Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Santek

Já jsem v pár restauracích pracoval a musím říct, že až tak tragické jako v té první hospodě z pořadu to je málokde. Ten co tam vařil to je snad původně zedník, jinak si to neumím vysvětlit. Tenhle pořad beru a chválím. Aspoň budou lidi vědět kde nemají chodit .-) Není to až tak zábavné, ale ten přínos české kuchyni to může nějaký mít. Tedy myslím českým restauracím. Česká kuchyně je v pohodě. // PS: Když si někdo koupí hospodu a není z oboru, tak jak by to asi mohlo dopadnout, že. A největší sranda je, že majitel neochutnává co jeho kuchař vaří. To je tedy exot ten pan majitel z prvního dílu :-( ()

SB

Nápad je zajímavý, provedení kontroverzní a originalitu si cením. Otázkou je (jak poznamenal Matty), jak dlouho to bude zajímavé, když výsledky vaření neochutnáme, čímž se pro diváky jádrem pořadu stává konflikt šéfa s restaurací. :) ()

sidcom

Kruciprdel, tenhe pořad na českých televizích chyběl, Zdeněk Pohlreich má charisma na to aby ho sám utáhnul a na rozdíl od Gordona Ramseye je i docela sympaťák a k tomu má opravdu neskutečné hlášky. které už teď zlidověly :) ()

Danulinda

Takových pořadů, které informují o úrovni českých restaurací by mělo být více, protože kvalita našich hospodských jídel je (až na výjimky) opravdu katastrofální. Jen tak dál Zdendo, velešikovný kuchařský kluku :-) . ()

tremors

Pohlreich je cool moderátor a jakej má super slovník... Původně mě nenadchl záměr natočit další pořad o vaření, ale Áno, šéfe o vaření není. Je to spíš takovej manažerskej pořad, jestli se to tak dá nazvat. Bohudík !!! ()

George.Camel

Trefa TV Prima do černého na 100% Baví mě sledovat, jak séfkuchař odhaluje nepořádek kuchyní a neschopnost některých kuchařů. Člověk aby se bál vůbec něco v hospodě objednat, že. A v mnoha věcech je to pořad velice poučný. Dobré názory a těch hlášek, co v každém díle slyšíme, mnohdy přerušované vypípáním sprostých slov. Někdy je zkusím spočítat. Doufám, že tento pořad bude mít hodně dalších dílů. Těším se na ně. A možná by stálo za to vydat průvodce hodpodami, stejně jako ve filmu Křidýlko nebo stehýnko s Lousem de Funésem, v němž by byly hospody hodnocené. ()

GoldenGecko

Ať je poselství pořadu zlepšit úroveň restaurací sebeušlechtilejší, Pohlereich je tak neskutečně arogantní debil co se hádá kvůli každý píčovině, že Ano, Šéfe upadá opravdu hluboko. ()

Idealista

Podle mně je to nejlepší tuzemský tv. pořad ( mimochodem do této doby jsem Reality v oblibě neměl ) . Pořad ukazuje nejen na to jak se u nás vaří , ale i to jak tu žijeme . Pohlreich je trochu sprostý , ale jen tak jak to daná situace vyžaduje . Není agresivní , zbytečně nikoho neuráží , svému rozumí , a hlavně dává praktické rady . I s většinou jeho názoru a postoju souhlasím . ()

melisos

Myslím si , že mnozí lidé nechápou , co Zdeněk Pohlereich se v tomto pořadu snaží udělat a říct . Nejde o to , že se snaží pomoct restauratérům dostat ze všeho co posrali . V tomhle je to pouze reality show a sledování konkrétního místa s jeho kecama , které se můžou líbít nebo nemusí . Podstata je , že reality show všeobecně nemá nějaký sdělovací charakter mimo tohoto , který trošičku chce lidi vrátit ke kulturní a tradiční gastronomii a taky zvýšit podvědomí o kvalitním jídle a stavu restauratérství . Myslím si , že v českých televizích najdete kvalitnějšího pořadu velmi málo a proto ikdyž se mi líbila asi nejvíc 1. série , protože ty další mě někdy o vaření ani nepřišly . Musím dát plný počet. Nejlepší díly jsou asi na Fregatě a u těch dvou rockerů v Písku . ()

