Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 30 min

David Soren

Mne to prišlo lepšie ako celý Madagaskar 2...ale ten koniec si fakt museli odpustiť..s tým Slovenskom a Slovinskom...(24.12.2009)

Vtipná, svižná a zábavná jednohúbka, ktorá práve cez Vianočné sviatky ma to správne kúzlo. 80% - 4*(6.1.2011)

• Radiq

Málo vtipnosti, ani těm tučňákům to už nejde jak dřív, Santa a jeho sestřel je docela křečovitě vymyšlenej děj. Moc mě to nepobavilo, protože se to pohybuje dost pod úrovní celovečerních filmů Madagascar.(4.2.2013)

Ach bóže. Po Shrekoledě další travestie, tentokrát s ruským přízvukem hovořícími soby a Santou, co ztratil paměť (sakra, vždyť zrovna včera jsem viděl pět minut čehosi hraného s tou samou zápletkou... kdyby se radši inspirovali Billy Bob Thorntonem a jeho Santou co chlastá a s oblibou provozuje anální sex...). Tenhle kraťas je jeden velký pastiš vykrádající Peter Pana a (proč mě to nepřekvapuje) nejslavnější citát z Casablanky, musím mu ale přiznat to, že to ubíhá docela svižně a jako půlhodina mi to nepřišlo. A Jelimána nedabuje Sacha Baron Cohen.(24.12.2009)

70%(24.1.2011)