Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

kkarx

Od chvíle, kdy do série vstoupil detektiv Hoffman (Costas Mandylor), změnila se původní hra o přežití na masakr. Narozdíl od Jigsawa (Bell), který byl jen pokrytecká svině a manipulátor, který sám nikdy s nikým nepřišel do kontaktu, podstupuje Hoffman rizika a jde do soubojů jeden na jednoho a kosí každého, kdo mu přijde pod ruku. Absence strachu a schopnosti mu dokonce získají i sympatie u diváků, a to hlavně z toho důvodu, že Saw už se nebere vůbec vážně, čemuž napovídá i komická úvodní scéna. Jako ukončení série to funguje jen napolovic, protože scénárista si vybral slabší chvilku a opět vše překombinoval a nenechal nikoho uspět. ()

Faila

K mému překvapení byla ústřední linka filmu velmi zajímavá a měla své poslání. Zpracování ale opět pokulhávalo a místy bylo vyloženě pitomé. ()

domirovec

No tak tomuhle říkám sakra dobrá finální ''hra'' tehlencté sedmidílné brutální, nervy drásající a skvělé hororové série!! Samozřejmě jsou zde i nějaké blbovinky, které úplně nedělají dobrotu, ale mi se Saw 3D nebo taky Saw 7, Saw VII 3D nebo Saw 7 3D prostě líbil :)) Tento díl, který je nejen plný skvělých pastí, ale také opravdu značně povedený zvrat s doktorem Gordonem na konci, který mě zaskočil i když jsem o něm věděl předem. A stejně jak šlo poznat u šestého dílu, tak 3D (nebo 7 chcete-li) má stejně dokonale promyšlený děj a příběh a jde fakt poznat, že si pan Greutert dal záležet i na maličkostech které mě osobně v některých předešlých dílech opravdu chyběly. A ano, vím že v roce 2017 nám vyšel Jigsaw a tento rok nám vyšla Spirála strachu ale k těmto záležitostem se vyjádřím až trochu později. Chci si dát od série Saw trochu pauzičku :D Tak či onak, Saw 3D je podle mě povedený díl. 4/5 ()

desolator6

A zazvonil zvonec a rozprávky bol koniec. A všetci žili štastne až kým nepomreli :-) ... Pokiaľ takto bude končiť SAW, tak až potom uverím že je to posledný diel. ()

towstit

Tempo rychle, vrazdy ako vzdy su originalne, spravne krvave, ale inak stale dookola to iste, a ani som to cele nejak nepochopil. Dufajme, ze uz toto bol ten posledny diel. 40 percent ()

foundation

Udajne posledny diel poslednym nebude urcite a verim ze do dvoch rokov tu mame pokracovanie ktore pojde ale drasticky dole vodou. Tak trochu mi cela seria zacala pripominat nieco v zmysle povestnej vety : Jose ja som tvoj nevlastny brat a Maria nie je tvoja dcera ale tvoja matka :D. Posledny diel je ale rozhodne najbrutalnejsi aj ked som tajne dufal ze ked uz sa daju tvorci touto cestou pritlacia na pilu este trochu viac aby z toho bol film ktory by som si uzil aspon koli gore scenam. Da sa povedat ze su zvladnute velmi dobre ale chcelo to VIAC. Pribehovo je to cele velmi krehke uz od tretieho-stvrteho dielu, nastastie aj ked vela veci nedava takmer ziadny zmysel aspon ta zakladna dejova linia sa nakoniec nerozpadla a ako tak postupovala ku koncu. No a ked uz som pri konci :D. Jedni sa budu smiat, druhi plakat a urcite sa najde aj vela skalnych fanusikov ktorym ten posledny tah scenaristov bude pripadat absolutne genialny a ,,sokujuci,,. V tomto pripade som sa rozhodol zaujat tichu neutralitu a na zaverecnych minutach nevidim nic zle hoci ani nic extra dobre :). Co je smutne ze nech uz je ten koniec aky chce bol strasne strasne PREDVIDATELNY od sameho zaciatku filmu. Dost dobre nerozumiem akym stylom to natacali pretoze vazne 90 percent ludi podla mna uhadne ako to skonci uz niekde v prvych minutach. Ziadny ,,sokujuci,, megazvrat sa teda u mna nekonal ale nemozem zasa povedat ze ten koniec sa mi nepacil. Co sa tyka 3D aj tu sa da povedat ze je to niekde v tom priemere. Ani dobre ani spatne. Rozhodne film ktoremu 3D nedalo nic navyse. V dvoch scenach klasicky samoucelne. Letiace predmety do publika.. viete o com hovorim. Takze zhrnutie. Udajne posledny Saw celkom dobre zapadol medzi tie ostatne ktore boli natocene od jednotky vyssie. Mna to nijak zvlast neurazilo. Dobre sceny striedali slabsie sceny, krve bolo dost ale ja by som jej chcel viac :) Skratka cistocisty priemer. 65-70 percent. ()

Bird_house

Za A) Nepochopil jsem, proč je tento "film" udělaný ve 3D efektu B) Doufám jen, že už nebude další díl, páč poslední tři díly jsou už doopravdy trapné..!! Není to o ničem jiném, než o nechutných pastech. Pořád se k Jigsaw přidává nový a nový komplic.. Nejdříve Amanda, potom Hoffman a najednou i Gordon..? Zbytečné peníze - mám hlavně na mysli za ten 3D pohled.. ()

Gwin

(Snad) poslední a definitivní hřebík do už i tak dost prohnilé rakve. Třetí rozměr akorát zdůrazňuje ztrouchnivělá prkna a je tak upřednostněn před obsahovou stránkou filmu, že nevím, jestli se dá vůbec mluvit o ději. Stručně řečeno: jsem znechucen dementností celého filmu. Game over Kevine Greuterte, u mě jsi jako režisér skončil. ()