g.laudeo

Jediný televizní pořad, jehož díly jsem si, pokud jsem je neviděl v premiéře, zpětně sháněl. Některé jsem viděl i dvakrát. Nejen gastronomická osvěta, ale rovněž rehabilitace kuchařské profese a řemesla obecně. Málo vídaný pohled na nelehkou misi drobných podnikatelů. Základní principy manažerské role v živé praxi. Pohlreich je nikomu z lidí vídaných v televizi nepodobný. Při vší úctě třeba k Janu Krausovi, kombinace Pohlreichova nezpochybnitelného fachmanství, klukovské hravosti, schopnosti bez vytáček říkat lidem do očí svůj názor a ve většině z nich přitom vzbudit úctu, naprosto neuvěřitelné konverzační pohotovosti, kreativity v zacházení s jazykem a zdrcujícího smyslu pro absurdní humor je šokující a jinými nedosažitelná. ()

Skytavka

...Jak jsem to už někde viděla: Slovník 4.cenová, ale kuchařský um a šaškovský talent na jedničku. Když jsem ho viděla poprvé, asi mě napadaly stejná slova, jako ho a to na jeho účet. To se rychle rozplynulo a z našeho kredence doma letěla všechna dochucovadla. Samozřejmě mi nechybí. Ať už to Prima zamýšlela, nebo ne, Zdeněk opravdu tvoří takovou malou osvětu a pro mě osobně je tak trošku motorem. Když je něco v práci špatně, zvedá mi to prostě chuť makat. Humor 95% Ps: Když se podíváte na Ramsayho, ti si můžou dovolit vrazit do každé reštyky nehorázné peníze, aniž by si byli jisti, že si to majitel vůbec něčím zaslouží. Ale náš Zdéňa jim dává trvalejší hodnoty. Něco je naučí. Enšpígl: výbornej konetář! :) ()

Dave_ff

Někdy vtipné, někdy tvrdé, někdy až zarážející - tento pořad dokázal hodně-krát překvapit, pokaždé jsem čekal s čím "Zdeňa" přijde... ()

moviepill

Keď si odmyslím občasné prehnané nadávanie (pre pípanie nepočujete polovicu epizódy), tak je to zábava. (Ne)prekvapivý pohľad na české reštauratérstvo a verím, že Zdeněk Pohlreich je fachman! ()

DandaPiper

Chichi, tenhle pořad mě naučí vyvářet si doma a necpát se po restauracích. Ušetřím a případnou otravu jídlem můžu svést tak akorát na sebe. ()

Matamoroz

U tohoto pořadu se většinou královsky bavím! Zdeněk Pohlreich má nesporný komediální talent a navíc, je to O NĚČEM. To že je bezesporu mistr svého oboru, nemá cenu rozvádět. A také jsem si díky němu začal v restauracích, pokud se tam jdu najíst, objednávat hotovky místo "minutek". Asi ale také není dobré přeceňovat význam Ano, šéfe, v první řadě je to pořád reality show. Ovšem pro toho, kdo chce, je v ní spousta užitečných informací, pravdivých poznatků a pohled za kulisy, ke kterému se člověk, pokud není z branže nedostane. A to, že Zdeněk Pohlreich mluví občas jako dlaždič k tomu kruciprdel patří! :-) ()

MaxPower

Milé překvapení. Dlouhou dobu jsem se pořadu vyhýbal, protože ukázky a upoutávky mě dokonale odradili. Jak jsem zjistil je to super pořad, který je poučný a není jen o nadávkách a psychoteroru, jak to vypadá právě z velmi nekvalitních upoutávek. ()

ArNEtis

Kdyby se držel začátku a vyhnul se těm svým urážkám a sprostým slovům, určitě by měl více fanoušků, každopádně jako kuchař je pan Pohlreich skvělej. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj