Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

pepp666

Pre mna bol telnto animak velke sklamanie. Isiel som do kina s dost vysokymi ocakavaniami, ktore sa bohuzial nenaplnili. Ak by som porovnal s animakom Na vlasku, ktory som nedavno videl, tak tento u mna vyhrava len temoatikov (superhrdinovia a superzloduchovia su mi blizsi ako princezna vo vezi), ale prehrava dejom a hlavne humorom. Naozaj velmi malo som sa zasmial a ta 3. hviezdicka sa k mojmu hodnoteniu ledva doplazila ()

miromir

originalni a velice zabavne, navic suprovej soundtrack a v originale uzasne dabujici Ferrel a Pitt, s prehledem strci padoucha do kapsy ()

rwa

Přirozeně se nabízí srovnání s Despicable Me... Ten mě, jakkoli jsem velmi oceňoval onu až jemně dada výtvarnou originalitu jeho světa, totálně nebavil (od slova zábava), přímo nudil, po smíchu ani památky. Megamind je naprostým opakem: jakkoli je v mnoha ohledech (hlavně tom výtvarném) dosti konvenční, přímo srší nápady a baví královsky. Hlasy Tiny Fey a hlavně Ferrella vynikajícní, ta "existenciální" linka taky v daném kontextu velmi originální, k pěti hvězdám ovšem chybí lepší emoce a jak bych to řek - dotaženější dramatický oblouk... Lepší čtyři. ()

snupko13

Určite v tomto súboji, Ja Padoucha a týmto, pre mňa vyhráva MegaMind. Kým prvý uvedený bol len snahou o niečo, s pár svetlými chvíľami, slabým humorom a možno skôr pre mladšieho diváka, s čiste zaučujúcimi a výchovnými prvkami, ako byť rodina a podobne, Megamind ukázal uvoľnujúcejšiu tvár s dospelejším humorom, skvelou hudbou, trefnou paródiou supermanovskej tématiky, lepším dabingom (originál) a myslím, že aj animáciou. Ale dobré pre obe filmy je práve to, že sú odlišné a tak si najdú obe svojich fanúšikov, veď každý je(sa stravuje) rád zo svojho taniera :) ()

Alvin

Padouch s nezdravě velkou a ještě nezdravěji barevnou hlavou přináší nadprůměrnou porci zábavy. Z loňského duelu Despicable me vs Megamind ovšem u mě odchází poražen. ()

Kletus

Tenhle film musíte milovat nebo nenávidět. +1 - Hlavní "hrdina" +1 - Děj +1 - Nabourání klasického komiksového klišé +2 - Soundtrack (Ještě nikdy sem neviděl takhle našlapanej sondtrack - AC DC-Guns n Roses,atd.) ()

kondomxxl

Neskutočne zábavné, skvele nadabované a výborné animované. DreamWorks sa stále prekonáva a u mňa sa stáva tvorcom animákov #1. ()

wrzec

Pěju jenom samé pochvalné ódy.....tohle je animák mega rozměrů, animace bez chyby, prostě vychytané do posledních detailů a hlavně je to opravdu vtipné, zábavné a prostě ohromující. Nemohu nezmínit dokonalé hlasy pánů Ferrella (ten má za poslední 4 roky opravdu povedenou roli a to jen mluví) dále Jonaha Hilla (dokonálá podoba se svým hrdinou) a samozřejmě Bena Stillera a ostatních nevyjímaje........fakt pecka, bomba, nářez!!! ()

xpluhace

Perfektně vymyšlená zápletka, vynikající propújčené hlasy(viděl jsem to v originále) a skvělé a pro animák neobvyklé songy. Je potřeba něco dodávat? No není a vo tom žádná. ()

teseth

Film, který mě po dlouhé době opravdu překvapil!! Děj plný zvratů, které jdou proti zaběhlým pravidlům a klasickým klišé. K mé spokojenosti film postrádá infantilní dětské pohledy, spokojené rodinky, růžové skafandry a poníky. Výběr sedl do filmu jako hrnec na pr..l. Jediné co sráží hodnocení trochu dolů je závěrečná tancovačka. Ale za vesmírnou mámu a AC/DC dám 100%. Nenudil jsem se. ()

raszkulce

Určitě zajímavá zápletka a celkový náměť filmu, který se vysmívá těm velkolepým animovaným hrdinům ( Úžasňáci aj.). Vtipné momenty se určitě také najdou, vcelku dobrý film ke strávení deštivého odpoledne. V celkovém pohledu ale nijak nevyniká a určitě se zaškatuluje do pozice těch průměrných animovaných filmů. ()

MathewBB

Film Megamysl naprosto předčila mé očekávání a hodnotím jej jako nejlepší animovaný snímek roku 2010, ještě lepší než Jak vycvičit draka (How to Train Your Dragon). Jeden z nejlepších animáků vůbec... ()

luboss822

Rozprávka so zaujímavým dejovým nápadom, ktorý však podľa mňa nebol nijak zvlášť rozvitý a všetko prebiehalo rýchlo až do samotného záveru. Mám na mysli hlavne stred filmu. Ocenil by som kľudne o takých 15-20 minút viac. Na druhú stranu však humorné scénky nechýbali, úplne skvelá hudba a na koniec zubatá rybička v tele robota, tomu sa nedá čo vytknúť. ()

zekon

Animák parodující komiksy. Jooo dost slušný nářez, skvělé hlášky. Na plnou to není, nastoupil tam hluchý střed, ale pořád dobrá porce zábavy. Žádný klon a navíc skvělá hudba :) ()

jakup57

Celkom originálne, vtipné. Fajn animák na oddych...Najviac sa mi tuším páčila posledná scéna s pesničkou od Michaela Jacksona...70% ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku