isterion

Podarená hororová komédia, ktorá je postavená na štvorici sľubujúcej nejednu humornú situáciu. Akurát ma prekvapila neuveriteľná agilnosť zombiekov, ktorí oproti iným filmom nemajú problém svoje obete dobehnúť. ()

Welington

Zombieland by vcelku mohl fungovat dobře, protože si z toho všeho, a hlavně zombie žánru, dokáže dokonale dělat legraci, má své světlé momenty, jako třeba začátek a nesmyslná pravidla, jak přežít, ale nevýhodou je, že to vše dělá v americkém stylu. Woody Harrelson je tady brutálně skvělý a v momentě, kdy se objevil na scéně, se mi udělal slabý náznak úsměvu a očekával jsem, že už to bude jen a jen solidní nářez a bezva podívaná. Jenže naopak. Bylo zde parádní jedno číslo a pak už to vše vyprchávalo a mizelo. Zábavu nahradila nuda a zajeté koleje už nikam nevedly. Vše se rázem proměnilo v nepředstavitelné klišé a tak tu máme dvě poloviny filmu, každou jinou a nesprávně vyváženou. ()

J.Crusader

Kolik je opravdu dobrých komediálních zombie roadmovie? Hmm... Ten výčet bude velmi, velmi řídký a ani bych se nedivil, kdyby tam byl Zombieland sám. Za tuto ojedinělost (a prvenství ve zmíněné kombinované kategorii) má ode mne hvězdičku navíc. No a ty čtyři základní má proto, že ač se to může zdát jako jednoduchá jednohubka, nějak tak občas nemůžu odolat a minimálně jednou ročně si film znovu a znovu užívám a dokáže mě znovu a znovu zabavit. ()

LennyCowler

Nic moc zábava, spíš nuda. Pár usměvných scének, ale jinak opět zbytečný film. Když ho porovnám s flákama jako Soumrak mrtvých nebo Juan de los muertos, nesahá těmto dvěma ani po kotníky. ()

Wiceman

Trocha odlehčení od neustávající vlny zombie filmů, ale já prostě Eisenberga nemám rád. Ten jeho dětskej ksichtík by měli zakázat fuj. Naštěstí zbylej ansábl je fajn (hlavně tedy enjoy the little things Woody). Zombíci jsou tady obvzlášť štavnatí a a kurevsky rychlí (žádní romerovští šouráci). Dalo by se říct, že Zombieland je přesnej opak třeba takovýho Walking dead, kde je beznaděj, nebezpečí a depka na každym kroku, tady se paří v domě Billa Murrayho :D Zkrátka a dobře jde o příjemnou odpočívárnu ale stejně jako Twinkies, moc dlouho nevydrží. Lepší 3* ()

EYO EYO

Konečne nejaká blázniva komédia na tému invázie zombikov ,bavil som sa výborne od začiatku až po koniec ,občas sa objavila nejaká nudná scénka ale aj tak to bolo dobré ,pačilo sa mi výber hercov,sympaticke postavy,výborne masky,kostymi a tiež vyborné spracovanie CGI efektov ale občas sa myhli nejake nudné dialogy /80%(a teším sa na pokračovanie) ()

Johnny88

Fajn komedie a postavy si oblíbíte hned. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nechápu proč, konečně jsem po dlouhé době viděl nějaký skvělý zombie film. ()

ivttw

Úžasný. Po dlouhý době jsem si nějakej film vážně užíval - neuvažoval jsem nad koncem a nad tim, jak to asi dopadne, neviděl jsem slabý chvilky, kdy bych se nudil, prostě a jednoduše jsem si tu jízdu užíval od začátku do konce a královsky se bavil :) Dokonce jsem si přál, aby film ještě neskončil a boj proti zombíkům dál pokračoval a bylo mi jedno, jestli je porazí nebo najdou utopii a nebo budou prostě a jednoduše jezdit napříč Státama do nikam - vlastně jsem tak trochu doufal, že to bude ta poslední varianta :) Je mi jasný, že tenhle film nemůže sednout každýmu, ale tohle se stalo jednou z mých srdcovek - takový to příjemný překvapení, který přijde z ničeho nic, když člověk pustí prostě "nějakej film", co neni nic extra velkýho a nebo extra známýho a z ničeho nic to přijde a zahřeje ho to u srdíčka :) Nějak podobně na mě zapůsobilo Mládí v hajzlu, pokud by někdo hledal stylem aspoň vzdáleně podobnej film. ()

