Reklama

Reklama

Jigsaw

  • Česko Příchozí (více)
Trailer 2

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazují na jednoho muže: Johna Kramera. Jak to jen může být možné? Muž zvaný Jigsaw je totiž více než 10 let po smrti. Pokračování známé hororové série SAW je tu znovu.... Těšte se, budete se bát. (Vertical Entertainment)

Videa (11)

Trailer 2

Recenze (378)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

„Si môjmu synovcovi predal napiču motorku. Teraz sa motorkou staneš ty sám.“ To si samozrejme len robím srandu, no sranda je asi jediná vec, na ktorú je dobré toto zúfalo nepotrebné a miestami až trápne nepozerateľné pokračovanie. Hociktorá z predchádzajúcich "Saw" častí je oproti tomuto hnoju vybrúseným filmovým klenotom a rok starý "Rings" tak získal zdatného súpera o najzbytočnejší hororový sequel vôbec. Btw., že si niečo takéto zarobilo 100 miliónov je pre mňa už len x-tým potvrdením žumpy, v akej sa moderný horor nenávratne ocitol. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Zprvu jsem měl z filmu hodně rozpačitej dojem, popravdě jsem byl pořádně naštvanej a otrávenej, že u mý oblíbený série někdo takhle odfláknul scénář - totálně nesympatický a absolutně nezajímavý lidi ve 'Hře', hloupě zahraná a zkarikovaná pokérovaná sexbombastická patoložka, žádná pořádná předehra se seznámením se s postavami a jde se rovnou na věc, ale přitom tak nějak nemastně neslaně, nenápaditě, jakoby unaveně a ze setrvačnosti, žádnej filmařskej entuziasmus, jen rutina, řemeslo... No tak takhle na mě film hodně dlouho působil. Ani nečekaně zjevivší se Tobin Bell mě nějak moc nepřesvědčil. Ale je fakt, že v druhý půli se tempo stane trochu svižnějším a děj malinko nápaditějším a záživnějším, takže chvílema už jsem měl skoro pocit, že je to zase starý dobrý Saw, no a na konci je pak navíc jedna moc moc hezká scéna s rozlousknutou kedlubnou... Tak proč ve mně teda ale furt přetrvává takovej pocit, že tentokrát to jaksi nebylo ono? Že to byl vlastně úplně zbytečnej film? Možná mi to sedne líp při případný druhý projekci, bude-li ovšem někdy nějaká... ()

Reklama

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Puzzlík se vrací a společně s Elyse z Insidious se přetahují, kdo z nich bude hrát ve více pokračováních, i když jejich postava už dávno prdí do hlíny. Tentokrát mu trvalo přes sedm let let, než se vydrápal z rakve, každopádně měl díky tomu dost času si uvědomit, co se v minulých dílech zesralo a třeba se i ponaučit. A jak to dopadlo? Vzhledem k tomu, že jsem čekala pecku, kterou ocením odpadem až jednou hvězdou, to dopadlo nad očekávání. Jako pyčo dobrý, je to nadprůjemnej zážitek co má do sračky skutečně daleko a ani osazenstvo mě nesralo. Puzzlík zde má roli vedlejší a je to mysteriózní asi jako zážitek po konzumaci měsíc prošlýho jogurtu, každopádně i přes všechno to netajemné tajemno to dokázalo být občas i celkem napínavý. Puzzlík je samo sebou už průhlednej jak sklo a průjemně chytrej orangutan pochopí vo co go nejdýl do půl hodiny (pokud u toho zachrápe), ale i když je to stále to samý MENU tak tentokrát jsem guláš dostala sic ne jako od maminky, ale zase ne ten ze čtvrtý cenový, kterej tomu bezďákovi přede mnou nesedl a tak ho nablil zpátky a číšník doufal, že si toho nevšimnu. Tenhle guláš je solidní a možná si ho za rok dám znova. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|85%| Viděno v kině. Po 7 letech se nám vrací smrtelně nebezpečné hry. Žít nebo zemřít, vyber si. Celá tahle sága je mou naprostou srdcovkou. Saw 1-6 – každý díl má svoje. Pouze finální, sedmý film nesoucí název Saw 3D mi přišel nejslabší, ale furt to tu nadprůměrnou kvalitu mělo, tudíž slabší 4*. Od tohoto pokračování, pokřtěném názvem Jigsaw jsem očekával minimum. Především za to mohl trailer, který působil, že to bude ještě slabší než Saw 3D. Bál jsem se pastí, myslel jsem, že to bude takové zbytečně naoko brutální bez pořádné zápletky. No, mýlil jsem se. Samotný snímek je naprosto jiný než má slabá očekávání. Jsem opravdu spokojen. Film má zajímavou a novou hereckou sestavu. Nechyběl ani Tobin Bell, který si tu krátce zahrál a propůjčil kazetám ve hrách opět svůj hlas. Rozhodně zde nebudu kritizovat skutečnost, že se tu neobjevili herci, které ztvárnili postavy detektiva Hoffmana nebo Dr.Gordona. V dalších dílech už možná budou, minimálně zmínky – v to věřím. Takže, hereckou sestavu jsem pochválil. Dále, zajímavě natočené pasti – mohli být ještě o něco lepší, ale vydařili se. Dokonce i v jedné scéně bylo pořádné napětí. Myslím v té, kdy je řetězy stahovali ke stropu. Brutalita se tentokrát držela trochu při zdi. Trošku mě to zklamalo, ale ne moc! Od Saw vždy očekávám pořádnou brutalitu, abych přivíral oči. No, snad se to napraví příště. Jinak má film spád a i po detektivní linii to není špatné, i když je to v tomto případě scénářem postavené dost průměrně, ale pro potřeby snímku to funguje bez nějakých děr. Na co jsem se nejvíc těšil, bylo finální rozuzlení. A ono to kurva dopadlo fantasticky. Má to 2 šokující pointa. Ta první mi přišla naprosto neuvěřitelná, ale fantastická. Málem jsem spadl ze sedačky, tak mi bušilo srdce, ale nebudu spoilerovat !!! Ta druhá už byla méně šokující (rovněž skvělá), která tu první dostatečně vysvětlila, takže logika stranou naštěstí najde. Trochu si člověk ke konci musel namáhat mozeček, ale po odchodu z kina jsem si vše dával dohromady a rozumného výsledku jsem se dopracoval na 100%. Hudba od Ch.Clousera je perfektní. Máme tu známé soundtracky z předchozích filmů, i pár nových a finální hudba ke konečnému rozuzlení ve mně vyvolala ohromnou nostalgii. Dyt já na této sérii vyrůstal, posílal jsem tátu do videopůjčovny, aby mu vydali, tuším tehdy DVD Saw 2 a 3. ;) Jsem rád, že si režiséři pohráli i se střihem scén. V jedné chvíli tu máme průběh děsivé hry, poté se to přepne do jiných scén a pak se to opět vrátí. Tím si hezky pohráli s napětím. No, nedá se to moc kritizovat, plný počet zatím nedám, ale je možné, že to časem po více shlédnutí změním. Ale jak říkám, ta brutalita mohla být větší, ale to není samozřejmě nejpodstatnější. Těším se na další díly! Snad budou vznikat co nejčastěji. PS: Tobin Bell je i po letech v 75 naprosto skvělý, prostě, on byl, je a vždy bude JIGSAW !!! ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Bavila ma celá séria Saw, ale Jigsaw, ktorý sa odohráva po 10 rokoch ma toľko nebavil. Zatiaľ čo v predošlých dieloch všetko pekne zapadlo do seba ako skladačka, tu mi to prišlo už nasilu našrobované, len aby sa zviezli na úspechu značky. Flashbacky opäť potešia a pasce sú znova zaujímavé, obzvlášť ta posledná, ale tento diel moc veľkým prínosom do série nie je. 50% - 2* ()

Galerie (118)

Zajímavosti (14)

  • Toto je druhý film Saw, na jehož konci nikdo neřekl „Game Over“, přičemž prvním filmem je Saw 5 (2008). (ČSFD)
  • Natáčanie filmu začalo v 26.9.2016 v Toronte v Kanade. Natáčalo sa do 15.11.2016. (Lucasion)
  • Celosvětová premiéra proběhla 25. října 2017 v Moskvě. (Varan)

Související novinky

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (více)

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?

15.07.2016

Velké značky v Hollywoodu prakticky neumírají. Dokud na něco diváci slyší, točí se další a další díly, takže vás asi nepřekvapí, že bude pokračovat i Saw. Hororová série, jíž nastartoval James Wan (V… (více)

Reklama

Reklama