Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

ČučoRiedka

Romantická komédia skôr za trest ako na pohodový večer...chápem, že pri tomto žánri sa už asi nič prevratné nevymyslí, ale tej trápnosti by nemuselo byť až toľko na rozdávanie...no došlo mi, že sekáč Butler sa v takýchto rolách vyžíva a má pocit, že nič hrať nemusí, ale mne už poriadne lezie na nervy ako sa všemožne snaží vyzerať jak najväčší mačo na svete a strúha pri tom trápne ksichty...a Anistonka? až teraz som si vlastne uvedomila, že jej herecký talent skončil s Priateľmi, čo sú nanešťastie časy dávno minulé...škoda...sklamanie na druhú... ()

Davemix

Naprostá kravina a totální ztráta času. Oni snad už nejsou v tom Hollywoodu schopni natočit normální komedii...Jedna hvězda za Jennifer :-) 20% ()

MarryW

Překvapivě vcelku dobré, není to sice nic šíleného, ale chemie mezi hlavními hrdiny funguje a i když je to stokrát ohrané téma, nevypadá to špatně. Na odpočinek a nestresování se to hodí. ()

FEAR99

Vcelku ucházející a ničím nepřekvapující romantická komedie. Milionkrát ohraná, tentokrát s tématem "dva lidi se nesnáší a protože spolu musí spolupracovat tak se postupem času začnou zbližovat", ale jinak je to vlastně docela fajn. Chemie mezi Butlerem a Aniston ze začátku moc nefunguje, v druhé půli se to přeci jen mírně lepší. Sem tam slušný vtip, sem tam trapnější scénka a pořád jedno klišé za druhým + banální zápletka = klasická rovnice u tohoto druhu filmů. Exmanželka za odměnu mě příliš neurazila a dokoukat ji nebyl problém. Podruhý bych to však vidět nemusel. Ono ani nebudu muset. Takových komedií tento, příští, přespříští a vlastně všechny další roky vychází pořád dost a dost. A pořád jsou všechny tak moc "originální". Samozřejmě myšleno ironicky. ()

rigby

První půlka se utápí v nekonečné nudě, v druhé půlce se to trochu zlepší (nebo divák už otupí?). Ale chápu, že tito krásní herci se občas někde musí objevit, jen by to příště chtělo něco koukatelnějšího. ()

TheSandrah

Komedie nad kterou se nemusí přemýšlet. Je zde hodné vtipných hlášek a skvělí herci. Některé scény dost nereálné. Průměrná americká komedie ()

zodiak217

Komédia na netradičnú tému s dobrým hereckým obsadením. Ako inak do hlavnej úlohy pasovali herečku ako ušitú do komédií s romantickou tématikou Jenifer Anniston, ktorá naplno prejavila svoje nadanie. Ale pri partnerovi to ma zaujalo najviac obasdili akčnú hviezdu a to je už čo napísať. Naozaj som nečakal takúto kombináciu aj keď takéto filmy mi vždy pripadajú na jedno kopito v tomto zložení som si to rád pozrel a nudil som sa len trochu. Čo je ešte celkom dobré pri takejto produkcií. Lovec ľudí a jeho manželka ako obeť, hm celkom dobrý námet. V každom prípade malo to svoje muchy, ale tvorcom sa celkom podarilo zakomponovať do deja aj vtipné scény, napínavé a s koncom aký sa dal predvídať už na začiatku.....no to sa dalo čakať. Celkovo na tento druh žánru veľmi solídne 3 hviezdičky. ()

djcremo

Ďalšia s tých nudnejších romantických komédii, kedy som sa pozeral na hodinky a čakal kedy už bude koniec. Tá krimi zápletka s tou romantikou v tomto prípade nešla nejako dokopy a miestami sa to dosť rušilo a o nudných pasážach ani nehovoriac. ()

Martiiiiinka

Dávám tři. A proč ne - film byl sice sám o sobě dost průměrný, místy možná dokonce ještě o něco slabší, Jennifer Aniston a Gerard Butler ale mají charismatu tolik, že by s ním vzkřísili i daleko horší filmy. Asi to nebude film, který bych měla v plánu sledovat nějak zásadně často, na jeden sobotní večer ale v celku příjemně zabaví. ()

Stuck

Jednoduché, vtipné jen v určitých okamžicích. Konec již znám na začátku. Přesto pokud chcete pusti drahé polovčce něco odechového k večeři myslím,že ji neurazíte. Herec Gerard Butler asi u komeidii tohoto typu zůstane. ()

quiquiqui

Tady jsem se hodne rozmyslel mezi dvema a trema hvezdami. Zacatek byla velka nuda, od pulky filmu uz to celkem slo. Butler me vadil. DIky jeho mlaskani a spani v posteli s botama se me uplne zhnusil, ale Jennifer miluju, takze diky ni *** :-) ()

Nyanka

Totální slátanina všeho možnýho, kdy tvůrcům očividně šlo jen o to, jakým způsobem upoutat diváka. Vznikla přeplácaná nereálná neromantická antikomedie. Jen díky Jennifer a kamarádce, s kterou jsem na to koukala, jsem to dokoukala. Škoda peněz. A hlavně času. ()

unclejack

Ako komédia ništ moc, ale potešia aspoň herecké výkony hlavných predstaviteľov. Sympatická úloha pre Gerarda Butlera však poteší asi viac. ()

Devilskitten

Uvolněná romantická komedie na sice již obrany téma, ale Jennifer Aniston a Gerarda Butlera mám ráda a celkem pohodově jsem se u filmu bavila, není to žádná nuda, takže nevidím důvod proč dát méně než 3*. ()

LencaN

V romantických komediích je konkurence strašně vysoká, proto je myslím dost těžké natočit opravdu něco co by se vymykalo, v dobrém slova smyslu. Exmanželka za odměnu měla hodně pomalý rozjezd, první půl hodina se strašně vlekla. I když úplný začátek a hon na "strýčka Sama" po střechách byl vtipný. Byla jsem ráda, že se děj pak vzchopil a začlo se něco dít. Chemie mezi Jennifer Aniston a Butlerem se mi líbila, věřila jsem jim to a to je u romantiky to primární. Jennifer je tady pořádná kost se snad ještě lepší postavou než kdysi zamlada v Přátelích. A Butler je klasicky holt kus chlapa. Hezky se pošťuchovali, často jsem se opravdu usmívala, někdy to bylo hodně vtipné. Celé je to vlastně mixem romantiky a kriminálky, kdy do údajné sebevraždy jednoho muže jsou zapleteni samotní policisté, Jennifer jako novinářka se snaží vyčmuchat oč jde a Butler jako bývalý polda, nyní lovec lidí a její exmanžel se snaží naopak dostat do vězení jí za vyhnutí se kauci. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)