Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

David Soren

Někteří by mohli být zmatení, protože se vánoční Madagaskar odehrává mezi prvním a druhým dílem. Tento vánoční bonus je lepší než vánoční Shrek, ale stále funguje na stejných vtípcích. Opět to nejlepší předvádí tučnáci a jejich "studená válka" mezi jihopolníky a severopolníky. Zbytek ansámblu je opět tradičně nudný a Julián otravný. Ušlo to, ale podruhé bych si to nepustil.(18.12.2009)

• Tuax

Tenhle vánoční kraťas mi přijde takový prázdný, sice snaživý, ale na kraťas to vypadá dosti pustě. Na to, kolik nápadů měli tvůrci ve filmch tak zde, se nechali příliš svázat motivem, který tomuhle vévodí a je to na to naroubováno příliš násilně, křečovitě a výsledek mě tolik nebavil. Nejhorší je prostě jen to, že to je méně zábavné a to u takových úletů je dosti důležité.(30.8.2016)

Když mně jsou prostě zvířátka z Madagaskaru sympatičtější než jiná animovaná zvířena :-)(23.12.2009)

Při sledování s celou rodinou stoupá hodnocení podle toho, s kolika lidmi se na podobné ztřeštěniny člověk dívá :-). Tenhle krátký příběh ze známého animovaného universa je o dost lepší než podobně tématicky zaměřený krátký film se Shrekem. Hvězdičku k dobru přidávají opět výborní tučnáci, teď navíc ve spolupráci s kolegy sobíky, kterým ruský dialekt sluší snad ještě více. Je to vtipné, několik hlášek (santaklaustrofobie, "jééé, kokosový ořech!") bombastických a celkově se to ke 24.12. velice hodí...(24.12.2009)

Parádní kraťas, který je mnohem vtipnější a nápaditější než celá "Shrekoleda".:-)(24.12.2010)