Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

DanielW94cz

No nebavilo mě to,konec filmu byl o něco lepší už.Těšil jsem se hlavně na Annu,s té je tu děvka a je ve scénách málo,hlavní hrdina nic moc,ale za zhlédnutí jednou to asi stojí. ()

Peddro odpad!

Už jen název působí trapně a stejný je i obsah. Vydržel jsem to jen pár minut. Vlastně nevidím jediný důvod, proč ztrácet čas u něčeho takového, když mám možnost sáhnout po dobré knize nebo si stáhnout kvalitní film. ()

blatouchm

Tohle je masakr. Stačily 2 minuty dialogů a prášky na spaní přestaly zabírat. Když čekáte, že už se nic nemůže stát, tak BUM ! ()

bemygirl odpad!

Všechny varuju. Všechny,kteří si dřív čtete recenze,než se podíváte na nějaký film. Tohle je naprostá pitomost a ztráta času. ()

lucaszach17 odpad!

Tenhle film se může libit možná tak dementnímu američanovi, který toho má hodně společného s postavou, kterou zde hraje Seth Rogen. ()

RAPTTTOR

Tak nevím… snaha se tomu nedá upřít, ale snaha nestačí na to pobavit publikum, tedy Vás nebo mě. Příběh o hlídači v supermarketu, který to v hlavě nemá až tak úplně v pořádku, a který se chce stát policajtem(kupodivu neúspěšně) by mohl fungovat, ale nefunguje. K smíchu tady vlastně není vůbec nic… ale uznávám, nejsem Američan. Ti se možná mohli umlátit smíchy. Včera na kulečníku jsem se zasmál mnohem víc. Tedy než na tohle koukat, jděte raději do hospody s kámoši.:-) Mimochodem ten uchyl na konci co běhá po obchoďáku… asi už chápu proč se občas někde dočtu, že některý holky nesnáší sex… to byl fakt strašnej pohled. :-) ()

plsek45

Co tohle mělo bejt ? Jediný co je na tom filmu dobrý je to jak Seth Rogen zahrál svou roli , kdo jinej by zvládnul takhle zahrát šílenýho sekurťáka :D Ale zbytek nestojí za nic celej film je naprosto uhozenej a ten konec je totálně šílenej a nereálnej ... nevím co říct ... velký zklamání ()

raininface

Dobrá pakárna. Ten exhibicionista vypadal jak Michael Moore a když se odhalil, tak toho ukázal asi tolik, kolik toho je v těch Moorových komických filmech. A víte co? Dneska je nový den. Zkusme ho nějak přežít. ()

Gaston155

Najlepšia scéna z celého filmu je na konci,keď sa exhibicionista odhalí v reštaurácii pred párikom.Celý film som musel čakať,kým som sa mohol schuti zasmiať.Ale naozaj schuti a 10 minut v kuse. ()

SONNY07

Seth Rogen je výborný. Jde si za svým cílem a ví co chce, i když je to možná trochu zvrácený. Příjemná. lehká , nenáročná podívaná, bez větších ambicí ! ()

Kritik

Nedoceněná crazy komedie, která je z prostředí ochranky nákupního centra, tudíž mě a zcela jistě i ostatním velká neznámá: Velice mě to pobavilo, doporučuji! ()

Foltest

Zevlovat a prudit mě bohužel vůbec nezaujalo. Snímek je dokonce místy až trapný. Ke konci pak přechází do grotesky. Nemůžu říct, že bych se nudil, vtipných momentů je ve filmu ale bohužel opravdu velmi málo. Romantická linka je obskurně umělá a vůbec nedává smysl. Teď už vím, že Zevlovat a prudit jsem mohl s klidným svědomím vynechat. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ten úchyl je nějakej sociopatologickej génius, kterej se sem určitě vrátí, aby dokončil svůj plán tím, že Brandi zabije!" Securiťák Seth Rogen nahání exhibicionistu v županu, v nákupním centru. Komedie, která obsahuje pár opravdu smrtelně vtipných momentů a minimálně za závěrečné zúčtování s exhibicionistou si nezaslouží skončit v zapomnění. - 80%. ()

O..O

DIVIM SE, ŽE DO TOHO LIOTTA ŠEL. JEDNA HVĚZDA ZA PÍCHATELNOU ANNU FARIS A DRUHÁ ZA TĚCH PÁR ZASMÁNÍ. ()

drkaldj

Občas jsem se zasmál (nebo spíš pousmál). Má to svoje poselství. Chtělo by to jenom silnější scénář a dostat z herců lepší výkony (nebo některé herce vyměnit). ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)