Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

HenryIvan

Šialený Rogen, alebo ako vykradnúť nákupné centrum. Tento film bol v štýle šialeného Sandlera. Rogen ako šialenec, ktorý naháňa celý film jeden dick. Bolo to trápne, no dalo sa to pozerať. Anna Faris ako šľapka tiež ušla a Peña ako zhulený zlodej bol v pohode. Celý film je vlastne somarina, ale niektorím ľuďom sa to páči. 60 %. ()

dalziel

Priemerná komedia s pár nadpriemernými momentami, ktorá rozhodne stojí za zhliadnutie.Smiechom som sa netrhal,ale dobrú náladu mi ten filmík spravil.Where is my mind od PIXIES bola použitá už vo veľa filmocha ale tu pri naháňaní obtloustlého exibicionistu s holým do všetkých strán lietajúcim pérom tá skladba dostala nový rozmer.Frank Black sa musí obracať v hrobe 😀😀😀 ()

waska

Komedie Setha Rogen nejsou moje gusto a ani tato není výjimka. ( Nutno podotknout, že jsem do kina na tento film nešel ze své vůle :-)) Marně přemýšlím kolikrát jsem se zasmál a kolikrát se zasmáli lidé v kině. Oni asi 5x ( to přisuzuji tomu, že američané mají prostě jiný smysl pro humor ), já asi 2x. A to je dobrou komedie sakra málo. Výbuch smíchu přišel, když Ronnie ( Rogen ) "dává co proto" Brandi ( Anna Faris ). Její procitnutí z opilosti a hláška.."Why are you stopping you motherf*cker"..rozesmála opravdu všechny :-) ()

Slimakovec

Tak komedie ani náhodou. Pár vtipnejch scének tam bylo (skejťáci), ale jinak je to typickej film o chlápkovi, kterej má sen a přitom je nula. Žádná extra zábava a to i přestože jsem měl u ruky pivko. A takovejhle filmů jsou stovky, takže se nebojim říct, že se nebudu divit, až to za pár let bude propagovat televize Nova jako "bláznivou komedii". ()

Bart16

Tohle byla fakt slabota.Všechno se vsadilo na to,že se diváci pohrnou na tuhle nechutnou,ale dosti nudnou podívanou jen proto,že tu hraje populární(tedy aspoň v Americe) Seth Rogen.Ovšem tahle ,,sázka na jistotu,, producentům tentokrát nevyšla.Krom pár scén(například mlácení skejťáků) se ve filmu mluví o ničem.A o ničem je v podstatě i tenhle film. ()

R4D0

Tak musím sa priznať že vôbec som nečakal to čo mi práve bolo sprostredkované myslel som si že film ktorý práve idem pozerať bude další podpriemer pri najlepšom priemer dosť som sa mýlil lebo začiatok už prezrádzal že sa jedná o niečo jedinečné na scéne začiatočný sound-track ktorý produkovali hudobný zamestnanci zo západu ma ničím nezaujal ale pri koncovej "nahánačke" bol vážne kvalitný. Slušný príbeh ktorý sa neskôr zamotával bol kvalitne od-prezentovaný tak isto aj výkony hercov ma oslovili ale tak či tak bolo tam dosť chýb ale nestoja za napísanie pre mňa silné 4*. ()

E lan odpad!

Tahle hrubozrnná americká komedie plná nadávek, strašných hlášek, děsných degenů v hlavních rolích a především pak totálně debilního scénáře mě opravdu nechytla. Ba co víc, usnul jsem u toho, to je lepší část a poté se mi u toho neudělalo dobře, to je horší část. Tomuto filmu bych se příště vyhnul... ()

bakeero

Tenhle film v prvé řadě neví, co chce vlastně být. Jestli komedií o lidech - totálních "looserech", který žijí ve svém vlastním světě - nebo citlivým náhledem do duší právě těchto jedinců. Na to, aby se o nich natočila komedie, je to příliš smutné téma, které nakonec vyústí v posměch, jenž se snaží tenhle film odsuzovat. Jenže na to, aby se tenhle film bral vážně je to všechno až moc odlehčené. Takže co? Jednoduše je tenhle film nedozrálá kravina, která neví, co chce divákovi sdělit, a tak je to ztráta času. P.S. Nejzábavnější z celého filmu byla scéna, která za hudby legendárních Queen odkazovala na Flashe Gordona. Jenže toho zas mladší generace nezná, takže zase vedle :-/ ()

Sudlice

Čekala jsem velkou dávku trapnosti, tak jak to často s tuctovou komedií bývá, ale ono to vůbec trapné není, není to ale ani nijak zvlášť vtipné, spíše smutné. ()

markotter

Je to zajímavé pozorovat, jak takový debil dokáže oprudit spoustu lidí a ani si toho nevšimne. A protože jsme takovými lidmi obkopeni i ve skutečnosti a v dnešní době i těmi krásnými supermoderními nákupními centry, ve kterých je takových lidí spousta, tak mě sledování tohoto snímku skoro celou dobu bavilo na 4 *. Posledních 20 minut už bylo tak moc absurdních (asi režisér chtěl těm méně chápavým naznačit, že si z nás celou dobu dělal srandu), že jsem musel z hodnocení jednu * ubrat. ()

BDMarty007

Je to více než stupidní komedie, tahle je stupidní a iritující nějak jiným, hlubším způsobem. Hlavní hrdina je opravdu mimořádné hovado. Chvílemi je to i vtipné. Velmi dobře to zachytil ve svém hodnocení Markotter. Nicméně ve výsledku mě to moc nenadchlo. ()

Oonika

Neuvěřitelně hrozný... Pravda, občas jsem se smála, ale spíš té absurditě než tomu, že by to bylo nějak vtipné.. ()

AdiegoA

Přesně ta role, ve které mi Rogen připadal, že snad ani nehraje, ale žije svůj život. A to v kontextu s tím, jaký je hlavní hrdina pako, moc dobrý dojem nedělá. I tak občas zábava, hlavně ten wtf konec. ()

BaronX

Bohužel tohle bylo míň vtipné, než se dalo očekávat od filmu, kde hrají Seth Rogen a Anna Faris. Kde se stala soudruzi chyba? Ve špatném scénáři, nepochybně !!! ()

Zajija

Mám jen takový dojem nebo už sem něco podobného někde viděl? Ne ne ne ! Docela slušně zkopírovaný Policajt ze sámošky bych řekl. Jen Seth Rogen je ještě větší trouba. Hvězdička za několik vtipných scén. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)