Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

David Soren
  • predators

Vánoční přídavek z Madagaskaru pro piškoty. Nic víc, nic míň... 40%(10.1.2010)

• Crawler-D

Hrozně moc to narušuje koncept jejich uvěznení na tropickém ostrově, a proto je závěrečné rozuzlení dost neuspokojivé. Ovšem nadšení holčičky ze setkání se Santovými pomocníky bylo bláznivě vtipné.(31.12.2009)

Madagaskarský vánoční speciál nabízí poněkud divočejší pojetí než Shrekoleda, ale ve výsledku jde o srovnatelné příběhy k původním celovečerákům. Stará známá parta se snaží společnými silami doručit všechny dárky po tom, co Santa přišel k úrazu, což se neobejde bez nějakých těch potíží ("Každé přistání, které přežiješ, je dobré."). Dokonce dojde i na podivnou milostnou linii mezi sobicí a Vojínem ("My chceme být bipolární."), ale což - mezi Glorií a Melmanem to taky fungovalo. No a samozřejmě je zde patrné pošťuchování k uvědomění si podstaty Vánoc.(25.9.2016)

Svým způsobem vlastně úplně zbytečný, ale chvílemi přece jenom docela vtipný vánoční speciál, který mě ve své krátké stopáži pobavil skoro víc, než oba celovečeráky. To bude ale asi zřejmě tím, že o nich nemám zrovna valné mínění. K vánoční atmosféře to vcelku ujde. 50%(26.12.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Animace 7/10/// +tučňáci, hudba, k vánocům se to hodí -mohlo to mít klidně víc gagů, méně prostou zápletku/// Přijde mi, že se tady tvůrci opakují. Na Madagaskar 2 se teprve chystám, ale už tady se mi zdá, že s postavami se nikam moc nepohnulo. No ale je to pořád lepší než Šrekoleda, která je víc trapná a nudná. Šťastný a veselý Madagaskar je ještě celkem přijatelná sranda, která především na vánoce nemůže nikoho urazit./// Celkem 65%///PS: Naučil jsem se nové slovo: bipolární :-)(24.12.2009)