poster

Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

 • USA

  Merry Madagascar

 • Slovensko

  Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 30 min

Režie:

David Soren
 • Bakllazaan
  odpad!

  Vim jistě, že tohle by se mi nelíbilo ani jako škvrněti.(23.12.2010)

 • klerik
  ***

  Vianočné tučniaky (Madagascar Penguins in a Christmas Caper) sa mi páčili viac. Je však chválihodné, že vznikajú takéto bonusy - deti budú nadšené. Nám ostatným by sa nič nestalo, keby tento film nevznikol... Je tu však pár prijateľných fórikov, aj základná zápletka je fajn, len je to vážne trochu zbytočné...(26.12.2009)

 • WANDRWALL
  **

  Jedna z nejchudších zemí světa si zaslouží lepší nakládání i ze strany tvůrců filmu, který toho nedbá a předkládá malým divákům řadu zmatečných informací o ostrově, kde se dá zažít něco dobrodružného. Asi jen málokdo by tam chtěl žít.(25.7.2010)

 • Dubro
  ***

  Prístupné len pre diváka, ktorému je menej ako 9 rokov. Divákovi staršiemu ako 9 rokov je vstup povolený len v sprievode osoby do veku 9 rokov.(26.11.2009)

 • Terva
  ****

  Zdá se, že ten kluk má s kokosem v kokosu. Jelimánoce začínají. Santa Klaus byl původně na Jižním pólu, ale uplatili ho cukrovým a levnou pracovní silou. I tady fungují saně na bázi kouzelného prachu (možná na této legendě něco bude) a stejně jako v příběhu Velká vánoční jízda se zde létá přes Kanadu. Navštívíme New York a ten bude stále krásný ikdyž poletíme zpět. Dokonce i láska mezi tučňákem a sobicí je tu pojmenovaná - CITÁT - My chceme bipolární tučňáky. Tučňák - Jižní pól. Sob - Severní pól. Zdá se vám komentář zmatený - no, to už tak někdy bývá.(1.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace