Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Petulka88

Já bych tenhle film úplně nezatracoval. Jasně, není to žádný zázrak a ze zajímavého námětu se dalo vytěžit určitě mnohem víc. Smíchy se u filmu nepotrháte, ale až na pár vyjímek tady není humor ani křečovitý a ani trapný jako v mnoha podobně laděných filmech. A hlavně, ústřední dvojice k sobě docela sedí. Gerard Butler je správný neomalenec a Jennifer Aniston sice střelbu z brokovnice asi neuvěříte, ale pořád se na ni pěkně kouká. ()

Oonika

Zase tomu něco chybělo, jako většině komedií tohoto typu. Dva Jennifer i Gerarda mám oba oblíbené, spolu jim to nefungovalo až tak podle mých představ. Buď tam mělo být víc té romantiky, nebo víc té akčnosti, takhle to bylo takové chladné na obou frontách... ()

k4m1k4z33

Taková klasická béčková rádoby romanticko-akční skorokomedie. Úplně vyloženě jsem se u filmu nenudil, ale jsem si jist, že už se na film nikdy znovu nepodívám. ()

Brinkley

Akční/Komedie/Romantický??? Pramálo napínací, klišoromantické a už vůbec ne vtipné ... Nepomohl tomu ani Gerard Butler. Ovšem vydržela jsem až do konce, takže za dvě. ()

Likan7

Strašně utahaná srágora, kterou nezachraňuje ani, na papíře, tak skvělá dvojice jako je Aniston a Butler. Humor vychází téměř do ztracena a po půl hodině jsem chtěl, ať to skončí. Těm dvěma by to spolu možná slušelo, kdyby ale měli kolem sebe alespoň trochu snesitelný scénář. Není to romantická komedie, gangsterka ani drama o rozvodu, jen uzívání nudná blbost, která mě bavila možná v prvních 20 minutách. Zbytek je odpad. ()

rublik05

Byla by to docela fajn komedie, kdyby to nebylo tak nezáživné a hlavně nevtipné. Příběh místy moc nedává smysl, romantické prvky šli úplně mimo mě, nezaujalo mě prakticky nic. Kdyby v tom nehráli Gerard Butler a Jennifer Aniston, tak si to s největší pravděpodobností nikdy nepustím. Víceméně jen ti dva to tak nějak zachraňují, jinak by to byla úplná katastrofa a jasný odpad, byť ani chemie mezi nimi není úplně stoprocentní. 3/10. ()

AdiegoA

Tohle je možná přesně film pro přestárlou Aniston, ale Butler by se měl víc zamyslet. Sympatických svaloušů jako on zas tolik není a když romantická komedie, tak radši zpátky ke Katherine Heigl. ()

Bezmenny

Často predvídateľné, ale nie až tak veľmi zlé. Najviac pobavilo očividné Butlerovo vychutnávanie si chytania svojej "ex" a jej unikanie (paralyzér stál za to). Čo ma iritovalo boli jej opätky..a taktiež som sa "pobavil" na výstrele z brokovnice.... Ale tak, prečo nie...? ()

Ewík

Vzhledem k tomu, že jsem nedávno viděla The Ugly Truth a moc jsem se nasmála, očekávala jsem víc. U tohoto filmu jsem nevěděla, co to má znamenat. Celou dobu jsem si říkala, proč na to vlastně koukám. Jennifer je sice kost a Gerard fešák, ale tenhle počin jim moc nevyšel. Především mi tam vadily ty rádoby vtipné postavy Stewarta a Teresy. ()

RajCZitko

Hodně moc iracionální jednání hlavních postav. Kdyby to tam zase ale nebylo, nevyskytli by se v poněkud zvláštních a tím někdy i dosti srandovních situacích. Docela příjemně jsem se u toho pobavil, ale vidět bych to tedy už znova nemusel...45% (5% k hodnocení přidává krádná Jennifer Aniston .) ) ()

casef

Gerard Butler se čím dál tím víc stává mým oblíbencem, jeho charisma a takový to frajerský vystupování na pohodu je skvělý. A Jennifer Aniston miluju už od dob Rachel z "Přátel". Všechny ostatní postavy jsou ve filmu zcela zbytečný, stejně jako příběh. ()

KdG

Celkem fajn mix mezi komedií a krimi filmem. Kdo nemá rád Jennifer Aniston může si hvězdičku ubrat. ()

Bastinka

Mrzí mě, že Jennifer klesla na takovou úroveň herečky - jediný co ten film zachraňuje, je fakt, že je to krásná ženská :) ()

Šňůra

Rádoby romantická akční komedie, ve které však nefunguje prakticky vůbec nic. Schází vtipné dialogy, nefunguje chemie mezi Butlerem a Aniston a kromě toho, že on honí ji, tak není vůbec jasné o co v tom filmu vlastně jde. Příliš dlouhé, příliš nudné. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)