Hačikó - příběh psa

• USA Hachiko: A Dog's Story (více)

LordDark

Ok, slzy jsem uronil, ale jinak tenhle film vsechno ostatni postradal. Herecke vykony na bodu mrazu, scenar, vyprava a rezie v minusu. Zachranovaly to vykony psa a podkreslujici hudba. Velkou cast filmu jsem prozival ikdyz jsem zaryty milovnik psu. 2* ()

benedict

Uživatel Malarkey se trefil do mého názoru. Pozměnila bych akorát,že lidská forma příběhu je chlebem a citlivá hudba Kaczmareka je solí na tom chlebu. A každý potřebujeme jednou za život takového roztomilého oddaného blbce :) ()

zzzzzjjjjj

Naprosto zasloužených 5*.Úžasná hudba,dojemný povedený příběh u kterého se moje slzy neudržely a naprosto vyjímečný herecký výkon Richarda Gera,který se do hlavní role tohoto filmu naprosto hodil.Neuvěřitelné,jak může být pes věrný svému pánovi (neuvěřitelný silný vztah mezi psem a člověkem).Neexistuje jediná věc,kterou bych tomuto filmu vytkl.Hačikó stále čeká a čeká.Naprosto zasloužených 100%. ()

elanista1

Toto je film, ktorý ma absolútne v žiadnej scéne neprekvapil, lebo som presne vedel čo sa stane, a aj tak som na to pozeral ako malé decko na rozprávku. Veď už len pri čítaní textu oficiálneho distribútora som skoro plakal. 5 hviezdičiek nedávam ani tak za formálnu stránku filmu ako kamera, réžia, herecké výkony či scenár (ale všetko to bolo dobré), ale za ten jedinečný príbeh, ktorý sa reálne odohral, a aj za to čo so mnou tento film po emocionálnej stránke urobil. Komu nebolo aspoň trocha smutno, tak ten zrejme nemá žiaden vzťah k psom, či zvieratám obecne. Finálna polhodina tohto filmu je určite to najsmutnejšie čo som kedy videl. Za seba vravím, že ten tlak v očiach sa skoro nedal udržať. ()

Crytic

Pes, který čeká na svého pána celých 10 let až do své smrti a především podle skutečné události! Neuvěřitelné! na konci vždycky brečím jako želva... ()

v3s

Je mi jasný, o co autorům šlo, jen to u mě nepadlo na úrodnou půdu. Přišlo mi to hrozně utahaný, kýčovitý a očekávátelný. Roubovat reálný příběh z Japonska 20. let do Ameriky současnosti vytvořilo takový zvláštní umělohmotný paskvil. Nejvíc mě vytáčely vedlejší charaktery na nádraží. Trio nádražák, knihkupnice (existuje vůbec takový slovo?:) a prodavač párků v rohlíku představovali utrpení v každém svém záběru. A pak taky Gere s tenisákem v puse. Máte psa? Vzali byste si jeho tenisák do pusy? Já jo. Já ne. ()

Kuntziter

Příběh samotný je výborný. Smutný, dojemný a krásný. Ale filmové zpracování jako takové, mě strašně nebavilo. Film se hrozně táhnul, nezachránil to ani R. Gere v hlavní roli. Jsem milovník zvířat, hlavně psů, proto mě film bavil. Ale dokážu si představit že pro někoho, kdo tolik psy nežije, film tak zábavný nebude. Příběh je na 5*, zpracování na 2*. Proto dávám 3*. ()

harycek

Já jsem , ale úl, zkouknul jsem to a zapoměl to ohodnotit, asi proto, že mě to vzalo, mám chuť si to opět pustit ale bojím se , že zase budu naměko!!!?? ()

Pajela

Richard i pes suproví... ale bylo to na mě moc smutný, páč jsem věděla, co se z toho vyklube. takže vždycky, když tam začla hrát ústřední hudba, začlo mi být do breku :-D ()

Plaque

Určite dojemný príbeh a to hlavne pre človeka, ktorý sa radí do skupiny psíčkarov. Vernosť až za hrob, ktorá je tu vykreslená v podobe veľmi príjemného plemena, je naozaj silná. Horšie to už je asi so samotným spracovaním, keď najväčšie medzery vidím v dialógoch a scenári ako takom. Každý obyvateľ predmestia Idealwille má v hube neustále "Hačiko", "Ahoj Hačiko", Hačikóóó", "poď sem Hačiko", "na, pi pi pi, tu máš, Hačiko", "Och, Hačiko", "Ach, Hačiko", "Hačiko, kamaride", "bež domov, Hačiko", "zostaň, Hačiko", "prines Hačiko", "pusť Hačiko", "odnes Hačiko"... Už vám to lezie na nervy? Lebo mne to tam skutočne trhalo uši a mal som pocit, že keď ešte raz budem počuť aký je zlatý alebo "Hačiko", tak si vydlabem oči z jamiek, vyvŕtam dieru do kolena alebo vytrhám všetky zuby!!! Nie, nie som nervózny, prečo sa pýtate?! Takže to neustále hačikovanie mi nakoniec úplne narušilo celý kontext a vskutku zaujímavý film o psovi, ktorý sedel na obrubníku tak dlho, že si vyslúžil bronzovú sochu, som si akosi nedokázal užiť naplno. ()

AndrewNewman

Dej filmu by len tak tak stačil na jednu epizódu rodinného seriálu a nie na celovečerák. Nemyslite si, aj mne prišiel ten psík roztomilý a to ako stále čakal svojho pána bolo dojemné, ale vážne vám len toto stačí k dokonalému filmovému zážitku? Mne teda nie. Musim priznať, že som čakal viac. Čo sa týka dojemných filmov sú jasnými králmi Titanic a Zelená Míľa. ()

blazma

Je to dojemný příběh, jenže nikdy jsem se s ním nějak nespojil. Nemám ponětí proč, protože je to neuvěřitelný příběh. ()

Lumpos

Úžasný a skvěle podaný příběh. Ale upřímně, už ho nechci nikdy vidět.. Další takovou spotřebu kapesníků - to už vážně nechci. ()