Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

• Toyotomi

meh(23.3.2015)

70%(24.1.2011)

• predators

Vánoční přídavek z Madagaskaru pro piškoty. Nic víc, nic míň... 40%(10.1.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Animace 7/10/// +tučňáci, hudba, k vánocům se to hodí -mohlo to mít klidně víc gagů, méně prostou zápletku/// Přijde mi, že se tady tvůrci opakují. Na Madagaskar 2 se teprve chystám, ale už tady se mi zdá, že s postavami se nikam moc nepohnulo. No ale je to pořád lepší než Šrekoleda, která je víc trapná a nudná. Šťastný a veselý Madagaskar je ještě celkem přijatelná sranda, která především na vánoce nemůže nikoho urazit./// Celkem 65%///PS: Naučil jsem se nové slovo: bipolární :-)(24.12.2009)

• MATADOR

S Madagaskarem to jde od desíti k pěti a ani těch dvacet minut (deset minut trvají závěrečné titulky) něčeho to nezachraňuje. Takže pokud tvůrci už nedokážou zvládnout ani těch 20 minut, tak ať tu trojku radši nekutí a nebo se nechají někde inspirovat, a to pořádně.(25.12.2009)