Když výzkumníci americké tajné služby Bruce a Lloyd, kteří pracují na nejmodernějších vynálezech pro špičkové agenty, vytvoří jedinečný „neviditelný plášť“, hned jim ho někdo ukradne. Nezbývá jim, než vydat se do terénu a najít ho dřív, než bude pozdě.  Bruce (Masi Oka) a Lloyd (Nate Torrence) jsou výzkumníci americké tajné služby, kteří pracují na nejmodernějších vynálezech pro špičkové agenty. Nyní vytvořili jedinečný „neviditelný plášť“, díky němuž by jejich spolupracovníci mohli lépe bojovat se zločinem. Bohužel však jim někdo fenomenální vynález ukradne, a proto se sami vypraví do terénu, aby jej našli, protože by mohl padnout do rukou KAOSU. V tom jim budou pomáhat ale i bránit agenti CIA a ženy, u nichž si nikdy nemůžete být jisti, co vlastně chtějí...
Příběh se místy prolíná s dějem komedie Dostaňte agenta Smarta a můžeme se v něm tudíž setkat i s některými postavami známými z tohoto filmu. (oficiální text distributora)

drozdy1

Po vynikajícím - Dostaňte agenta Smarta jsem se na tohle dost těšil , ale jsem hodně zklamán. Není to vtipný ! Néní to svižný! A stýskalo se mi po nějaké té akci , které bylo naopak hodně ve Smartovi. ()

solid

Tohle je jasně film jen pro vybrané publikum. A to především pro fanoušky Masi Oka. Jinak po shlédnutí Get Smart se na to koukalo dobře, mohlo tam být víc vychytávek, kluci se snažili i tak, ale neuškodilo by to. Proč jen tyhle méně zajímavé filmečky mají ale mnohem méně předvídatelné scénaře? Jasně že to nebylo vůbec složité drama, ale nečekal jsem nic a líbilo se mi to dost tak WTH? ()

pilarius

Masi Oka je borec, díky kterému byl Heroes skvělým seriálem - i tady jednoduše válí. Na Jaymu Mays se zase strašně dobře dívá. Vynálezy jsou srandovní, nikde se to moc nevleče, jen ten střih je občas dost lámaný přes koleno a matoucí. No, čtyřhvězdičkové to je opravdu jen velmi prapodivně zaokrouhleně, ale být pod padesáti procenty si to fakt nezaslouží, takže tak. ()

pepa3rd

Na to, že se jedná o direct to DVD, respektive TV, to zdaleka nebylo tak špatné. Nevykrádá až tak původní námět, spíš jen rozvíjí osudy dvou alternativ Q z původního filmu, kterých si člověk nemohl nevšimnout. Docela zábavné a dřív než začne nudit, se v obstojném akčním finále vše uzavře. 50 % ()

Trixinka

Jako celek to moc nefungovalo - nesympatické hlavní duo, dost neoriginální děj a hlavně nevtipné situace a dialogy. ()

Elegnor

Vážně jsem čekal dobrou porci zábavy jako u Dostaňte agenta Smarta, kterej se mi vážně líbil, ale z tohohle jsem byl dost zklamanej.. I tenhle nepříliš dokonalej scénář má daleko větší potenciál než jako pouhá variace na Pata a Mata.. 1.5* ()

Pythonator

Cipovina, které zjevně chybí Smart, aby to mělo koule. Přesto se na to dívat dalo a dokonce to mělo i překvapivě dost vtipů. Bohužel mi z toho v hlavě uvízl pouze mrtvolný zápach Jaymy Mays. ()