Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

dj_kure

Komedie? Tak jedna vtipná scéna mi přijde na komedii fakt málo. Krimi? To ani nebudu rozebírat! A drama? To potěš teda. Asi mnohem větší krimi/ komedie/ drama je, když já jdu do penáče pro rohlíky než tahle volovina. Pak se nemůžu divit, že toho Rogena nemám rád... ()

TommyDiamond

Jediný na co se v téhle tupé a místy trapné komedii dalo dívat byla Anna Faris. A je dobře že se ambiciozní blb Ronnie nestal policistou. I humor pokulhával. Snažily se snad režiséři o policejní akamedii z obchodního centra? Snad to ani nechci vědět. Celkově 15% ()

BlacksharkX

Před shlédnutím filmu jsem čekal další zabavnou komedii se Sethem Rogenem, ale to čeho jsem se dočkal byla naprostá fraška. Film už od začátku nudí, odradí vás velmi nesympatický hlavní hrdina a humor? No nějaké pokusy tam byly, možná se to sem tam i povedlo, ale to je tak celý. Čekal jsem asi příliš :-/ ()

Oudee33

Konečně po delší době zase správná ujetina, která si nebere servítky a nic jí není svaté, pěkně bez obalu. Je to jednoduchý, na sobotní odpoledne při odpočinku ideálníi. Krásný příklad toho, že i neherec jako Rogen (..i jeho partička hlídačů) dokáže pod dobrým vedením divy, podobně jako v Zeleným sršni . Vyzdvihl bych práci s kamerou a střih, pěkně to do sebe zapadalo a až na pár slabších momentů nenudilo. Vysmátých 75% ()

Bezda22

Já nevim. Chvilkama mi to rvalo smíchem hubu, ale pak nic. A zase totální výbuch a pak zase nic. Takový nahoru dolů, krom toho že příběh moc netáhne. Když je to vtipný, tak to kurva stojí za to. Ale průměrná komedie.....55% ()

Shitonit

S ohledem na žánrové zaměření a cílovou skupinu diváků, dovoluji si tvrdit, že se jedná o velice zdařilé dílo, plné nevkusného humoru, místy až obscénního chování, a sprosťáren. Šukání poblitého děvčete je jedinečný nápad. Děkuji. ()

Mr.Roman

Taký iný film s dosť zvláštnym zmyslom pre humor, kto mu príde na chuť nudiť sa nebude. No zároveň neuvidí nič objavného, keďže tvorcovia nedokázali využiť podľa mňa dosť veľký potenciál a chvíľami zbehli do stereotypu čo sa novodobých komédií týka. ()

L3G1ON4R

Jak už napovídá název je to slátanina typu vidět a nudit. Tahle kravina v čele s psychotickým blbcem honícím se za exhibicionistou a svým snem stát se policistou je nemožnost sama. Seth Rogen má mnohem větší potenciál což dokázal už ve filmech Zack a Miri točí porno nebo ve Funny People, není mi tedy jasné proč souhlasil s hraním v tomhle zapadákově =o? Během filmu jsem se zasmál asi dvakrát, v opačných chvilkách mě zajímalo kolik času zbývá do konce, a to není dobré... ()

DoubleJo

A to mam Setha Rogena fakt rad ale pri tomto stupil fakt uplne vedla. Rovnaky film ako Paul Blart a ja sa pytam: NACO?? Preco sa nakruti jedna hlupost a potom este dalsia uplne rovnaka??? ()

kolik27

Jediné co je na tomto filmu k pozastavení, je to že je to parodie na policii (je to sice zesměšněno, ale bohužel to funguje i hůř). A jinak film absolutně o ničem, taky život policie či nějaké bezpečnostní služby stojí za prd. ()

angel.CZ

Tak nevím kdo tímhle chtěl něco dokázat.Hodina a půl v ......... Ještě že to sem tam zachraňovala a zpříjemnila hudba Queenu. ()

Cortesz

Velice nudná komedie, s otřepaným příběhem, který jsem ke všemu už někde viděl. Ano. Podobnost s filmem Policajt ze sámošky se nezapře. Výhodu tento film měl v tom, že hlavní role byla obsazena Rogenem, kterého narozdíl od Kevina Jamese považuji za dobrého komika. Jenže zde měl roli napsanou tak nesympaticky, že mě naprosto iritovala v každé scéně. Tvůrci si myslí, že když do hlavní role ubsadí solidního komika, tak mají vyhráno, v tomto případě jim tento tah rozhodně nevyšel. ()

jprmusic

Pokud se dokážete smát totálnímu magorovi kterej se chová jako debil, tak prosím. Mě tyhle americký dementi vtipný nepřijdou. Jednu hvězdu dávám za moment, kdy kolega obrací Ronnieho na svou víru. ()

MaxForValue

Nemôžem sa ubrániť pocitu, že film je akoby namixovaný šalát so zeleninou, ktorá dokopy tak trochu (ne)chutí. Viacero dobrých nápadov je stopnutých ešte v zárodku a nedostanú šancu sa rozvíjať a tie, ktoré sú naopak slabé dostanú prekvapujúco veľa priestoru. Na druhú stranu absentujú vyložene trápne fórky, takže výsledkom je priemerný, no na druhú stranu pozerateľný film na víkendové popoludnie, pri ktorom si chcete iba oddýchnuť. ()

Hatred

Podobný námět měl i Paul Blart, dokonce se opakujou i některé vtípky, ale tohle mě bavilo daleko víc, už jenom kvůli tomu, že tenhle film není zdaleka bezduchá komedie. Rozporuplná hlavní postava, v jejíž kůži se Rogen přímo rochní, má sice daleko do prototypu kladného hrdiny, ale nevidím důvod, proč bych se musel s hlavní postavou ztotožňovat, aby se mi film líbil. Scénář sice není kdovíjak originální a nevyhne se klišé, ale objeví se i spousta vtipných a překvapivých momentů, díky kterým film určitě stojí za zhlédnutí. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)