Pekisan

Tak na siedmy diel to nebolo vobec zle. Klasicky v nicom nevybocil, ponukol dostatok prvoplanovych uchylnych pasti a nechutnosti. Par krat som sa zasmial, par krat som sa na to nechcel pozerat. Proste pohoda, dzez v kine. Co sa tyka 3D. Myslim, ze tam boli vseho-vsudy 2-3 vydarene efekty takze ak sa chystate do kina len kvoli nim (ako ja, ktory sice saw seriu nemusi ale hovoril si, ze 3D to bude prca) tak si to radsej rozmysli. Ale sladky popcorn bol fajn. ()

muskcz

O nic horší než předchozí 4 díly. "Překvapivá" pointa, která už ničím nepřekvapí, exhibice smrti na 100 způsobů a pozor - novinka! - krvavé sračky vám létají přímo do ksichtu! A za pět let dáme Saw 4D: Revival. Plavky a ručník s sebou. :-) ()

ZackSawyer

Masakrální ponaučení o životě pokračuje dál a zavádí nové prvky. Veřejná volba života a smrti a nová prostředí. Tento díl je dle mého ještě více brutální než předešlé. Asi nejsilnější a nejzvrácenější. Je to pro silné žaludky, takže manželky a drahé polovičky myšleno dívčí a ženská srdéčka nechte doma. ()

UniqueNett

Pokud bych měla hodnotit nechutnost filmu, dala bych plný počet :D Několikrát jsem měla pocit, že toho Cheesburgera, co jsem měla k večeři, uvidím ještě jednou :D Každopádně jsem asi divná a možná trošku perverzní, ale celkově se mi film líbil. Asi nejvíc ze všech dílů. 87% ()

guri

Prva Saw bola v roku 2004 velmi kvalitnym hororovym prekvapenim, avsak vsetky dalsie diely uz isli po uplne rovnakej ceste - viac krvi (co by nebolo zle...), nechutnejsie umrtia (co by bolo zabavne...)a napojenie na predosle filmy akoby "vycucane z prsta" (co je cista kalkulacia s vytvorenim akejsi uzavretej serie). Posledna Saw spaja vsetky diely a (snad uz konecne) uzatvara Jigsawovu skladacku o druhej sanci na novy zivot. ()

helraiser

Předem podotýkám, že nejsem zarytým fanouškem ani odpůrcem, a že předchozí díly se mi docela líbili!!!!!!!!!!!!! Naprosto zbytečnej díl na kterým zkazili co mohli. Brutalita je opět na vysoké úrovni, snad ještě ve větších výšinách než v předchozích dílech, ale co to je platné když vše ostatní nestojí za nic. Tady se někdo asi řídil heslem hlavně efekty a na ostatní ser. Logiku tu nehledejte, pasti jsou až na jednu vyjímku dost odfláklé- velké zklamání. O naprosto imbecilním konci se raději nebudu ani zmiňovat. Ovšem malý děcka budou opět skákat radostí a křičet do světa jak to bylo boží, a že se jednalo o nejlepší horor roku. Tak pro ty mám novinku: KREV NENÍ VŠECHNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufám, že tohle už byl opravdu poslední díl. ()

Harts

konečně po dlouhé době jsem se odhodlal na další díl, a musel jsem se na to dívat, když nejím, jinak bych asi nedojedl, jak tohle může někdo vymyslet, žasnu, úctyhodné zakončení celé série. Krimi horor jak vyšitý. I když počáteční série měly trochu hlubší a souvislejší myšlenky. už dost. ()

dainio

Poslední díl ojedinělé novodobé hororové série, bych popsal jako nejbrutálnější díl ze všech. Krve je totiž od začátku do konce opravdu dostatek. Dokonce i v narůžovělém odstínu. Pasti jsou vymyšlené tak, aby se nikomu nepodařilo přežít. To značí, že oběti si opravdu ještě před svou smrtí, užijou neskutečné utrpení. Dějová linie je prakticky od 2.dílu stále stejná. Vybraný účastník musí projít krvelačnou cestou, která skýtá všemožné obětování a do toho všeho, si uspořádat chod myšlenek. Tentokráte se jedná o muže, jenž vydělal jmění na tvrzení, že přežil Jigsawův test. Tato důmyslná lež ale není bez odezvy. Pravda postupně vychází najevo, a Bobby Dagen, si tuto zkušenost, zkusí i v reálu. Asi tak hodinu vlastně divák sleduje naprostou klasiku. V poslední půlhodince ale děj nabere na obrátkách. Dozvídáme se, jak to vlastně celé je. Je Mark Hoffman důstojným pokračovatelem Jigsawova odkazu ? Co se stalo s Dr.Gordonem ? Je to už opravdu konec hry ? Na tyto otázky nebudu odpovídat, abych nespoileroval. Nicméně, celou sérii "Saw" mám velmi rád. Sice se kvalitativně od geniální jedničky dostala poté do lehkého průměru ale i tak, mě vždycky bavila. Beru to prostě tak, že v této době, kdy je hororový trh přesypán všemožnými předělávkami starších hitů, si Saw dokázalo vytvořit svoji značku, svoji tvář, svůj brand. A za to má, můj plný respekt. Nevím, zda-li je tenhleten díl opravdu poslední - to si opravdu neodvažuji hádat. Přeci jen, když něco vydělává, tak se to, jen tak neruší. Nechám se překvapit. Já jsem ale s koncem spokojený. Šokující je hodně, a návaznost s "jedničkou" to jen podpořila. Takže, nakonec dávám ***. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D