poster

Jonesovi

 • Česko

  Jonesovi: Americký sen

 • USA

  The Joneses

 • Slovensko

  Jonesovci

Komedie / Drama

USA, 2009, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Podobne ladená polodráma-poloromantický film, ako bol SAMEC. Je to tak trochu povrchné, ale pritom je to o povrchnosti. Obsadenie predovšetkým vizuálne zaujímavé, snaha povedať niečo viac o dnešnej konzumnej spoločnosti smpatická, aj keď nie práve oscarová. Film určite neurazí...(11.2.2012)

 • swamp
  ***

  Zajímavá myšlenka, která ale není dotažená (nebo je možná naopak přetažená). Kritika konzumního světa na eNtou. Jenže nejdřív se snímek tváří, jakoby chtěl být komedií a v závěru přichází coming outy jeden za druhým a je to trochu mišmaš a komedie se rázem toporně přemění v drama. Duchovny i Moore jsou velice sympatičtí, ale výše film nevytáhli.(6.1.2014)

 • bouncer
  ***

  Uf, takový "product-placement" a skrytá reklama, která je i hlavním tématem filmu. Nápad velice dobrý, zpracování průměrné, ale stále na úrovni. Ke konci už scénáři dochází dech, ale v prvních třech čtvrtinách se jedná o svěží a zábavný film, který má co nabídnout (třeba super duo Demi Moore a David Duchovny). Pěkné, koukatelné - nic víc, nic míň.(11.9.2010)

 • 3DD!3
  *****

  Duchovny vzal šarm Hanka Moodyho, nacpal ho do správňáckého slušňáka Steva Jonese a vytáhl tím tenhle snímek (aspoň u mě) na špici. Těch pět možná není čistých, ale námět se kterým si JONESOVI pohrávají mě chytl za srdce. Tohle je TA snová práce, kterou jsem chtěl vždycky dělat. Demi je roztomilá a vypadá pomalu líp než zamlada a Amber Heard... woha to je bohyně, až mám teenagerovské nutkání sehnat si její plakát a nalepit si ho nad postel ;-). Tenhle film by se měl líbit i notorickým hráčům Sims a těm co chtějí mít všechno nejnovější (komunikátory HTC, golfové hole MP-52, nejnovější PlayStation, HD televizi, Audi R8) pokud možno včera. Závěr pak skočí do zavedených kolejí klasického klišé, ale díky chemii hlavního páru nejde o nic tak strašného.(3.8.2010)

 • predators
  **

  No ty vole! Nedovedu si představit, že by si teď všichni v baráku začali kupovat Harmany/Cardony, ledky, meďoury a iPhony. Běžím na golf, čau čau... 30%(25.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace