Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

TEKAS

Bavila jsem se. Moc. Ano, načapala jsem je u pár vykrádaček, kdo ne, ale co, bylo to vtipné, svižné, nevšední. Bezva animák. ()

Milda003

Rodinná animovaná komedie, která dospělé lidi neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.. Místy se člověk určitě zasměje, ovšem těch není příliš, takže tento filmík doporučuji spíše dětem do 15ti let které by snadno udělily 5/5. ()

TommyDiamond

Výborný a propracovaný animák plný vtipných scén a zajímavých postav.. Asi nejvíc mě pobavil páreček blech a baba co jedla věci….. Můžu říct, že jsem se po dlouhé době zase skvěle bavil. A těším se až si film Hotel Transylvanie pustím znova. Jedinou vadou na kráse byl odporný hlas dabingu Petra Rychlého. Dávám čtyři hvězdy ()

ANTYCHRYST

Strašidlácká jízda :) 91 minut zábavy žádná nuda, desítky různejch příšer a strašidel všeho druhu. Dracula přísnej otec, sympatická upíří slečinka a jeden človíček, kterej vyvrátí všem přítomným špatné mínění o lidské rase. Hodně povedenej animák s dobrou hudební kulisou. ()

Margerie

Takže už točíme animáky jen pro to, aby nějaké byly? Nebo co si o tomhle počinu mám myslet? Vše stokrát okoukané, neoriginální, nudné, velmi málo vtipné, vůbec ne strašidelné, dějově velmi jednoduché a klišovité. Zkrátka jedna velká šeď. Animované zklamání roku 2012. ()

Knor

Čekal jsem další maximálně vtipný animák, ale zdálo se mi, že je to až příliš dětské ( což samozřejmě není chyba ) a smát se až příliš infantilním vtipům už nejde tak lehce. ()

No Remorse

No musím říct, že se poslední dobou se roztrhl pytel s kvalitními animovanými filmy. Hotel Transylvania je zábavný a velice dobře provedený animák pro celou rodinu.Rád se na to brzy podívám znovu. ()

Anopheles89

Uf, no tak tohle byla teda vážně "monstrózní" hovadina. První třetinu jsem se doopravdy nudil i přes přehršel postav a evidentní snahu o co nejvíc gagů za minutu. Druhá třetina, vlastně ani nevím proč, mě bavila nejvíc. Tu a tam mi uchem prolétla úsměvná hláška a skoro jsem měl pocit, že by to nemusela být až taková ztráta času, ovšem nic mě nemohlo připravit na hrůzy zbytku. Citlivý a milující hrabě Drákula a jeho podobně úžasní, empatičtí a obětaví přátelé se snaží zachránit lásku jeho dcery. Drákula se za pomoci skvělých a osvícených občanů blízké vísky obětavě vrhne do slunečního svitu, aby zosnoval srdcervoucí tyjátr při stíhání letadla, v němž dřepí dcerky zkroušený milovaný (který měl vážně kliku, že se v hotelu objevil jako první a jediný použitelný chlap. I při sebemenší konkurenci by jinak tenhle kokot neměl šanci...). Po strastiplném letu a vážně ultra dojemném rétorickém cvičení se letadlo obrací, milenci se shledávají a Drákulovi ukápne slzička a zachvěje se mu poprvé po několika staletích srdéčko z celého toho nečekaného štěstí a usmíření. Všude láska, mír, sbratření - zkrátka klasika ze života průměrného krvesaje. Nakonec si všichni spokojeně zarepujou (to už jsem fakt neveřil svým smyslům) a je vystaráno. Tenhle stupidní a i na animák přeslazený slizský paskvil mě přesvědčil, že moje filosofie striktního nenavštěvování kresleňáků v kině se opravdu vyplácí, protože tohle je jeden z mnoha případů, kdy bych opravdu hořce litoval utracených prašulí (nehledě na to, že bych se nejspíš cítil poněkud trapně - možná podobně jako u Shreka 3, kdy se okolo sedící parchanti předškolního věku chlámali, až jim bubliny z nudlí pleskaly u nosu a ožužlané bombóny byly jako kartáčové střely metány z uslintaných hub a já doufal, že se mi podaří nepozorovaně se vstřebat do polstrování sedačky). Pravda, nejspíš jsem to měl sledovat v původním znění, neboť Péťu Rychlíka fakt nemůžu, ale asi by to moc nepomohlo. Nechápu tak vysoké hodnocení u záležitosti násilně se snažící v divákovi vybudit jisté emoce tak primitivním, až stupidním způsobem, navíc při nedostatku kvalitní srandy a absolutní absenci smysluplného příběhu. A hlavně - pohádky by přece měly stát na konfrontaci dobra a zla, eventuálně inteligence a hlouposti. Co bylo tohle? Konfrontace pitomosti a neutrality? To je asi blbost, co? Hvězdičku dávám za těch pár ucházejících fórů a za fešnou emo stoosmnáctku, na kterou se pěkně koukalo. Ovšem nikdy víc. ()

