Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ondr@932

Prvních 45 minut minulosti HRUZA! Nuda! Ale od té doby se to docela rozjelo v dobrý akční thriller! Ale už bohužel pozdě. Takže dávám 4/10 ()

Yancl

Jason Bourne v osekané verzi a především v dívčí podobě .. nabídka to byla vskutku zajímavá. Trailery slibovaly slušnou porci akce a minimálně charizmatické souboje. Jenomže 'Haywire' je filmem rozpoluplným, hodně rozhádaným a také nepříliš výrazným. Občasné bitky mají svou šťávu, tady předvedli choreografové kus práce, jenomže souboje vystřídá hromada prázdného místa. Výsledkem toho je nepříliš povedený akční film, který zdaleka nesplnil má očekávání. Bod k plusu za působivou jízdu v EVU ... [48%] ()

longercz

Průměrný film s nadprůměrnou Ginou Carano, což je zajímavé, že říkám, protože vážně nevím čím mě tak dostala. Každopádně už se ale těším na cokoliv v čem se objeví příště. ()

palmrus

K tomuto filmu asi zapomněli napsat scénář, nebo v něm stálo jen improvizujte na téma špionážní thriller. Ale pár překvapivých momentů film má. Jako například když se jelen, evidentně zcela vědomě nechá nabrat couvajícim autem a pár dalších WTF momentů. ()

darkreider

Film preplneným zvučnými menami ako máloktorý iný a predsa pôsobí tak nejak amatérsky. Dej je zdĺhavý, zbytočne naťahovaný a až po koniec zmätený. Madam Carano nie je zrovna herečka prvej triedy a po skončený MMA kariéry zjavne nejaké to kilo nabrala a jej pobehovanie (rozumej hopsanie) po strechách pôsobí skôr vtipne. No musím povedať, že súboje sú asi to jediné, čo sa dá brať ako plus a ani tie nie sú žiadna pecka. Postavy sú nevýrazné a nie je tu nič, čím by ma film udržal čulého. Sklamanie, ale čakal som to po tej salve nelichotivých recenzií. ....Skoro by som zabudol, hudba je strašná a škodí aj tomu málu slušných scén. ()

cerbygerby

Nevím kdo k tomuhle filmu dělal hudbu, ale na místě bych ho odstřelil, protože tohle se nedalo poslouchat... akce kdy je střílečka a potom honička a já slyším nějakou poezii či co.... no úplně to člověka otráví, takže celkový dojem z tohoto filmu je horší než kdyby tu byla nějaká perfektní hudba, a takových dobrých herců...škoda noo, proto jen 3* a 50% ()

Eduardo

Dejovo už stokrát videná omáčka, ale Gina Carano ako Statham v ženskom podaní robila film celkom pozeratelným. Bodaj by v budúcnosti dostala viac takýchto hlavných úloh. Obsadenie zvyšku filmu mi je ale celkom záhadou. Toľko hercov takého kalibru v takto priemernom filme sa zrovna často nevidi. ()

Whitebeard

Uuuuuf. Dal jsem 52 minut a pak to vypnul. Snažil jsem se, co to šlo, ale nedalo se to. Prazvláštní "akční" film. Obsazení jako víno a normálně bych zaplesal, ale pravdou je, že ti herci byli od začátku odsouzený k záhubě. Do toho všeho hraje celou dobu nějakej šílenej soundtrack německýho porna 80tých let, kterej doufam dostanu z hlavy co nejdřív. Tohle se nepovedlo, dle mých "interních pravidel" nedokoukanej film kvůli znudení - 1*. ()

dalziel

Nie ,že by to bol vyslovene zlý film,ale mám dojem že Soderbergh mal režiseskú stoličku otočenú opačne smerom od scény, akoby to natáčal po slepu.Herecké výkony sú nepresvedčívé,nezaživné až nudné.Pritom stačilo navrieskať na hercov čo to kurva s Vami je .GIna a e Ewan vyzerajú akoby mali strečné pravítko v predli.Hudba klasicky o ničom aláá David Holmes ktorý sám seba recykluje do nekonečna. ()

papaguy

Nízkorozpočtová žánrovka, která sice vůbec nedává smysl, ale přesto potěší. Kdyby to nebyla taková blbina, divák by si víc užil i celkem schopné hrece (teď nemyslím Douglase). ()

kluzo

Jednoznačně jedna z nejlepších akčních špiónovek co znám. Má to spád, překvapení... Vážně nechápu tohle nízké hodnocení. ()

Acrobat

Veľmi dobré realisticko jemné akčné sny bezprostredne po zhliadnutí Skratu ma prinútili neodsúdiť film. Je pravda, že zbadať, spozorovať, ba dokonca pochopiť to artové a komerčné ponímanie zároveň, je u Stevena ani nie obtiažne, skôr argumentmi nepodložiteľné. Skrat však má taký ten osobitý prístup. NA jednej strane ma nezaujímal príbeh vysokej hry patriotov (nevysvetlené, tajomné, mimo mojej sféry, zložité, absurdné?), preto aj scenár nie je ničím výnimočným. Druhá akčná stránka nie je nebodosahujúca, avšak momenty jazdy v Lancery, jej snahy o únik vyšperkovaný srncom a prenasledovanie v Dubline po uliciach , strechách sprevádzaný jedným plynulým chodom kamery a zakončený famóznym pádom, sú tie, ktoré hlboko rezonujú vo vnútri. Hovoria, že pozri, tak nejako by malo vyzerať tvoje šantenie po meste. Do čerta, veď telesnosť bitiek je priam lepšia než Bourne. Nepremrštená stopáž udrží záujem, revenge je k úsmevu a dobré, že Steven nezabudol na členenie scén do farieb ako u Trafficu. Skrat je nešťastným filmom. Ak sa mi nepáči neviem prečo. No ak ho milujem, tiež dochádzajú argumenty. Skratové myslenie, či podpriemer alebo nad, nekončí ani zlatou strednou cestou. Na to sú až všetci zúčastnení príliš dobre gravitačný. (23.04.2012, BDrip) ()

vincchuppo

Bavili mě záběry, bavili mě herci, bavila mě akce, bavila takhle pojatá prvoplánovost. ***** Bavila mě hudba a to, že jí tam nebylo moc. ()

Lorge

Pokud čekáte akční pecku (což evokuje plakát k filmu) tak dostanete pěknou facku. Film je akční, nebo tedy spíše obsahuje akční scény, ale všechno se to odehrává tak nějak... reálně. Což někomu může vadit, protože to znamená bez zběsilého střihu a divoké hudby (ve skutečnosti když dojde na nějakou akční/mlátící scénu hudba zásadně nehraje) či akčního střihu. Všechno je to takové rutinní a člověk si říká jo, takhle by to klidně mohlo být... A automobilová honička zmiňována pánem Cervenakem je vskutku... úžasná :-D ()

Matt007

Pěkné a celkem uvěřitelně udělané bojové scény. To je ale asi tak všechno pozitivního na tomhle filmu, který zabíjí pro snímek naprosto tragicky vybraná hudba. ()

waska

Tak vynikající herecké obsazení a tak nevyužitý potenciál. Ne, že by to bylo špatný nebo že bych se nebavil, ale něco tomu prostě chybělo, abych si u toho mohl otevřít pivo a chrochtat slastí, jaká je ta Gina kost a jak jí to v téhle roli sedne. ()

Tamten

Klasický agentský film, kde se postupně objasňují plány v plánech plánů a hlavní hrdinka coby nejlepší agent se zvládne nakonec dostat ze všech nástrach. Při koukání to lze považovat i za celkem zábavné, ale další den už jsem měl co dělat, abych si alespoň částečně vzpomněl, o čem to vlastně bylo. ()

Parm1

I přes spoustu akčních scén mi připadá, že se film nehýbe, že kamera stojí a staticky zabírá jen jedno místo. A nezachránila to ani Gina Carano, kvůli které jsem se na film koukal. Hodnocení tady na csfd je ještě moc kladné, film je podle mě tak 40%. ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)