A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

PhillM.

O jojoj. Podivně slátaná přehnaná podívaná, kteroužto sledovat se zapnutým mozkem je takřka nemožné. U takového filmu si cvrknou blahem tak maximálně kluci do čtrnácti let (kteří k tomu podle mě napsali scénář). Veliké zklamání. ()

M1k9

Neotřesitelné charisma těchto herců v solidně režírované scénáristické b... vyúsťuje v ne příliš zábavné dílo. Sharlto Copley zachraňuje co se dá. Stačilo by se podívat jen na to, jak si dají Bradley a Jessica pusu. 4/10 ()

kamil.i

Vzhľadom na meno režiséra som očakával efektnú, až prehnanú a pretrikovanú akciu, čo sa i naplnilo. Čo som naozaj neočakával je, že popri veľkých hereckých menách všetkých hravo strčí do vrecka bláznivý Sharlto Copley a jeho výkon ma niekedy bavil naozaj viac ako síce zručne natočená, no okukane pôsobiaca akcia. ()

Nolanofil

Výborný začiatok, slabšie finále a nabudivý koniec na pokračovanie, ktoré sa bohu žiaľ nekoná. Akcia je výborná až na pár zbesilých strihov. Na hercoch vidno že si to užívajú (hlavne Neeson). Vskutku výborná akčná komédia, ktorej sa nedostalo komerčného úspechu. PS: Murdock nemá chybu, výborne napísaná a zahraná postava. ()

Flopik

Za mňa skvelé, ubehne to veľmi rýchlo, akciou sa nešetrí no a kvalitne sa aj nasmejete. Chémia medzi postavami skvelá a film snáď nemá nudné miesto. Soundtrack sa mi takisto páčil. Jessica ako vždy kočka. Akcia až na koniec je natočená pekne a dobre sa na ňu pozerá. No a spomínaný koniec je veľkolepý, avšak akcia miestami neprehľadná čo mi jediné vadilo. U mňa za 5*, obrovská škoda, že sa nedočkáme pokračovania. ()

Money_too

Tohle byl nářez.... ! Ultra mega peckově nahláškovaný film, s dokonalým Liamem Neesonem, vyrýsovaným fešákem Cooperem, hromotluckým Rampagem a nejbláznivějším magorem v kokpitu Copleyem...--------- ,,Kudy na Berlín " ? ----------- :D Rozhodně stojí za to, to vidět,jelikož tehle typ humoru mi sedí, a vzhledem k tomu,že se téměř celé kino smálo taky, tak jsem asi nebyl jedinej....:) hlášek a akce je v tomto filmu požehnaně,ale chyběla jedna zásadní věc. Rozpočet. Což se odrazilo v efektech,které byli matné,rozmazané až moc počítačové a skryté v naprosto chaotickém střihu. Takže téměř vůbec jste se nechytali, co tam vlastně dělají (zvlášť při bitkových scénách). Pokud bude pokračování, což osobně doufám, přál bych A- teamu vyšší rozpočet ! ()

Ulrich

Už dlouho mi žádný film nevykouzlil úsměv na rtech od první do poslední scény. Naprostá blbost, ale ve svém poctivém přístupu neskutečně zábavná, která navíc není pouze přiživením se na slavném seriálu, ale dokonale využívá vše, kvůli čemu byl tak oblíbený. Vynikající je taktéž výběr hlavního kvarteta, které nemá chybu - i když třeba u Quintona Jacksona jsem se trochu obával, zda dokáže zastoupit herecky sice prkenného, ale přecejen hodně ikonického Mr. T. Nicméně i on svůj part zvládl. Sharlto Copley magora hraje přesvědčivě a zábavně, Bradley Cooper původně nejnudnější postavu seriálu povyšuje na velmi sympatického hlavního hrdinu a Liam Neeson snad nikdy nebyl, když si pouze vydělával na nájem, tak cool. I Patrick Wilson si roli padoucha užívá a téměř každou scénu si krade pro sebe. "CIA´s got rules. They are just cooler than yours" :). Opravdu nemohu moc vytknout, snad jen, že to, až moc "prošumí", ale to u podobného přístupu je asi nevyhnutelné. Na dvojku bych si ale A-Team určitě rád najal. ()

jorgus

hodne spatne..vsechno bylo k smichu..sice se to ma brat z nadhledem..ale tank na padaku ze ktereho bojuji ze stihackama uz je fakt moc..celkove me to dost nudilo a finalni akci jsem mel sto chuti pretacet..snad takhle nedopadnou Expandables:( ()

MAJkLSON

Bavil jsem se od zacatku az do... skoro do konce. Ten je bohuzel uz hodne nastavovany, prekombinovany a predchozi akci a hlaskam se bohuzel nevyrovna ani z poloviny. Give me a minute, I'm good. Give me an hour, I'm great. Give me six months, I'm unbeatable. ()

KOZEL84

V záplavě letošních kokotin co kina chrlí,je tohle pochoutka,že se ještě ted oblizuju.A to bych to od tohodle z letošních avizovaných filmů čekal asi nejmín'.Užil sem si to od začátku dokonce.Takhle má vypadat pořádná letní akce s nadhledem a i humorem.Obsazení snad ani nemohlo být lepší a fungovalo na 200%.Pro mě fakt zábavná pecka;-) ()

kailik

Seriously? Tank s padakama? Ale k filmu, akce se tomuhle filmu neda urcite uprit, ale tyve, u tech akcnich scen jsem se kolikrat smal a rikal co to je za ko*****u ? Mistama to bylo vtipny, ale jinak me to vubec nenadchlo. A ten konec?..... ()

FakyCZ

Tak přesně takhle by měli vypadat akční filmy součastnosti! Zatím co u "průměrného akčňáku" to vypadá přibližně takto: menší akce, větší akce, menší akce a nakonec vrcholná akce. Zde mi přišlo jakoby od začátku byla ta vrcholná akční scéna a jen sem si pořád říkal co tam chtěj ještě dát a nebo to bude tahle scéna až do konce filmu? Ne oni to dokázali předčít. Akční scéna která vytvořila hlavní zápletku by v jiných filmech byla jistě tou vrcholnou a nepřekonatelnou, zde to byl jen odrazový můstek. O dostatku vtipných scén a hlášek ani nemluvě. Skoro bych si přál aby z toho udělali sérii, jen se bojím protože všichni víme jak většinou dopadají dvojky. ()

Grizzly

Paráda. Atmosféra starého A-Teamu v 21. století. Perfektně zvolený tým, akce na akci a hlavně strašně moc hlášek a pakonin (Murdock vozící se na rotoru mne dostal do kolen :)). Hodně mne bavil agent Lynch a jeho scény s ostatníma agentama. Stejně jako v seriálu byla spousta vynálezů, šílených plánů a situací (pád tanku mezi německý rybáře perfektní :)). Bavil sem se královsky. 80% ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)