Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Luk Skywalker

Super rockový soundtrack, ale vždy skladby po chvilce utnou, nejdéle hraje Welcome to the Jungle, ale i tu utnou a radši je nahradí Zimmermanovou filmovou hudbou, to beru v tomto případě jako mínus. Plusem je naopak pro animák ne zcela tradiční příběh (ale pro filmovou branži nic nového a navíc i tato tradiční romantická vložka typu nemiluje ho, ale pomůže mu a pak ho miluje), tím pádem je to vhodné pro děti i dospělé, ale další Shrek se bohužel nekoná, i když narážek hlavně na Supermana je dost (hlavní klaďas Metroman, podobný název města, reportérka ad.). ()

Rockerman

Pěkné, akční, občas i vtipné a hlavně s dost originální zápletkou. Jak superhrdinu přestane bavit pomáhat lidem je opravdu dobrý a nečekaný nápad. No a ta hudba!!! ()

boul

Megamind a jeho 76% s kterými úplně souhlasím. Bylo to trefné, zábavné a skvěle udělané, ale nezasmál jsem se tolik jak jsem čekal. Skvělý soundtrack dovrší tuhle rychlou jízdu a udrží skvělý nadprůměr a jejich 3,5*, kde krapet chybí aby se dostal na úroveň mimoňů.. ()

Olík

Zajímavý nápad, zajímavý hrdina……………ale jinak tuctový animák, a to nejen v měřítku tohoto roku, ale vlastně vůbec. ps: tuctový animák neznamená špatný animák. ()

BeranSon

Velká modrá palice se snaží nakopnout jiný směr děje animačního usilí. Do jisté míry se to i celkem kvalitně daří. Dabing pěkný a to je asi vše co bych mohl a chtěl dodat. -7/10- ()

BOURQUE

Soundtracky v štýlu hard rock a heavy metal boli bravúrnou voľbou. Ako „parodie“ na Supermana taktiež vydarený. Len mi chýbala tá veľká hromada vtipných poznámok. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Ydrosten

Jeden z nejgeniálnějších animákú poslední let. Megamind, je odedneška mým nejoblíbenějším záporákem a ihned jsem si jej zvolil za svůj vzor. Chci být stejný jeko ON ! Hlášky na začátku nemají chybu : " Mockrát jsme spolu svedly boj. Někdy vyhrál on, jindy jsem skoro vyhrá Já " ()

merigieren

megamind na základce je boží, jako záporák taky, zamilovanej taky, začátek souboje byl i vtipnej, ale na úplném konci to přerod ve správňáka s pochybným tanečkem pohřbil. Jinak se v průběhu ukazují odkazy na jiný filmy ale ne tak přehnaně jako ve šrekoj. Celkově mi připadal megamind jako hodně chytrej film až na konec, tím myslím i vězení pro člověka co už nemá schopnosti. ()

Rathalos

Ako je to zvykom u Dreamworks,opat dalsi skvely animak tentokrat o postavicke menom Megamozog,ktory sa postavil na stranu zla,vyborne spracovanie,animacia,pribeh,nechyba akcia a zabava,no a clovek sa aspon na chvilu moze vratit do detskych cias...:-) ()

radaza

Konečně po delší době a zklamáních zase animák, který nenudil (teď jsem ukřivdil filmu Já padouch). Spousta skvělých vtípků, spád podpořený výbornou hudbou, nepředvídatelný děj.... A moji kluci se moc smáli, takže animák pro celou rodinu, jak má být. ()

darkreider

Nie je to až tak šik ako sa môže zdať. Celkom tomu trvá, kým sa to rozbehne. Potešil AC/DC soundtrack, kazeťák nad hlavou (John Cusack musí závidieť) a pár fakt dobrých vtipov. Žiaľ ich tam nebolo dosť, aby sa to vyšplhalo vyššie. ()

bolf!k

Originální zápletka, humor, několik odkazů (NO you can´t) a super soundtrack. Mám velkou chuť Megamindovi napařit i tu pátou. 85% ()

Balakriele

Chybí tomu snad něco? Podle mě ne… tvůrcům tohoto nového animáku se po velmi nepodařených pokračováních Shreka podařilo získat nazpět mé sympatie. Na své si totiž přijdou jak děti, tak i dospělí. Má to vtip, akci, morální ponaučení, nepředvídatelné rozuzlení a dobrou hudbu. I když s tím Michaelem na konci to mohli možná s někým prodiskutovat…V kině jsem se prostě bavila a zároveň dojemně zadržovala slzy. Příjemné překvapení! ()

Dimo

Vtipné, nápadité, se spádem, skvělým charizmatem hlavního modrého záporáka a dobrým hudebním doprovodem. Zábavné, i bez 3D. ()

LojZza

Pro mne vychazi, ze souboje Ja, Padouch vs. Megamind, lepe prave Padouch. Megamysl sice ma par svetlych chvil, ale vadi mi, ze ma prave to neco navic (vetsi duraz na romantickou zapletku a prerod zloducha v kladase) co v Padouchovi je jen okrajove. ()

Torgal

Úprimne povedané, k tomuto filmu som nepristupoval s veľkými očakávaniami. Trailery ma ale vôbec nepripravili na tak (na pomery animákov) prepracovaný a inteligentný príbeh, ktorý sa šikovne pohráva s pravidlami komixových filmov a v rukáve skrýva nejedno originálne scenáristické prekvapenie. Tiež ma veľmi potešilo, že humor neskĺza k infantilnosti (čo bol hlavný problém Despicable me). Skvelý hardrockový soundtrack len podčiarkol vynikajúci dojem. K piatej hviezde nemá film ďaleko, či na ňu dosiahne uvidím po druhom zhliadnutí. 8+/10 ()

nurielka

Tie tri * si to jednoznačne zaslúži za Velcome to the jungle vo svojom veľkolepom finále:)) ale inak by som to nehodnotila až tak veľmi pozitívne, oco si vedľa mňa sadol a doslova ho to uspalo, nič nové, dobro bojuje proti zlu, potom sa zlo mení na dobro, a tak ďalej.. no nedá sa veľmi ani o čom rečovať. ()

Jeand´Boa

S animovanými antihrdiny se snad roztrhnul pytel...nicméně proč ne...zatím se daří...toto není úplný TOP, není to asi ani aspirant na označení KLASIKA, ale poctivý animák parodující komiksové pecky s nadupaným soundtrackem to rozhodně je... ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku