Epizody(16)

D.Moore

Za nádherný závěrečný (dvoj) díl tu pátou hvězdičku Okresnímu přeboru prostě dát musím. A ačkoliv jsem fotbalem víceméně nedotčen, chce se mi najednou fanouškovsky skandovat Lu-Děk So-Bo-Ta! Lu-Děk So-Bo-Ta! ()

kulyk

Okjesní pjeboj pjostě potěšij, ty kjávo. Pjavá, jevá a pjímo do zajízení! Gooooooooj! Jajda Kužej na hjad! Odložme tedy veřejnou popravu všech čičmundů z novy o nějaký ten týden..... ()

troufalka

Budu se opakovat - Okresní přebor je tím, čím nebylo Kožené slunce. Filmům o čutálistech jsem se vyhýbala, ale Přebor mne přemohl. Díky kluci! ()

Ded@M@tes

Slavoj Houslice, ukázka klasického vesnického fotbalu s drsnými a komickými příběhy. Herecky příjemné až na nějaké menší nevyváženosti v jednotlivých dílech. / Viděné epizody z 1 série *16.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 ) ()

MMR

Průměrný seriál z fotbalového prostředí. Lepší epizody se střídají s epizodami slabšími. Celkově myslím, že těch slabších epizod je většina. Pro TV Nova je to určitě nadprůměr, ale dle mého názoru z toho Nova mohla vytřískat daleko více. ()

Xmilden

-"Maradona bral kokain, věděls to?" -" No jasně, to je známá věc." ...........Přátelství Jardy Kužela a Jirky Luňaka prostě nezevšední. Určitě stojí za to pochválit projekt jako takový. Výběr herců, kteří jsou ve svých rolích maximálně uvěřitelní (Kikinčuk, Novotný, Vetchý, Sobota,...), je občas doplněn skvělou hostovačkou (hlavně vynikající Ivan Trojan jako Bohumír Zenkl). Trošku škoda že s blížícím se koncem přicházejí některé trošku slabší díly (Jaro, Inseminátor, Jesle). Zato některé jsou vyloženě skvělé (Na váhu, Fanynka, Láska). Upozornění: Nenechte se odradit tím, že tohle produkovala Nova. ()

-bad-mad-wolf-

Různorodost zdejších komentářů vypovídá o kvalitách Okresního přeboru více než jakýkoliv konkrétní názor. Je často vtipný, občas nudný, skoro nikdy trapný, jindy zase trefný a rýpající do vad zkarikovaných postaviček z typické Horní Dolní. Za všech okolností je ovšem zábavný. ()

LiVentura

Slušná nadsázka venkovského života točícího se kolem fotbalového mužstva, které hraje jednu z nejnižších lig.. zde sehrála velkou roli plejáda skvostných herců v čele s panem Vetchým, kterému opravdu věříte každé "cholerické" slovo a pan "Dobjej", no to je perla. Myslím, že se seriál dobře zapsal a zdárně následuje klasický český humor, který ve filmech a seriálech ukončila v první půli devadesátých let Hospoda také od Novy. Za tento projekt tedy smekám.. :-)) ()

Hrabka

Skvělý seriál se super postavami a humorem. Pro znalce reálií je to ještě o stupeň větší zážitek. 90% ()

paascha

Chápu to tak, že víc jak jednu hvězdu může dát a) jen fanda fotbalu, žijící na malé vesnici a fandící nějakému tomu Slavoji, Tatranu nebo Čechii, b) totální trubka, která nerozezná debilitu od reality, nebo c) fanda Luďka Soboty, což je de facto zároveň za b). Jinak to nevidím. P.S. Ozval se mi jeden z venkovských fandů, znalec sportu a chytré zábavy ve venkovském prostředí, kebrdle, či co, a na jeho osobní přímluvu rozšiřuju seznam o další kategorii. takže za d) vesnická ředkev, co chodí v galoších a vaťáku, smrdí prdama a levným pívem a umí vyjmenovat všechny kopálisty, co se mu do té velké hydrocefalické hlavy vejde: Baroše, Kollera, toho, ehm, Medvěda, Čechýna, pak taky Lojzu, ten hraje beka u nich, v SK Čulibrky, no a Vendá, jasně, to je šutér jako bejk, už dal tří gólí... ()

Hunt

Na české poměry velice nadprůměrný seriál s přesným a kvalitním obsazením. Oáza na televizních obrazovkách! ()

Big Bear

Vtipné, milé, plné slušných herců, které jejich role evidentně bavily. Vysoce hodnotím dokonalé ztvárnění reálií místního sranda klubu a srandamačů, kde se vše však bere naprosto vážně a každý bod se počítá :-). Jak je vidět a už jsem to myslím psal i u komentáře k filmu, Sobota umí hrát vážnější role a když neheká a nedělá ze sebe debila je v pohodě. Ve filmu je kupa borců, kteří si to asi užívali. Vetchý, Novotný, Kohák ad... Na NOVU velmi solidní počin ! 5 gólů do branky fotbalového družstva z Bukvic. * * * * * ()

Beckett51

" Dej mi k tomu aspon tácek. - Sám si tácek." Nikdy bych nevěřil, že mě bude seriál se sportovní tématikou takhle bavit. Čestně! ()

petaspur

"My taky chceme do Kraje! Napřesrok zasejeme trávu v brankovišti ..." Slavoj Houslice je zkrátka ambiciózní klub. Všechny typy jeho hráčů i činovníků jsem při svém dlouholetém pobíhání po pažitu někdy potkal a činí mi velké potěšení si na ně zavzpomínat u obrazovky. Jsem rád, že při hodnocení tohoto seriálu se samo zpochybnilo mé přesvědčení, že většina zdejších uživatelů inkasovala za čtyři z tělocviku, při kombinaci slov NOVA - FOTBAL jim samospoušť mačká tlačítko odpad! a náhodně vybere jeden z připravených znechucených komentářů. ()

hippyman

1. díl mi zrak zrovna nevytřel, ale signalizuje kromě povoleného uvolnění potenciální úspěšnej tah na branku... uvidíme. ()

Pilda17

Nejlepší český seriál bez konkurenčně. Spoustu vtípků a hlášek, které člověk zná i z vlastní praxe. Pokud hrál samozřejmě fotbal za nějaká vesnická bodla. Pokud bude druhá série, budu moc rád, ale nevypadá to. ()

salahadin

Mimořádný výkon! I přes zjevnou výhodu v podobě účasti hereckých fachmanů vznikl mimořádně nevtipný počin. Humor obstarávají zpopelnění nebožtíci, žvatlající noha, připlzlý Kikinčuk. Zbytek utek. Prostředí pralesní ligy trestuhodně nevyužito, případně karikováno - nebo jak to napsat? Nevtipné, místy blbé. ()