poster

Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

 • USA

  Merry Madagascar

 • Slovensko

  Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

Režie:

David Soren
 • lekr
  *****

  Mám rád Madagaskar. Pro Alexe, Martyho, Melmana i Glorii jsem měl vždycky slabost a proto nemůžu tomuto Vánočnímu speciálu dát jinak než pět hvězdiček.(25.12.2010)

 • Crawler-D
  **

  Hrozně moc to narušuje koncept jejich uvěznení na tropickém ostrově, a proto je závěrečné rozuzlení dost neuspokojivé. Ovšem nadšení holčičky ze setkání se Santovými pomocníky bylo bláznivě vtipné.(31.12.2009)

 • Tuax
  **

  Tenhle vánoční kraťas mi přijde takový prázdný, sice snaživý, ale na kraťas to vypadá dosti pustě. Na to, kolik nápadů měli tvůrci ve filmch tak zde, se nechali příliš svázat motivem, který tomuhle vévodí a je to na to naroubováno příliš násilně, křečovitě a výsledek mě tolik nebavil. Nejhorší je prostě jen to, že to je méně zábavné a to u takových úletů je dosti důležité.(30.8.2016)

 • Djkoma
  **

  Obdoba Shrekoledy. Všechny chvíli slavné animáky musí mít svoji vánoční verzi, ať je sebehloupější a podivnější. Hlavně, že v nich je Santa nebo někdo obdobně vypadající.(25.12.2009)

 • Stanislaus
  ***

  Madagaskarský vánoční speciál nabízí poněkud divočejší pojetí než Shrekoleda, ale ve výsledku jde o srovnatelné příběhy k původním celovečerákům. Stará známá parta se snaží společnými silami doručit všechny dárky po tom, co Santa přišel k úrazu, což se neobejde bez nějakých těch potíží ("Každé přistání, které přežiješ, je dobré."). Dokonce dojde i na podivnou milostnou linii mezi sobicí a Vojínem ("My chceme být bipolární."), ale což - mezi Glorií a Melmanem to taky fungovalo. No a samozřejmě je zde patrné pošťuchování k uvědomění si podstaty Vánoc.(25.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace