Jean_Calid

Jo, je to blbost. Začíná uprostřed a končí nijak, žádný velký happy end nečekejte. I když to skončí dejme tomu šťastně. Jen nechápu tu americkou posedlost zombie filmy, protože se zombíky se nějak roztrhl pytel. Jednoduché shrnutí, je to barevné a hejbe se to, je to docela vtipné a hraje tam Bill Murray, Woody Harrelson a Emma Stone i s těmi šílenými černými stíny vypadá taky docela dobře. Jednoduchá zábava plná zabíjení zombíků. Jestli jste to ještě neviděli, tak se na to mrkněte... ()

GATTO

Nechapem to, vravim si bude to sranda, zombie a horor komedy.... No premna obrovske sklamanie. Vobec ma to nebavilo, nechytal som sa ani na jednu scenu. Asi som si mal dat nieco alkoholicke aby som sa pobavil ale u mna prepadak :/ ()

sun.eagle

Příjemná a hlavně světe div se jistou originalitou oplývající sonda do takové normálního světa s normálními problémy až na jednu maličkost a sice že 97% lidsta jsou oživlé mrtvoly které chtějí ty tři% ke svačině. Bill Murray hodně pobavil to jen tak nezapomenu na rozdíl od zbytku téhle jednohubky, sice chutné ale pořád jen jednohubky kterou zblajznete raz dva a nic vám po ní nezustane, ani vzpomínka. ()

Meiry odpad!

Je to film, který splňuje pouze dva ze tří svých žánrů a to: komedie a akční (tedy pokud počítáte běhání a nějaké to střílení za akci). Horor to určitě není. Mám ráda hororové filmy se zombie, jenže tohle je jenom kravina, která využila zombie k větší sledovanosti. Chudáci zombie... Tento film mě vůbec nepotěšil a rozhodně si ho už nikdy nepustím. ()

MOVIE_MAN

Zombie matrošu je málo a toho kvalitného ešte menej. Spájaním s komédiou....nuž viete...som troška zombie chtivý a máličko na tento žáner háklivý, prosím si hlavne surový survive mode. Napriek tomu je Zombieland sympatická komédia s vydarenými vtipnými pasážami a musím uznať že v rámci hororu ma potešili maskéri a scenárista za scénu s prebudením pri krásnej blondíne. Záležitosť v štýle poďme sa vyblázniť, viac než prežiť. Nabudúce ale...viac hororu, viac survive, menej komédie, lepšie poňatie odkiaľ a kam, menej líčenia pre slečny a viac postapokaliptiky. ()

wewule44

Když běžely úvodní titulky k filmu, myslela jsem si, že to hned vypnu. Myslela jsem, že to bude brutální nářez nevkusně převlečenej do žánru komedie a k tomu přihozeno pár zombíků. Ale po pár minutách začal mít člověk pocit, že už začíná nějakej ten příběh. Na děj tady moc koukat nemůžu, ale zápletka celkem logická. Musím říct, že jsem se opravdu bavila, myslím, že tohle dílko má v sobě všechno, co se dá očekávat od lepšího béčkovýho filmu. Nevím, jestli by tyhle filmy měly mít pokračování, asi bych se bála, jestli se tim všechno úplně nezkazí. Ale kdo ví, do kina se na to určitě ráda vydám :). ()

kreyson13

Na můj vkus byli nemrtví moc rychlí a akční, ale jinak se to povedlo. Místy slušně černý humor. Bill Murray a jeho strašení v masce zombie mě dostalo. Celkově povedený zombie film s několika dobrýma hláškama. ()

mpet

Pro mě jeden z nejlepších filmů o zombie jaký je k vidění. Není to totiž jen o akci a smrti a o přežití. Tento film je hlavně o brutálním humoru. Výborné vtípky, skvělé hlášky, výborné vsuvky v podobě zombie killů a šílených pravidel k přežití, to vše dává tomuto filmu zcela jedinečnou vizáž, která si mě hned získala. Škoda jen, že to nemá nějakou větší pointu, pak by to bylo dokonalé. ()

Kokotek230mm

to bych pouštěl špekounům v Mcdonaldu nebo v KFC . Být tlustej znamená být brzy mrtvej a být brzy mrtvej znamená nesbalit žádnou holku a nezachránit ji od zombies. Ale na druhou stranu mrtvý prd ví a Woody a jeho banda to moc dobře vědí a tak si to užívají naplno. Film je jedna velká parodie na moderní zombie klišé a některé scény mě doháněli k nesmrtelnému smíchu. Navíc Jess hraje po nudných nocích WOWKO a to znám moc dobře také, takže jasných 5 * ..Jinak Emma je solidní kostička, když je nalíčená jak štětka u Rakouských hranic ()

MichalHavros

Tento film je pro moje potřeby určitě ideální, krváček s násypem humoru.. Zombieland je určitě skvělá podívaná ale není to pro každého :) Vytknul bych tomu jen to, že po celý film jít po krabici ,,Twinkies'' je fakt divné.. 4* ()

abanek

Uvod s titulky a ještě tak 20 min filmu je prostě paráda....Bohužel to co následuje potom (vyjma "zombie" BM...) už taková hitparáda neni...Zachraňuje samozřejmě Ema Stone :-) ()

D.D.Dees

Laciná kravinka postavená na zombících. Laciný humor, rozpočet a herci. To zní jako by se mi ten film nelíbil co? :) Ba právě naopak..snímek se mi líbil, nebyl jsem z něho nadšený a ani smutný. Nehrálo se na příběh, neplnili se očekávání. Snímek si na nic nehraje. Jede si svoje a má všechno u p*dele...minimálně těmito dojmy na mě působil. Takže pro všechny co sedí u telky a váhají jestli sledovat ten novej díl Ulice nebo sebrat zbytek sil, dojít si pro ovládač a přepnout na Zombieland. Radim jedno: Udělejte to! Život je příliš krátkej na to, aby jste sledovali lacinný český seriály. Zvedněte se z toho gauče špekouni. Zombieland nepočká!! ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku