Johanka

Svěží letní komedie s vynikajícím hereckým obsazením. Dvojice Hanzlík a Kolářová jsou skvělí herečtí partneři, kteří i v tomto prázdninovém příběhu zazářili. ()

NinonL

Romantická komedie s nevyvedenou dcerou, nevyvedeným synem, spoustou babiček, prababiček, sestřenic a bratranců. Chvílemi trochu hysterické, ale jinak příjemný průměr. ()

Vojcl

Jedna z těch méně povedených starých českých komedií.. Málo humoru, jednoduchý scénář, z herců zaujme snad jen Hanzlík, který si toho "vesnického burana" opravdu užil.. ()

blackrain

Hodně příjemná letní komedie. Patří k mým oblíbeným. Můžu na ni koukat pořád a nikdy mě neomrzí. Velmi jednoduchý příběh. Holka jede trávit léto na venkov a tam potká úplný opak svého přítele. No a zápletka na sebe nenechá dlouho čekat. ()

ABLABLABLA

Krásný letní film, akorát trochu nečekaný konec. Myslela jsem si, že se vezmou, ale oni ne:) Hanzlík ve svém džínovém kompletu vypadal opravdu jako kauboj...Jinak dvojici Kolářová-Hanzlík mám velmi ráda a na jakýkoli film, či seriál s nimi se vždy ráda podívám. A myslím si, že tady se krásně vyblbli. ()

rt12

Ivo Novák se po dlouhých letech (,,Kam slunce nechodí") měl šťastnou ruku při výběru scénáře a stvořil nádhernou ryze Českou komedii z vesnického prostředí. Jedna z nejůsměvnějších komedií 20. století. ()

Skip

Docela pohoda komedie, ale žádný zázrak. Prostě jen tak kouknout, co se to tam děje, sem tamse usmát a pak jít zase dál. ()

Aleee89

Tenhle film jsem viděla několikrát, mám ho docela ráda. Je to taková prima česká komedie, u které se člověk uvolní a pobaví. Herecké obsazení mi taky sedlo, film je už taková klasika. No co víc dodávat, film se mi líbil. ()

Vědma

Já jsem nehodnotila Léto s kovbojem - film mého mládí? V té době se moc romantické komedie netočily. Spíše se točily komedie komunální, pohádkové nebo crazy. Proto se mi jako holce Léto s kovbojem dostalo pod kůži a nostalgicky přiznávám, že se na něj dívám skoro při každé repríze, už kvůli Hanzlíkovi a Víznerovi. Jeho Boba je skvělý. ()

kajas

Jedna z nejznámějších komedií dvojice Hanzlík + Kolářová mě bohužel příliš neoslnila. Kovboj je sympaťák, ale chování jeho vyvolené (vyčítá milenci vytetované jméno, ale sama žije s jiným mužem) mi nepřišlo moc logické. Skvělé ale byly "tři tchyně". ()

Taninaca

Já znám široko daleko všechny krávy, ale vás jsem tady ještě neviděl! :-) Roztomilý kovboj Jaromír Hanzlík se mi nikdy neomrzí a spolu s Dorkou Danielou Kolářovou (vařit neumí, byt nemá, hezká taky moc není:) nikdy nepohrdnu jeho společností:-) ()

easaque

nostalgické -4* v rámci doplnění k dávno viděným filmům se dostává i na tuto zábavnou letní romanci, která mě vždycky potěšila. Sice je to už deset či dvacet let, ale přesto příjemné vzpomínky zůstávají. Uvidíme až se někdy dostane na reprízu, tak zda si známku hlavní ověřené duo Kolářová-Hanzlík zaslouží, ale zatím čtyři hvězdy nechám. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

lekr

Trapný paskvil který bych se styděl nazvat Zlatým fondem české kinematografie. Příběh je zoufale tuctový, scénář nezajímavý a nevtipný, k tomu nepovedené herecké výkony herců, kteří jsou na hraní letního Romea a Julie zoufale staří..Hanzlík se teda ještě drží ale Kolářová je nesnesitelná a o Víznerovi ani nemluvě......jeden z nejhorších českých filmů!!!! ()

rakovnik

Příjemná letní komedie, které přicházím na chuť až spolu s věkem. "Já tady znám v okolí všechny krávy. Ale Vás tedy ne. Zato volů je tady dost!". Vtipné dialogy, sympatičtí mladí herci a hezké prostředí, to jsou přednosti tohoto filmu. ()