Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 30 min

David Soren
  • WANDRWALL

Jedna z nejchudších zemí světa si zaslouží lepší nakládání i ze strany tvůrců filmu, který toho nedbá a předkládá malým divákům řadu zmatečných informací o ostrově, kde se dá zažít něco dobrodružného. Asi jen málokdo by tam chtěl žít.(25.7.2010)

Jde tu jen o to, připomenout prckům, že nějaký Madagaskar existuje, a že o Vánocích nejsou dárky to nejdůležitější. A je to vcelku zábavné, mimochodem.(24.12.2009)

Vtipná, svižná a zábavná jednohúbka, ktorá práve cez Vianočné sviatky ma to správne kúzlo. 80% - 4*(6.1.2011)

• predators

Vánoční přídavek z Madagaskaru pro piškoty. Nic víc, nic míň... 40%(10.1.2010)

• Tuax

Tenhle vánoční kraťas mi přijde takový prázdný, sice snaživý, ale na kraťas to vypadá dosti pustě. Na to, kolik nápadů měli tvůrci ve filmch tak zde, se nechali příliš svázat motivem, který tomuhle vévodí a je to na to naroubováno příliš násilně, křečovitě a výsledek mě tolik nebavil. Nejhorší je prostě jen to, že to je méně zábavné a to u takových úletů je dosti důležité.(30.8.2016)