Goodboyko

Až zo všadiaľ ozývajúce sa pozitívne kritiky na tohtoročný druhý diel, ma priviedli ku dlho odkladanému zhliadnutiu dielu č.1. Musím skonštatovať, že ma film milo prekvapil a jeho good feel atmosféra ma dostala. Vtipné intro o pravidlách navnadilo a pokračovalo to v správnom road trip rytme. Scéna z Beverly Hills s BM je skvelá. Film môžem odporučiť, báječne strávených 88 minút. ()

Prepperka

Tenhle díl jsem celý zkoukla až den před zhlédnutím dvojky. Předtím občas jen kousky, když jsem na něj náhodou přepla o reklamách. Jenže jak jsem nebyla na takovou "hovězinu" naladěná, nezaujal mě. Když jsem teď věděla víc co očekávat, a viděla celý film od začátku, jsem nadšená. Komedie se dnes moc netočí, o to víc tahle pobavila. Její humor rezonuje s tím mým. A to se moc filmům nepodařilo. Ale tady to i přes zombíky prostě funguje. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Máma mi vždycky říkávala, že jednou budu v něčem opravdu dobrý. Kdo by řekl, že to bude zabíjení zombie?" Vítejte v budoucnosti, kde se z lidí staly ohavné, mrtvoly požírající zrůdy. Amber Heard jako zombie! "Poprvé si k tělu pustím holku a ona se mě pokusí sežrat." Bill Murray tady schytá kulku, když straší v masce zombie. Emma Stone tady na benzínce ukáže prdelku. Woody Harrelson se zde projeví jako závislák na sladké. Ta část v zábavním parku - je klíčovým motivem filmu, a lze tu část označit za esenci celého díla. Jinak blbinka s dobře udělanými zombíky. - 60%. ()

mnglsopinion

Zombieland, bol pre mňa v roku 2010 kedy som ešte ani nezarastal, modlou. Bolo to vtipné, výborne herecky obsadené, pozerám na teba Emma, vtedy keď vačšina z daných hercov zažívala svoje kariérne začiatky (Woody som rád, že si to prekonal!). Dej je jednoduchý a zameriava sa na to, ako môže mať jeden problém viacero riešení. T.j. keď je apokalypsa ide o adaptáciu na nové prostredie (Columbus), keď si totálny šialenec do zbraní a je ti skoro jedno ako dopadneš (Tallahassee), prefíkanosť a schopnosť použiť svoje najväčšie zbrane ako krása a inteligencia a hlavne pochopenie ako funguje úbohá mužská nadržanosť a zhovievavosť voči krehkým ženám v podobe Wichity a isteže vedieť vytvoriť ilúziu svojej slabosti, keď je to treba(Little Rock). Bolo to v tej dobe, kedy sa tématika ohľadom Z´s ešte neprežrala do súčasnej podoby a bohužiaľ do podoby sequelu, ktorý ma ani nesklamal lebo som vedel, čo mám čakať. 5/5 guilty pleasure at its finest ()

mistr97

Zombieland se prostě povedl. I když jsem ho viděl již několikrát, stále mě baví. Jednoduchý děj, plno komických situací a hlášek, žádné hluboké poselství – to je ten správný recept na opravdu zábavnou komedii. Jsem rád, že se tvůrci nesnažili brát věci moc vážně, nespoutanost pravidly dodává filmu jedinečný náboj. Herci jsou trochu podivíni, ale sympatičtí a přesně zapadají do svých rolí. Za mě jasných pět hvězdiček. ()

Flammarion

Tomu říkám prdel. Mozky kam se podíváš. Vnitřnosti létají vzduchem a je to fakt sranda. Zombíků je tu jak hub po dešti a na pozadí apokalypsy prožívá parta vyšinutejch homonevímco nejlepší chvíle svého života. ()

Beau

A takový to mohl být pěkný rodinný film o hledání rodinných hodnot a sounáležitosti čtyř ztracených duší nebýt těch litrů krve a střev a zastřelených, rozsekaných, rozdrcených, přeříznutých, dekapitovaných a přejetých zombíků : ) ()

Elanornegra

Od úvodu vtipne, sebaironicke s veľmi podareným obsadením. Príbeh nie je podstatný, človek len pri tom vypne. Skvele intro Bill Murray, známeho viac ako Ghandi, záver správne akčný, ako jednohubka fajn..... 70% ()

burg

Když pominu Světovou válku Z, tak jsou pro mě jediný zapamatovatelný zombie filmy ryze akční komedie. A tohle je jedna z nich. A je to špica! ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku