Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

alldo.raine

Dávám 3* Geraldu Butlerovi a Jennifer Anistonové, protože je vidět, že si tento film užili. Film je pohodový, víceméně o ničem, ale ta chemie, mezi hlavními herci je prostě je. ()

MRPitivier

Gerard Butler a Jennifer Aniston splnili své herecké role vcelku dobře, Aniston vypadá pořád skvěle a je doopravdy ozdobou filmu jak po herecké stránce, tak po vzhledové stránce. Butler spíše dobře sekunduju Aniston, ale někdy převezme iniciativu a překvapí akční scénou nebo vtipný gagem. Velký problém je režie a scénář...tady film ztratil opravdu mnoho, ze začátku nevíte, na čem vlastně jste, co se děje a proč se to děje. Ano, je skvělý využít prvků jako vrácení děje o 24 hodin, ale aby to bylo efektivní, nesmí být těch 24 hodin úmorných 35 minut na filmovém plátně, které Vás unudí, protože zde chyboval scénarista, který nevyužil potenciálu dvou hlavních postav a nechal je běhat před kamerou bez jakéhokoliv účelu! Prostě těch 35 minut bylo strašně zdlouhavých až nekonečných. A hlavně plných zmatků, zbytečných! A bohužel to nezachrání celkem vkusný humor naší dvojice ani vzhled Jennifer Aniston! Díky bohu, že druhá část filmu se rozjela, a i když akční scény Vás nevyvedou z míry, ale alespoň z té nudy! A pokusy Aniston uniknout Butlerovi jsou doopravdy vtipné, stejně jako jeho opětovné chytání své exmanželky! Ovšem každému dojde, že tato dvojice, která se nenávidí, nakonec spojí síly proti nějaké "temné" třetí straně. Bohužel celý film je to jasné, člověk se ani nemusí snažit a ví, jak by to mělo dopadnout a dopadne! Tedy, skoro!!! Protože, jak jsem trochu kladně hodnotil střed filmu, že se to rozjelo, naopak konec se úplně vytratil...jo vyřešeno, ale jakým způsobem?! Režie více než špatná, až tragická...prvních 35 minut zdlouhavé nudy, po rozjedu to ale pan režisér utne a je konec, bez jakéhokoliv překvapení, zvratu a podobně, dokonale ošizený. Vypadá to jako, kdyby jim docházeli peníze! Ke shrnutí, nebýt G.Butlera a J,Aniston, nejspíš bychom se bavili o filmu, který nese cedulku "Odpad!" Naštěstí hlavní hrdinové drží trochu nad vodou kvalitu tohoto filmu, a i proto to není takový propadák, ale filmovým štáb sráží film do průměru až podprůměru! ()

AriAries

Zajímavý kontrast Gerarda Butlera oproti jeho ostatním rolím. Oproti tomu Jennifer Aniston je tento žánr vlastní a bez ohledu na kvalitu toho kterého kousku si osobně drží vysoký standard. K tomu charismatická Christine Baranski nebo potrhlý Jason Sudelkis. Nic na velké přemýšlení ani lámání bránice, ale jako pohodovka na sobotní odpoledne u čaje ideální. ()

ilovebritain

Rozpaky jsou asi ten nejprvořadější pocit z tohoto filmu. Humor podprůměrný (pokud nepočítám některé záběry- byť zde se obávám, to nebylo schválně), nadbytek klišé (jediné, čeho je v tomto filmu víc, je nevyužitých příležitostí). Jedna hvězdička je za zápletku (nápad mou romantickou mysl zaujal stejně jako obsazení Gerarda), jedna hvězdičku za dokonalý start (po dlouhé době jsem viděla film, u něhož se drželi pravidla deseti minut) a nakonec, nejdůležitější, Gerard. Tak živelně sexy chlap... ()

Shitonit

Gerard a Jennifer úhledně zabalený Andy Tennantem, podávaný po kapkách nedělního odpoledne. Prima jednohubka, kde mě opičák Milo bavil od začátku až do konce, a je jedno, jestli mu zrovna z auta leze ex Nicole s rachejtlí v ruce, nebo dostává nakládačku, prostě lehce stravitelný filmeček na který se rád zas podívám. Neurazí, splní to co má, pobaví, dlouho v kebuli nezůstává. ()

vieriX

Tak si to zhrneme ,Jennifer to sakra sluší ,Gerald Butler je tu opět za sympaťáka jak jsme si už trochu zvykli. Jediné co mi trošičku chybělo byla chemie mezi hlavními hrdiny neříkám, že tam nebyla ale nebyla taková jak by jsme čekali. Jinak si myslím, že se jedna o slušnou komedii. ()

DoubleJo

Napriek tomu, ze mam Gerarda velmi rad, toto bol jeden z najhorsich horsich kuskov. A Jennifer po poslednej plastike vyzera priserne. Vtipu veruze ani za mak a ani pribeh nebol nicim zaujimavy. A keby som sa mal k hudbe vybranej pre tento film vyjadrit slovami CSFD tak jedine - odpad! ()

ratpile

Sterilní a bez ambicí. Nefungující spojení 90s detektivky a romantické komedie tentokrát nedokázali zachránit ani hvězdní herci. Butler byl, ač se svou chlapáckou pózu snaží napodobovat, v Ugly Truth daleko zábavnější šovinistický prase a Aniston mě také nijak nezaujala. Nebyla vtipná, inteligentní, krásná ani roztomilá, emoce ve mě také rozpumpovat nedokázala.. a tak je to, přátelé, s celým snímkem. ()

ondey

Film od kterého nic neočekáváte a nic nedostanete. Hýbe se to, mluví to, vtipný je to. Aspoň trochu. Ale jestli je venku hezky a vy jste ještě nebyli v lese nebo u vody, tak EXMANŽELKA počká :) ()

Bigwave

Proč se točí takovédle filmy, proč? Kdyby rači zainvestovali do nějakého pořádného scénáře a vytvořili zase nějaký kultovní film. Tohle prostě nejde. Jak se říká bez scénáře, dobré kamery, hreckého obsazení dobrý film nenatočíš. Film nikomu nedoporučuji a pokud na něj zajdete, tak mozky nechte doma. ()

MarsVl

Ale co , vím, že to byla víceméně konina ale přece jen jsem se zasmál. Dobří herci a občasné zasmání, ani jsem víc nečekal. 3* ()

george82

Zdlouhavé. Málo odvázané. Bylo to jako papoušek co nemá letky a nemůže lítat nebo jako chlap co nemá varlata. Nicméně i přesto mě bavil Gerard Butler. Kromě Zapomenutého ostrova mě vlastně baví už od Thermopyl. Sympaťák, který umí zahrát. No a Jennifer Aniston. Bože dej mi požehnání, aby moje manželka vypadala v jejích letech stejně. Jak ta to dělá? Jenže film není o těle. Myslím si, že kdyby tam bylo z její role víc zákeřností a u Butlera tím pádem více reakcí na to, tak by film byl zajímavější a ne tak zdlouhavý. ()

Elegnor

Všechny scény dost rozseparovaný, návaznost je, ale je to spíš poskládání spousty dílčích celků.. Což ovšem neznamená, že to neni parádní sranda.. Několik špičkovejch hlášek se najde a i přes průhlednost dalšího děje jsem se náramně bavil.. Způsob, jakym Butler dokáže hrát naprosto cynický týpky je neskutečnej, jen za jeho komediálně vážný herectví je hvězda navíc.. ()

Dslike

Film ktory nic nepokazi a hodi sa na nudny vecer, skoda ze nevyuzil potencial ktory ma. Nieco tomu cely cas chybalo neviem popisat ten pocit ze co to konkretne bolo ,bolo to nieco ako sulozit s prezervativom. Ten pocit ked je to tak blizko a zaroven tak daleko, presne takyto pocit som mal pri tom filme. ()

vitac.

Že já vůl se předem nepodíval na jméno výtečníka co to natočil... Nedávno jsem měl tu "čest" vidět jiný Tennantův film, Sweet Home Alabama, takže teď se už vlastně vůbec ničemu nedivím:) Zdá se, že jeho filmy distributoři označují samolepkou "komedie" na základě měřítek odlišných měřítkům obyčejného smrtelníka (tedy že komedie je film zábavný a vtipný) a pravděpodobně z pohnutek zvrhlého a zvlášť drsného humoru namířeného proti divákovi tato kritéria zcela obrací na ruby. V tomto případě se jim to tedy podařilo vystihnout dokonale. Jennifer, proč? ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)