť, či už animáciou, pútavosťou príbehu, ktorý bol v podstate zosumarizovaný v samotnom filme alebo či už spôsobom spracovania. Bolo to ozaj v štýle nepodarenej powerpoint prezentácie. 30 % ()

Rieux

Tento kratky uvod do sveta Saw bol natoceny v obdobi ked do kin vysla trojka. Preto co sa obsahu tyka, dost podstatne sa lisi od Saw IV, kde je Jigsawovo zrodenie taktiez ukazane, ale inaksim sposobom. Ako napad to bol dobry, ibaze tvorcovia filmov si vytvorili iny zaciatok, iny rebirth a tym padom Saw Rebirth nema pre celu seriu nijaky vyznam. Kratky filmik sa da zhliadnut na http://www.youtube.com/watch?v=HBj492e_z8Y ... ()

m&rticka

Jsem ráda že jsem Saw Rebirth neviděla dřív než všechny ostatní díly Saw. Ochudilo by mě to o veškerý přemýšlení. Příručka pro ty, kteří Sawu nepřišli sami na klub. ()