Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Richyla

Toto "dielo" ma veľmi nezaujalo, aj keď herecké obsadenie urobilo tomuto filmu veľkú reklamu, film sám o sebe mi pripomína nejaký pokus o vytvorenie úspešnej prvotiny režiséra filmu, čo sa však nepodarilo a preto len jedna hviezda. ()

cmman

Jenny je stále krásná, i když v detailech je vidět, že stárnutí je nezastavitelné. Příběh je jednoduchý a upřímně, nebýt toho sladkého konce, líbil by se víc. Kdo žije v nějakém vztahu, ve spoustě situací se může vidět a to považuji za vtipné. Zdejší hodnocení považuji za podprůměrné, nicméně mě velmi ovlivňuje Jenny, takže dávám 70%! ()

dadiak22

Tak dobré som sa už dlho nebavil a to veru čo povedať! Nechápem prečo to má také nízke hodnotenie(viem, každému sa to páčiť nemusí ale aj tak by si to zaslúžilo aspoň 70%).Jednoduchá komédia so štipkom humoru a dobrej akcie je niekedy oveľa lepšie ako nejaký horror alebo akčňak. Herecké duo ušlo, možno by som zaradil aj do rebríčka filmov roka. (ale určite by neuspela lebo už boli natočené lepšie kúsky tento rok) ale aj tak solídna až skvelá komédia. 75% stopercentne zaslúžených. ()

k.rakonos

Možná ovlivněn tím, že se na Jennifer dá opravdu příjemně dívat, dávám na rozdíl od jiných 4 hvězdy. Vtipná akčně - romantická komedie, snad jen těch stříleček a akcí bych ubral, ale holt se v tom Amíci vyžívají. ()

Rapollo

Těžko mohu uvěřit tomu, že místní filmoví fanoušci dají infantilním a primitivním srágorám, jako je Šimon a Matouš 4-5 hvězdiček, zatímco tato akční komedie je pro ně příliš plytká a zdlouhavá. No nevím, školy nemám... ale tento snímek si rozhodně zaslouží lepšího ocenění. Herecký projev obou hlavních protagonistů je excelentní, příběh solidně vystaven a humor, sic ne třeskutý, přesto však inteligentní. Jediné, co bych tomu vytknul, je slabší vyvrcholení závěru a nadbytečná postava Stewarta. Mno, ale holt tam nikdo nenarazí do slona ani nespadne do kanálu, takže... sbohem a šáteček. ()

EL5530

Úžasná, pohodová a vtipná komedie s výbornými herci. Ano, je to trochu delší než by mělo ale ta letní atmosféra! ()

Hell_yeah_

Ano je to klasická americká "vztahová" komedie se všemi klišé co k tomuto "žánru" patří. Musim ale férově přiznat, že jsem se párkrát opravdu zasmál proto 2,5* Zaokrouhlení nahoru má na triku sexy Aniston :). Na relax proč ne. ()

JerryPilsen

Na komedii málo vtipné,romantika stačila akce poskrovnu.Dohromady to šlo,ale jako celek se to bude těžko pamatovat.Jenny je pořád kus! ()

Stingray

Totéž jako v "Chceš mě,Chci tě". V první půli nechaj Buttlera dělat drsňáka a darebáka a pak ho donutěj vyměknout. Co je to teď za mánii cpát akčňáky do romantickejch komedií. Chápu že ženský a gayové to asi ocení,ale já ne. Průměrná romantická komedie. Jennifer je furt kočka. ()

Michalp81

Velmi průměrný až podprůměrný film, který nezachránil ani výkon Jennifer Aniston. Velmi předvídatelný konec, žádné větší překvapení, laciné vtipy. Pokud u filmu nechcete přemýšlet, směle zvolte tento. ()

radek21

Jedna z těch lepších akčních komedií k čemuž přispěla hlavně Jenifer Aniston. Závěr je sice trochu ujetý ale jinak příjemná oddechovka. ()

elflord01

Kolik takových filmů už bylo :-(. Pořád dokola ten samý princip sbližování právě se rozcházejících manželů/partnerů (vyberte si sami), jen jiné prostředí, jiná zápletka, jiní herci. To je vše! ()

Bloodoom

Opravdu jsem se snažil být oběktivní a najít něco pěkného na této slátanině. Ať o tom přemýšlím jak přemýšlím tak jediné co je na tomto filmu dobré je obsazení hlavních protagonistů. Jinak celý film postrádá tu pomyslnou šťávu, která člověka přiková do židle. Během filmu jsem si radši šel dělat kafe a na cígo a ani jsem si to nepauzoval páč mi to přišlo zbytečné. Někdo možná namítne, že jsem tedy přišel o to nejlepší, ale já tomu prostě nevěřím. ()

anomaliana

Po tom, čo som na tento film naďabila každý deň na hbo, tak som sa rozhodla ho pozerať aj celý. A to bola chyba. Od začiatku to bola nuda, dúfala som v nejaký zvrat ale nič také sa nekonalo. Film, ktorý si už nikdy nepozriem. ()

Ejvi

Vzhledem k hereckému obsazení docela úlet. Té akce je tam poskrovnu, ale jako romantická komedie se to dá zvládnout a sem tam i pěkně zasmát. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)