Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Kopik

Kdyby tento film měl 75min, asi bych neměl námitek. Ale 110min už je zbytečně natahované. Herecké obsazení slibovalo příjemnou podívanou, což se také nakonec stalo. Nicméně v příběhu nemůžeme hledat žádné zvraty a ani tou romantikou se zde (naštěstí) příliš neplýtvalo. Jako oddychovka se to dá velice dobře ztrávit, ale pokud se chcete podívat na nějaký film který vás naprosto dostane a zaujme, tento to bohužel rozhodně nebude. (Viděno 24.06.2010) ()

Eldrick

Bezkrevný, jenom vycucaný z prstu, jestli se nějaká chemie mezi Aniston a Butlerem odehrávala v soukromí, tak ve filmu jsem ji marně hledal. ()

kalap

No ta ne tak, že somarina, je pravda, že miestami to bolo hlupučké, ale aj vtipnučké, ale hlavne pre mňa tam bola Jennifer Aniston, ktorá sice nije žiadná sexcica, ale je hmatateľne príťažlivá s krásnymi nohami a peknou odskočenou riťulkou a hlavne ona zdvihla môj úsudok na 3,4 hviezdy. ()

Fanucci

Dlouhý a nepříliš vtipný film, který by byl snesitelný, kdyby to mezi ústřední dvojicí fugovalo. Ale mezi Butlerem a Aniston nebyla žádná chemie. Dost špatný film. ()

dyfur

moja zaujímavosť:Milo Boyd (Gerard Butler) nosí hodinky značky Omega Speedmaster a Rolex Explorer II. (dyfur) ()

maverick10

Stale stejne provareny dej, jako v milionu dalsich podobnych hollywoodskych romantickych komedii. Zadna chemie mezi ustredni dvojici nebyla a ac se o to tvurci snazili, jiskreni davno zazehle svicky jsem nezaznamenal. A aby na film pritahli i panske publikum, snazili se nam scenariste s reziserem i o trochu akcnejsi sceny. Nakonec to dopadlo neslavne a ani jedna cast publika si neprisla na sve. ()

berusche

Tak na tenhle film jsem se těšila, Butler mě oslovil v PS: MIluji tě a já čekala tu samou bombu! Bohužel, tohle jsem za odměnu neměla. Nejvíc mi asi nakonec vadila snaha o krimi zápletku. I když, i snaha se cení. ()

M.i.k.e

tvúrci nás ani tentokráte neuchránili před nějakým tím klišé a očekávatelným průběhem,ovšem na druhou stranu se jim vše podařilo úspěšně zachránit velmi slušnou atmosférou,pár opravdu dobrými vtípky a hlavně velmi sympatickou ústřední dvojící.Bount Hunter je svým způsobem tuctová komedie,ale já nakonec musím dát za čtyři,jelikož přesto všechno je jednou z mála komedií poslední doby na kterou se rád podívám znova.A to není úplně k zahození...70% ()

Chen

Snesitelná "akčně" romantická záležitost. A Jennifer Aniston se mi poprvé za dlouho dobu zdála přitažlivá. ()

Hennes

Tradiční americká komedie. Bývalý policista Milo, nyní lovec lidí má před soud přivést novinářku svou bývalou manželku. Jak se dalo očekávat, během "lovu" se opětovně sblížili, ale i přesto Milo dotáhl svůj úkol dokonce. To, že se nechá zatknout, aby byl své milé nablízku je už jen vrchol průměrné komedie jakých znám hodně. ()

Elyssea

Překvapivě to není tak špatné, jak by se mohlo zdát. Scénář možná postrádá jakékoliv překvapení, protože jak to bude dál, by muselo dojít i červotočovi, přesto ale nabízí pár pěkných scén. Třeba škodolibou radost Gerryho Butlera, když zatýká svou exJenn. Škoda, že jiskření a škádlení po hodině vyprchá a na řadě je obvyklá romance, kterých byly natočeny stovky. Přesto jde o solidní podívanou, kterou táhnou nahoru Gerardovy svaly a půvabná Jen. ()

shyster

Jak Butlerovi, tak Anistonové role sedla a i ta pověstná chemie mezi nimi byla, ale malý výskyt humoru a časté pohledy na hodinky, kdy už to skončí, z tohohle nedělá důstojného nástupce Honby za diamantem či Války Roseových. ()

bourec

Filmy,ve kterejch je akce a humor,a funguje to,moc není.Tenhle film se spíš řadí do tý ne moc povedený skupiny.50%. ()

O´Neill

Pohodová odreágovačka, která na to, že má téměř dvě hodiny ubíhá velice rychle, a člověk se téměř nenudí. Gerardovi to s Jennifer neskutečně sluší, a dívá se na ně moc fajn. Jasně, film nemá žádnou hlubší myšlenku, a jak zmiňuji hned na začátku, je to vyloženě odreágovačka, ale i ty jsou potřeba. 75%. ()

Džef!

taká příjemná balada o lásce, která se podobá všem ostatním "slaďárnám", ale tady je to s trochou i se střelbou a akcí... ()

wohna

Když se člověk na film těší, tak si na něm prostě ty momenty a scény, které mu mají utkvést v paměti, prostě najde. Já se těšil a v paměti mi toho utkvělo pramálo. Bohužel. Myslím, že scénář by měl na víc. Stačilo by trochu improvizace a nebát se. ()

necisty

Oba herce mám moc rád, potěšili a předvedli svoje optimum. Film má spoustu vtipných situací, ne že bych se válel smíchy po zemi, ale nasmál jsem se hezky. Bohužel má také spoustu prázdných míst, kde se vážně nudíte. Zápletka by se dala považovat za kvalitní, to máme tu akční stránku a z té romantické rozhodně víte, že se ti dva dají dohromady. Problém je v tom, že nic není dotaženo do konce a že se snad tvůrci snažili spojit dva filmy dohromady. Tohle vše mě potěšilo, ale nijak nenadchlo. Je to průměr a jen díky Jennifer a Gerardovi dávám hvězdu navíc. Nadhodnocuji, ale jsem si jistý, že se zde najde několik jedinců, co naopak hodně podhodnocují, že páni Odpadi?! Převážně souhlasím s komentářem od Mertax. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)