Molly

Příjemný film se skvělými výkony. Vedle ústřední dvojice představitelů musím ocenit hlavně Oldřicha Víznera, který je jako Boba prostě neodolatelný. ()

Hrabka

Film jsem snad nikdy neviděl vcelku. Prostě u toho nedokážu vydržet po celou dobu. Přesto znám některé scény nazpaměť. Romantická komedie určená spíše pro Husákovy děti, než pro nás. Ale nic proti. Je to poměrně sranda. 60% ()

lamps

Takový příjemný nostalgický snímek, který při nudném nedělním odpoledni nikdy neurazí. Hanzlík je velký sympaťák, Kolářová skvělá herečka a dohromady jim to klape jedna báseň.. ()

mchnk

Lehoučká letní komedie. Hanzlík-perfektní vesnickej rebel, Kolářová-skvělá zamilovaná psycholožka. Nho a Vízner ? To je takový trénink na Saturnina. Prostě neškodná příjemná komedie na letní nedělní odpoledne, která je bohužel také z jedněch, které jsou nelítostně ždímány komerčními televizemi. Přitom, co se týká režie, jedná se podle mě o průměrný film. Což asi ale při neustálém opakování tohoto snímku nehraje roli. ()

mzss1

Není to nějak extra superhvězdný český film, rozhodně na tu dobu točil Hanzlík daleko lepší filmy. Přesto je to taková oddychovka, která ničím velkým ani snad neurazí. Je to ale pouze průměr - tak jsem to vnímal já. Celkově to vidím tak na 55% = *** ()

kingik

Typická letní komedie a tuto atmosféru se režisérovi Ivo Novákovi podařilo výborně vystihnout, ale nejlepší výkon tu podává Oldřich Vízner jehož omezený medik je tím nejlepším v celém filmu. ()

Webb

Tuto komedii jsem viděl asi potřetí a nikdy mě bohužel víc nezaujala. Největší problém bych viděl v nezajímavém námětu, díky kterému se mi často dostavovala nuda. ()

Anderton

Doubravka má priateľa, ktorý je ale absolútny blbec. Čo znamená, že ak ho začne podvádzať, tak je to úplne v poriadku. Keď Honzovi oznámi, že už má priateľa, tak sa čuduje, že mu je to akosi divné. Že on má spomienku na dávnu lásku v podobe tetovania, to je ale vážny problém. Je to síce celkom fajn letná romantika, ale nielen vďaka spomínaným veciam, ale aj celkovej rozťahanosti a absencie nejakého vážnejšieho konfliktu ma viac menej sklamala. ()

swamp

Další z prázdninových komedií s Danielou Kolářovou. Tentokrát jí parťáka dělá výborný Jaromír Hanzlík. Docela mě překvapilo, jaký situační humor se ve filmu nachází. Snad ještě větší exot než Hanzlíkův "kovboj" Honza je Víznerův Boba. :D Takového idiota bych tedy potkat nechtěl. :P ()

Slartibarkfast

"Já znám široko daleko všechny krávy.. Ale Vás jsem tady ještě neviděl." ..Úžasná letní komedie se sympatickým Hanzlíkem, který pase krávy. Těžko rozebírat scénář nebo herecké výkony. Je to zkrátka film, který se musí vidět. Bezesporu patří mezi kultovní československé komedie, které by člověk měl alespoň jednou za život zhlédnout. 80% ()

nascendi

Ivo Novák nenakrútil počas celej svojej kariéry poriadny film a je pre mňa záhadou, kto mu na ďalšie filmy podpisoval peniaze. Ani Leto s kovbojem nie je žiadnou výnimkou. Slabomyseľný príbeh, nesúrodá ústredná dvojica a množstvo epizódnych úloh obsadených v tej dobe známymi a populárnymi hercami. A máme z toho stráviteľný guľáš, ktorý množstvu divákov pripadá ako romantická komédia. Majú ju mať. Veď nakoniec podľa mierne upravených receptov sa dnes varia sledované seriály. ()

nash.

Nestárnoucí a neuvěřiteně pohodová letní romantická komedie, plná zábavných situací a dialogů, v nichž jedna skvělá hláška střídá druhou. K tomu nezapomenutelná dvojka Hanzlík a Kolářová, kterou skvělým způsobem doplňuje Viznerův Bobo. "Znáš maminku, táta radši umřel než by se s ní hádal." ()

WANDRWALL

Učitelky ala kovboj. Prostý chlapec má pěkný vztah k přírodě a budoucí učitelka se moc nebaví se studentem medicíny, který se bojí krve. Prostého pasáčka krav si učitelka oblíbí a hrne se s ním do manželství. Medik se trápí a budoucí učitelka mu radí, aby zanechal medicíny a přenechal ji nadanějším studentům. U prostého chlapce ji přitahuje, že pase krávy a vesele si přitom zpívá a dovádí, a to jsou pro ni asi hlavní pohnutky pro vstup do manželství s hochem ze zdejší prérie.***(1.10.2010) ()

Slarque

Jedna z těch starých českých poctivých komedií. Letní setkání dvou mladých lidí z rozdílných světů s velmi nestandardními rodinami. Podařilo se z toho vykřesat dost vtípků, ale hlavně pohodovou letní atmosféru. ()

klerik

Veľmi príjemná a zábavná letná pohopdovka. Romantika reálna, postavy pekne vymyslené a ma to nezabudnuteľný šmrnc skúškového :)... ()