Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

zipS

... čakal som prúser, dlho som túto rozprávku odkladal s tým, že som na nu nemal chuť skrz divný námet..... ale bola to obrovská chyba... Megamind je skvelá vec a som idiot, že som na toto nešiel do kina skrz môj "ničomu neveriaci" systém.. Zlatá vec, aj keď dakedy nudná, ale ako celok vytiahne na 80% ___ btw. svk dabing sadol ako " riť na šerbeľ " ()

Pavlo

Milé a svieže prekvapenie. Rozprávka ako má byť – pobaví, poučí a aj oči si prídu na svoje dobrou animáciou. Vôbec by som sa nebránil pokračovaniu, ak bude mať aspoň takúto úroveň. ()

hardridick

Milé, svižné, zábavné... Trošku čitateľné ale rozhodne nenudí, animácie sú perfetkné. Okrem toho tie soundtracky túto rozprávku vyniesli na úplne inú úroveň - top scéna: Poskok "I'm going off the rails on a crazy train" :D 80% ()

Priest

Modrá je dobrá...už je to tak...a je tomu tak i v tomto provedení. Nemohl jsem uvěřit, že se dokáže z malého mimozemšťana vyklubat takový záporný klaďas :) je to velmi hezký film. ()

Gustlik

Je těžké být hrdina. Je těžké být zloduch. Je těžké být zástupce hrdiny, který chce být vlastně zloduch. Nejlepší je asi být normální. Příjemná animovaná komedie u které se člověk zasměje. ()

brezi

V době vzniku tohoto filmu vznikl mimo jiné také film "Já, padouch", a doposud se mezi filmovými fanoušky spekuluje o tom, který je lepší nebo horší. Je to žabomyší válka, opravdu nemá smysl poukazovat na to, zda tento film měl to či ono, tomu filmu chybělo tamto apod. Já se u obou animáků bavil stejně dobře, oba mají své klady a zápory, ale ani na jednom jsem nepostřehl zásadní nedostatky a jednoznačně převládají kladné reakce. Musím tedy konstatovat, že Megamysl je skvěle natočený animovaný film pro celou rodinu. Může se pochlubit skvělou animací, vtipnými situacemi, bojem dobra a zla a hlavně uchu lahodícím hudebním doprovodem spolu rockovými hitovkami. ()

stepni.vlk

Superhrdinská komedie o tom co se stane, když se padouch začne jednoho krásného dne nudit :). Film je dostupný i v pseudo 3D verzi, takže vy, kdož nemáte doma 3D monitor či tv nezoufejte a klidně sháňejte. Pokud Vás žánr zaujal a máte rádi rockovou muziku, nebudete litiovat. Film dával dohormady stejný animátorský kvintet jako Shreka, takže z tohoto úhlu pohledu je to sama o sobě záruka kvality. Jak napsal Tarry Prachett v knize Stráže, stráže: "Hrdinové jsou hrdinové a ostatní jsou kompars, který musí umírat. Tuto knihu bych rád věnoval tomuto komparsu a udělal z něj na vteřinu pravé hrdiny." Tady je to o tomtéž. Pokud máte navíc rádi parodie všeho druhu, neváhejte ani na vteřinu. Tento film doporučuji všem lidem, kteří mají pocit, že v životě ničeho nedosáhli. I na Vás může jednou vyjít řada při losování outsiderů. Jak s tím naložíte už je jen na Vás. Padouch nebo hrdina? My jsme jedna rodina! :) ()

Diceros

Průměrný příběh, hezké přívětivé ztvárnění postaviček, dobrá zábava, výborná hudba... Nějáká ta romantika, padouch nepadouch, dobro vítězí nad zlem... Ano bavil jsem se, ale pro mě je to film na jedno shlédnutí. Určitě nemám potřebu jej vyhledávat, abych si jej jen tak pustil znovu. 3,5* ()

psycho.ta

Nevím, přijde mi, že jsou současné animované filmy čím dál tím méně vtipnější a tak plnící svůj úkol. U tohoto jsem se zasmála maximálně třikrát/čtyřikrát, jinak nuda. No, alespoň že ta hudba byla dobrá, jak prohlásil kolega přede mnou. 3*** ()

tylec

Akční, vtipné, skvělé... navíc se parádní výběr hudby. Jen by to asi nedopadlo tak vtipně kdyby si dovolenou vzal třeba Batman. ()

Tomulka

Nejsou to čtyři hvězdičky v plné parádě, ale jsou. Tři hvězdičky by už byli málo a to hlavně díky naprosto dokonalém megamyslovi. Jen ta jeho postava je perfektně napsaná a zanimovaná. Jeho kostými jsou super a ta hudba při jeho nástupu je prostě skvostná. Zloduch v hábitu tvrdého rockera je výborný nápad. Co se týče hrdiny, který to už nechce dělat je taky boží. Akorát jako celek to není až taková bomba jako třeba Úžasňákovi. ()

Phoeniyx

No ze začátku to nebylo nic moc ale když se to pak rozjelo pecková hudba a opravdu vtipný zakončení nejlepší hláška teď navalte peněženky skvělá zábava. ()

sososo

Čtvrtá hvězda za hudbu. Vcelku zábavný. Ač si pohrává se zažitými superhrdinskými klišé, všechno je tak nějak předvídatelné. Typuji, že pro typy 12- bude zábavnější Madagaskar od téhož autora. ()

Otan

Megamysl stojí za vidění,už jen proto,že je to tak trochu jinak,a nebo jak se tu píše komiks na ruby.Je to příjemné ,ale úplně megabomba ne.V každém případě jsme se s dětmi zasmáli. ()

Bogeyman

Takáto zmena klišé príjemne potešila. A prečo nie? Nikoho nikdy nezaujímal osud klasického "záporáka". Celková súťaživosť medzi dvoma hlavnými aktérmi a charakter "modráska" sa mi neskutočne páčil, zapojte do toho príbeh o zakázanej láske a máte úžasný, nadýchaný mix ktorý nemôžete nemať radi. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku