Forsetino

Kvalitní westernovka z období prohibice... Občas chování postav trošku zvláštní a některé scény nereálné, ale celkový dojem je jednoznačně pozitivní! ()

miki68cz

Povedená syrová pologangsterka. Divná doba, rovný lidi, zákon v jejich rukách, tam přijít někdo ze současných politiků tak je během pěti minut mrtvej jako křivák. Tenhle film vřele doporučuju, skvělí herci, úžasná muzika Nick Cave i atmoška ()

kaapaa

..asi jsem se moc těšil...po výborném, precizním a dechberoucím Proposition a chvalitebné Cestě zase o chlup slabší Hillcoat...a PS: málo málo Oldmana, kua!!!!!!!... ()

vipeerr

ačkoliv Tom Hardy za celý film nemusel téměř otevřít ústa, podal jakožto nekompromisní vesnický mafián brilantní výkon. Trošku mi to připomnělo Public Enemies s Deppem. Pro mě 85% výborná gangsterská westernovka. ()

GoustDog

Dobrý soundtrack a výborné herecké obsazení. Film ale působí nekonzistentně. Hlavní dějová kostra je příliš vetchá a je do ní nacpáno příliš mnoho odboček. Přičemž mnohé zásadní scény jsou natočeny až moc zkratkovitě, divák nemá šanci si je řádně vychutnat. Každopádně stojí za zhlédnutí! ()

mark9th

Hoci som si na uspokojivu vendetu od bratrov Bondurantovcov pockal az na koniec, v podstate ani minutu som sa nenudil. Hardy toho sice vela nenahovoril, ale jeho krutoprisne pohlady vraveli za neho:) .LaBeouf dominoval, ta rola mu proste sadla. 85% ()

Vykuk

Jediné co se mi na filmu líbilo, byla jakási přirozená surovost, atmosféra... jinak trochu nudné, Hardy, respektive jeho postava zpočátku působivá, později otravná, viděl jsem už lepší kousky podobného ražení. Jako dalo se to, ale čekal bych víc. ()

thomasnikrs

Je to poprvé, co jsem tady dal plný počet hvězdiček, ale jestli jsem kdy viděl natočený film podle skutečné události a zpracovaný tak krásně, tak je to tento (pak ještě Výměna s A.Jolie- také podle skutené události). Super po všech stránkách. Režie, výprava, herecké obsazení a Tom Hardy je prostě klassa. Díky za krásný film. ()

situs

Ačkoliv by jistě šel filmu vytknout slabší příběh - v podstatě se jedná o slepenec často používaných scénáristických dobových šablon, nejedná se v tomto případě o vyloženou slabost. Film ve své působivosti stojí především na dokonale atmosféricky a herecky podaných jednotlivých scénách, takže se spíše řadí k "zážitkovým" filmům typu Američan či Driver. ()

Catenburey

Ano, Lawless je to, co jste čekali od Public Enemies a tak nějak uplně to nedostali. Napětí od půlky filmu do posledních vteřin poslední akční scény, drsný příběh drsných hochů, o prohibici a pašerácích s ní spjatými. Prostě vše, co si představíte pod pojmem "Gangsterka". Po pomalém ale dobře situovaném rozjezdu, který nás seznámí s propracovanými charaktery, zvlášť se "slizounem" Guyem Pearcem. K hlavnímu záporákovi jsem opravdu pocítil odpor a to neznamená nic jiného, než dobře odehranou roli. Jakmile přichází na scénu první vraždy, lavinu strhujícího napětí, akčních scén a vlny ilegální kořalky jen tak něco nezastaví. ()

MillaJ

Obyčejný příběh, který nás zavádí do prohibice 30. let v USA. ( I my jsme měli podobnou zkušenost, nedávno... ) Musím ale uznat, že kdyby ve filmu nehráli mojí oblíbení Tom Hardy a Shia LaBeouf, tak ten film možná ani nezaregistruji. Pro to taky 4*. Ale natočeno to bylo hezky. ()

DJ Kritik

Je to lepšie ako priemerný film, ale, čo vám utkveje v hlave bude to, že nejaký bratia ktorí obchodovali s alkoholom počas prohibície, mali tuhý korienok. Veru ťažko povedať, či by som sa na to pozrel ešte raz. Momentálne asi nie. ()

Izi-Peťan

Super gangsterka z období prohibice. Úvod trochu nezáživný, ale po příchodu Guya Pearce to postupně nabíralo obrátky. Jako záporák byl rozhodně výborný. Škoda, že postava Garyho Oldmana byla dost nevyužita a prakticky se objevil ve dvou scénách, při tom podle mého, mohla být více propracovaná. Jinak z hlavních postav se mi kupodivu více líbil Shia LaBeouf než Tom Hardy. Příběh je výborný, a ještě víc se mi na něm líbí, že je podle skutečné události. Suma sumárum u mě za 75% ()

Havala

Tom Hardy pozdvihnul tento film do velmi slušné úrovně. Předloha fantastická, dějově prakticky nelze nic vytknout. Je vidět že Tom umí jak záporáky (TDKR) tak kladné role. Hudba je taky nadprůměrná, přesně šitá k tématu. Jedno větší mínus dávám za to že si Gary Oldman zahrál tak malou roli. ()

pmusic

Musím priznat, ze pocet hvezdicek u tohoto filmu jsem musela dlouho promýslet. Snímek má skvelou atmosféru, opravdu výborné obsazení, pár drastických scén, úlisného záporáka, ale ten konec je proste prihlouplý. Skoro dve hodiny cekáte, v co tohle drama vyústí a kdyz k tomu dojde a vy spatríte výsledek, musíte být zklamaní, já urcite zklamaná byla. Tom Hardy je muj velký oblíbenec a o to víc me to mrzí! ()

otilrak

Kdepak, s bratry Bondurantovi se opravdu nevyplatí si zahrávat. Drsňáci, jak mají být. Skvělý příběh, parádní herecké obsazení a ještě lepší výkony na plátně. Ani chvilku jsem nevěděl, jak se příběh posune dál. Podle mě bez chyby. ()

srncek

Asi prvý krát,čo mi Shia LaBeouf nevadil....pritom presne kôli nemu som film dosť dlho odkladal..Pearce je kokot a nie herec,naozaj trápny výkon,inak je film veľmi dobrý.82% ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)