Lavinia

Parodie okolo monster - na můj vkus příliš početné variace všech možných, ledaže stupidita jedněch měla vyzdvihnout zábavnost druhých, s typickým americkým batůžkářem a moderním hudebním doprovodem. Zanechává trochu rozpačitý dojem, nesourodé, ale má své vtipné momenty. ()

Bube1

Jeden z nejvydařenějších animáků posledních let! Je to vtipné, hravé, vkusné a navíc si to nehraje na žádné veledílo. Já se jen tak u něčeho nezasměju, ale tohle mě pobavilo na nejvyšší míru! Navíc krátká stopáž naprosto eliminuje hluchá místa. I z toho důvodu tomu dávám plný počet. ()

TaNya_

Žádná velká novinka to není, ale pro menší děcka je to určitě dost vtipný. Adam Sandler a jeho "Blah, blah blah" pobavili. ()

Stanix

Animák je silně o tom jak komu sedne "design" postaviček, celkově vymodelované prostředí a vtipnost děje. Mno a jelikož Tartakovskeho zbožňuju doslova od malička, především jeho styl humoru, bylo to už jen o trefení se do mého vkusu co se animace týče. Strefili se. ()

Mr.Baboon

Fajn pohádka s několika skvělými hláškami, na které jen tak nezapomenu. Prostě taková ta klasická animovaná oddechovka pro rodinu, kterou vám stačí vidět jednou. Milovníci Twilight si určitě budou trhat vlasy i s kůží. ()

Scraffy

Veľmi, veľmi, veľmi priemerný film, ktorý je opäť veľmi nadhodnotený. Klasický omieľaná téma na animák, ktorú sme videli už veľa krát, akurát vždy s inými postavami. ()

dannyd14

Otec drakula žije v bájnom zámku so svojimi kamarátmi- príšerami a svojou dcérou, ktorú sám vychováva po smrti manželky. V deň jej 118. narodenín sa spolu so svojou partiou rozhodne usporiadať veľkú štýlovú oslavu v hoteli. Jeho dcéra je však rozhodnutá vyraziť do skutočného sveta, ako len tráviť čas na zámku dookola. Otec ju však varuje pred nástrahami vonkajšieho sveta a snaží sa jej to odoprieť všetkými dostupnými prostriedkami, ako ju v tom podporiť, keďže ľudia sú pre neho a príšeri najväčší nepriateľ. Jedného dňa si však nájde jeden zatúlaný človek- chlapec cestu do zámku, ktorý si hotel veľmi obľúbi a keď medzi nim a drakulovou dcérou prebleskne iskra, drakula pochopí, že to nemôže nechať len tak a bude sa snažiť mladého človeka dostať čo najskôr preč z hotela. Zakope sa dlhoročná vojnová sekera medzi ľuďmi a príšerami alebo táto nevraživosť bude naďalej pretrvávať a dokážu vôbec ľudia a príšeri prežiť spolu na 1 zámku? Príjemne som si spestril odpoludnie touto rozprávkou. Videl som to na popud kamarátov, ktorí chceli ísť do kina na 3. časť a keďže som nevidel ani jednu časť, tak som sa rozhodol pozrieť si predtým obe časti. Neľutujem to vôbec, možno len to, že som si to už nepozrel skôr. Pre mňa ako dospeláka ma tento film upútal a bavil som sa do konca. "Som Johnnystein, bratranec Frankensteina" zlatá hláška. ()

nelluc

Zasmial som sa asi dvakrat .... co je na rozpravku dost malo. Skoda nevyuziteho potencialu. A asi po prvy krat mi v nejakom animaku liezlo na nervy zaverecne tanecne cislo. O tyzden si pravdepodobne ani nespomeniem o com to vlastne bolo. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky