Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

RAPTTTOR

Život jak ho vidí Superman už znám. Teď je tu příjemná změna!!! Život jak ho vidí Supermanův úhlavní nepřítel Lex Luthor. Film ,jak už to v těchto případech chodí, byl natočen pro děti, ale ty můžete klidně nechat doma koukat třeba na Superstar nebo jinou kravinu. Tohle totiž zaručeně pobaví i dospěláky! Skvělá muzika, příjemný humor a to krásné dilema: co si má počít padouch, když nemá protivníka(chápejte kladného hrdinu). Tohle je perfektní relax… pro všechny hrdiny i padouchy ()

Gryzmus

Bravurne spracovany animac,při ktorom som sa vaaazne bavil.velke plus u mna je hudba k filmu(Hans Zimmer proste nesklamal) a samozrejme pribeh,ktory taha za srdce.Pribeh hrdinu a zloducha,z ktoreho sa nakoniec vykluje dobrak od kosti je zarucene to co rezonuje pre každu vekovu skupinu.Hlasky postav boli pohotove a vtipne.Absolutne nemam co vytknut a preto je moje hodnotenie: 5star ()

ronin zabak

Opakující se scény z jiných filmů mě nenaplnily dojmem vydařeného díla od Dreamworks jako např. Shrek 1. Neméně trhle na mě zapůsobila hudba od AC/DC, Guns ´n´ Roses a další. Jinak ale zase zápletka byla méně nápadná než-li v jiných animáčích. Průměr ()

kuře17

musím říct, že jsem se opravdu dobře bavil a snad poprvé po Shrekovi 1 mám chuť shlídnout nějaký animovaný film znova ()

le_loulou

Docela průměrný animák okořeněný skvělým soundtrackem. Pro mě při porovnávání vítězí podobně laděný film "Já, padouch". Nemám pocit, že by tenhle film přicházel s něčím novým, docela pobavil, ale nepřekvapil a občas i trochu nudil. Pro mě je to tak na 3,5* ()

JARDAHONDA

Sny dábelského zločince Megamysl o dobytí Metro City se staly skutečností.Jenže když se na scéně objeví další záporný hrdina,největší zločinecký mozek na světě se náhle ocitá v roli zachránce města,tedy na straně dobra.Závěr za **** ()

Jean_Calid

Megamysl je přesně ten, který měl vždy smůlu. Je to záporný hrdina, kterého si musíte oblíbit. Má svůj styl, své tajné sídlo a svého úhlavního nepřítele již z dětství - spolužáka. Jsou v něm všechna superhdinská klišé a dokonce i happy end :D ()

Sapr21

Skvělé a moc zábavné. Prostě paráda. A ta hudba do toho, když jde do akce, fakt dobrá podívaná 80%(4*). ()

CHIPOSS

Jak komentovat něco co vlastně ani komentář nepotřebuje.? No, nijak.! Stačí se na to prostě jen koukat a koukat a koukat a koukat a dál a znova. Bomba, pecka, šupice, petelice, megařachanice, nedostižná pumelenice (a to ani Úžasňákovejma). Na konci filmu jsem byl jak 13-ti letá dívenka na koncertu N-Sync. Chtělo se mi plakat, výskat, tleskat, poskakovat a připitoměle se uculovat. Dokonalý úvodní monolog mě načal a závěrečný Jacksonův song s roztančenými hlavními postavami dodělal. Jsem tvá oddaná fanynka, Megamysle.!!! Luxusní zábava a neuvěřitelná záležitost... ()

matkoslav1

Po dlouhé době fakt dobrý animák! Aneb i ten nejhorší zloduch může pod tou svou divnou velkou modrou hlavou kousek duše a i špetku dobrých úmyslů =) Titan mi tam trošku vadí, ten mohl být i jiný, ale jinak si nestěžuju, překvapivá zápletka, šarmantní postavičky a hvězdné hlasy... Ano, Megamysl je dobrý =) ()

Adhemar

Vyčnívá z řady. Není to taková ta klasická pohádka. Dokonce najdeme i složitější zvraty a nějaké ty zápletky. Další plus dávám za nápad záporného hrdiny. ()

jakubg

Táto rozprávka nieje ako ostatné. V iných animovaných filmoch majú hlavnú rolu pozitívne postavy, ale naopak tu má prvenstvo negatívna postava ktorá... Ale čo by to bolo za rozprávku keby dobro nevyhralo nad zlom. ()

Darriel

3* jsou málo, ale 4 už zase moc. Správně vyvážené, k dobrému konci nápadně směřující, zábavné a vtipné. Lepší než Já padouch. ()

zemon

Film som si užil minulý rok v kinozáhrade pod holým nebom. Veľa som od neho neočakával a to bolo dobre. Prekvapil ma humor, príbeh, celková kvalita a hlavne hudba. AC/DC? Guns n Roses? Black Sabbath?? Tak to teda áno. Najlepší animák čo som za posledné roky videl. Ak sa mi bude rovnako páčiť aj po druhom pozretí, určite zvýšim hodnotenie na 5*. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku