Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

gizi

Správně vystihuje komentář od uživatelů POMO a Cival. Chtělo by to spíš víc humoru a méně těch praštěných mlátiček. A vůbec je to takové napůl, mělo to na mnohem víc. 60%, 24.12.2013. ()

gatuso

Od začátku do konce solidní tempo, hvězdné obsazení a taktéž solidně zahrané. Gina jako femme fatale sexy a nebezpečná, bavil mě Douglas.:-). ()

valmet

K filmu jsem přišel jak slepej k houslím, nevěděl jsem ani o čem to je, jen název. Když asi minutu po začátku naběhl na scénu Tatum, říkám si, hele to asi nebude nějaký amatérský céčko, no uvidíme. A pak už to šlo jak na běžícím páse. On tam hraje i McGregor? On tam hraje i Banderas? On tam do prdele hraje i Douglas?? Co to sakra je za film??? Hele Paxton. A do prdele i Fassbender??? Ty vole, jdu se kouknout na čsfd na co to vlastně čumim. Soderbergh?? No tvl. No a tím údiv z filmu vlastně skončil. Taková sestava a takovej film o ničem? No do prdele. Víc jak tři ze sebe nevydoluju ani za nic. Ale protože jde o takovou partu a tak promarněnou šanci, dávám pro výstahu jen dvě. ()

assassinGH

Perfektný herci, krásne(nezvyčajne) natočené ale nič moc. Nemalo to ani hlavu ani pätu. Najviac som si užíval ženu ktorá elegantne nakopala zadok každému chlapovi ktorého stretla. ()

Houbos

Máte rádi Bourna, Tinker Tailor, poslední méně ztřeštěné Bondovky a podobné špionážní thrillery? Good. Otřesný hudební podkres a nažloutlý obrazový filtr – obojí recyklováno z Ocean Eleven – jsou na hraně snesitelnosti. ()

Pythonator

Toto že byl Soderbergh? No budiž. Sice jsem ho v tom nepoznal, ale asi nerozumím filmům. Měl jsem totiž pocit, že se dívám na laciné béčko, jen o málo lepší než ty srance, co teď točí Seagal. Místy v tom je sice cítit ruka dobrého režiséra a kamera je skvělá (hlavně se netřepe, a to ani při honičkách a to mi úplně stačí), přesto to stále zavání tuctovou béčkovou podívanou. No a hlavní hrdinka mi nějak nepřirostla k srdci natolik, abych jí držel palce. ()

DrifterSoul

Celé to tak nějak balancuje mezi slušným mysteriozním "napínákem" (ca. první třetina stopáže) a prostoduchou B-éčkovou komedii (jako např. edukativní pasáž cestou autem s vyjukaným mládežníkem). Vše přesto zachraňují "cestopisné" sequence jak z "Upstate New York" tak z Dublinu, ale především dobře stavěná a pohybově vybavená Gina C. Holky jsou holt pro každodenní všední život fakt lépe vybaveny. Ale víc než na 3 stars to opravdu nebylo. ()

gezko

Fassbender dostal na pi*u. Tatum dostal na pi*u. McGregor dostal na pi*u. A mimo kamier aj Banderas dostal na pi*u. Tí dnešní chlapi sú ale bábovky. Gina "Bourne" Carano ich proste vymlátila všetkých. Film, ktorý zaváňa Bourneom, len s dlhšími vlasmi a väčšími prsiami, je priemerným počinom. Mastenica bola v pohode. Ale nepáčil sa mi štýl rozprávania príbehu. Proste ten režisér to dokafral, kde sa len dalo. A taktiež sa mi nepáčilo, prečo Gina každú svoju repliku recituje ako báseň od Sama Chalupku na Hviezdoslavovom Kubíne. Taká prirodzenosť v konverzácii mi tam chýbala. Z toho vyplýva suma sumárom taký lepší priemer. ()

Sedmilhář

Máte rádi ty filmy, u kterých vás napadá, co se asi za chvíli stane...a ono se to stane...klišé, klišé, klišé...ať už v tom hraje kdokoli :( ()

Bull2

Film, kde musíte dávat pozor, jinak se budete sami sebe ptát, co se tam děje a proč. Jinak se jedná o ucházející krimi film, kde vyloženě "nečančaly" bojové scény a nechaly je vyplinout z hereckých výkonů na plátně. ()

smartynaf

Velmi příjemný film. Nízké hodnocení má tady nejspíš proto, že spousta lidí koukala na něco jiného než Soderbergh ve skutečnosti natočil. Resp očekávala něco jiného. A to je škoda, opravdu je to příjemný film ()

Naby

Tak nevím, příběh tuctová nuda, přitom to má naprosto neuvěřitelné herecké obsazení. Takže u celého filmu se dá koukat především na tělo hlavní hrdinky, jinak je to celkem trapas. Nedoporučuju nikomu, lepší přeskočit tenhle film a zapomenout, že vůbec existuje. Celkem 1,4* ()

vinducha

Je pravda , že paní Carano , která stvárnila Mallory v hlavní roli zrovna adeptka na královnu krásy  není , ale zase se na ní dívá líp než na scientologického záprdka. Nic proti ničemu , každopádně  by člověk nechtěl , aby na něj doma čekala takováhle paní s válečkem , když se vrací večer z občerstvovny. Podobný film natočil D.Leitch pak o 6 let později s Ch. Theron  a nebo třeba  v roce 2019 L.Besson se S.Luss . ()

Xentorob

Stále jsem čekal na něco, co by při mém sledování přerušilo pocit promarnění... až přišli titulky. Gina je bojovnice, ale těch pár scén, kde se snažili trochu z jejího umu ukázat mi nestačilo. Kamera, která dle mého názoru lítala sem tam, že bych více viděl, kdyby jen tak stála (klidně i nakřivo), mi při soubojích také moc nevyhovovala.. Asi jsem nepochopil co bylo vlastně cílem tvůrců, pokud to tedy nebylo vytvořit Béčko se známými tvářemi. Škoda :( ()

suuperchlap

Z úcty k režisérovi, ktorý ma v iných snímkoch (Ocean`s 11 etc.) vedel pobaviť. Inak som asi tri krát chcel odísť, ale zakaždým mi to nedalo a čakal som, že zrazu niekto vyskočí do záberu a povie "..tak teraz vážne už ten film, bavte sa.." Nedočkal som sa. ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)