Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 30 min

David Soren
  • Radiq

Málo vtipnosti, ani těm tučňákům to už nejde jak dřív, Santa a jeho sestřel je docela křečovitě vymyšlenej děj. Moc mě to nepobavilo, protože se to pohybuje dost pod úrovní celovečerních filmů Madagascar.(4.2.2013)

• AngelAngie

Vysílala TV Nova... // Podprůměrná rádoby zábava, která vůbec vzniknout nemusela.(24.12.2009)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Animace 7/10/// +tučňáci, hudba, k vánocům se to hodí -mohlo to mít klidně víc gagů, méně prostou zápletku/// Přijde mi, že se tady tvůrci opakují. Na Madagaskar 2 se teprve chystám, ale už tady se mi zdá, že s postavami se nikam moc nepohnulo. No ale je to pořád lepší než Šrekoleda, která je víc trapná a nudná. Šťastný a veselý Madagaskar je ještě celkem přijatelná sranda, která především na vánoce nemůže nikoho urazit./// Celkem 65%///PS: Naučil jsem se nové slovo: bipolární :-)(24.12.2009)

Prístupné len pre diváka, ktorému je menej ako 9 rokov. Divákovi staršiemu ako 9 rokov je vstup povolený len v sprievode osoby do veku 9 rokov.(26.11.2009)

moc jsem nečekal, takže jsem zas až tak zklamanej nebyl... prostě podobně jako v případě shrekoledy povedených scén jako šafránu, zbytek plytká kaše pro mimina. špatný. 50%(24.12.2010)